Anti-Tudorcu Olarak Neden Tudor'u Savunuyorum? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anti-Tudorcu Olarak Neden Tudor'u Savunuyorum?

Geldiği günden beri bu Hırvat köylüsünü savunmadım, savunmuyorum

Galatasaray'a yakışmayan bir teknik direktör

Nesini savunayım ben bunun

Refik haklı beyler. Yangının sırası değil.
Kimse Tudor düşmanı değil.Ama buraya getiren net Tudor.Hatalarını düzeltirse zaten taraftar tekrar arkasında durur.Tolga ve Lato sakatlanmasa yine kanatsız keyifsiz futbolu izleyecektik.Döndüklerinde Tolga'yı sola atıp kanatsız sisteme dönmesin.Formayı hakedene versin.Başarılı olsun biz Galatasaray için lafımızı yemeğe razıyız hocam.

Tudora tepkimiz yenilmesinden değil. rakiplere karşı sürklase olmasından, her büyük maçta saçma sapan kadrolar çıkarmasından, oyunu iyi okuyamamasından, gereksiz oyuncu takıntılarından, hadi bjkyi geçtim ibb ve tsye karşı bile ezilmesinden

F8331 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mantıklı düşünürsek 39 yaşında bir hoca, doğal olarak heyecanlı. İlk defa bu kadar yüksek bütçeli bir takımı çalıştırıyor, hataları olacaktır illa ki. BJK ve Başakşehir maçını ben kendisine yazarım, TS maçını da belki. Önemli olan hatalarından ders çıkarması.

Bir yola çıktık artık, arkasında durmamız gerekiyor. Devre arası çok önemli bizim için, hem takım nefes alacak hem de yeni transferler yapılacak.

Erman Toroğlu: Mancini salı imza attı. Çarşamba, Juve deplasmanına gitti 2-2 kaldı. R. Madrid ve Juve'li gruptan çıktı. Türkiye kupası aldı, derbilerde sadece 1 maç kaybetti. İçerde Kayseri'ye yenildi diye stadı yıkanlar, Tudor'a neden susuyor?

Cevap: Çünkü dertleri sucuk ekmek.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Mantıklı düşünürsek 39 yaşında bir hoca, doğal olarak heyecanlı. İlk defa bu kadar yüksek bütçeli bir takımı çalıştırıyor, hataları olacaktır illa ki. BJK ve Başakşehir maçını ben kendisine yazarım, TS maçını da belki. Önemli olan hatalarından ders çıkarması.

Bir yola çıktık artık, arkasında durmamız gerekiyor. Devre arası çok önemli bizim için, hem takım nefes alacak hem de yeni transferler yapılacak.
Tudor kalsın zaten bir yere gitmesin. Kovulmasını istiyordum ama Giderse bu yönetim eminim daha leşini bulur getirir. En azından takımı kuran adam kalsın, sene sonu dursunla beraber gider

F8331 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt