# Antonio Di Natale


Cevap: # Antonio Di Nataleİstediği kadar İtalya Ligi'nin gol kralı olsun. Yaşlı futbolcu istemiyorum arkadaş. Adebayor falan var. Gidip onu alsınlar. Hem daha ucuz maliyetli olur hem de her yönüyle Türkiye'ye daha uyumlu.
 
Cevap: # Antonio Di NataleUdinese'ye Di Natale teklifi yapmamız Drogba'dan vazgeçildiği anlamına gelmez diye düşünüyorum..
 
Cevap: # Antonio Di Nataleİstediği kadar İtalya Ligi'nin gol kralı olsun. Yaşlı futbolcu istemiyorum arkadaş. Adebayor falan var. Gidip onu alsınlar. Hem daha ucuz maliyetli olur hem de her yönüyle Türkiye'ye daha uyumlu.Adebayor falan?Gören de Veysel Cihan'dan bahsediyorsun sanacak.Adebayor'u almak kolay mı o kadar?Di Natale müthiş bir adamdır,keşke kabul etselermiş teklifimizi.
 
Cevap: # Antonio Di NataleDi Natale faal en iyi İtalyan golcüdür.Udinese'yi tek başına şampiyonlar ligine soktu.Ama takımına çok bağlı.Real Madrid'den tut bize kadar tekliflere rağmen bırakamadı orayı.Çok severim.
 
Cevap: # Antonio Di NataleDi natale... ismi bile hercanlandiriyor. Udinesse Palermoya maca geldikce ozellikle giderim izlemeye. Ben arif erdeme benzetiyorum di nataleyi... fizik ve sima olarakta oyun olarakta arifin biraz daha teknigi :) 32 yasinda ve en az 4 sene oynar cok formda. Eger alinamiyorsa Lazio'dan Mauro Zarate derim kesinlikle. 87 dogumlu cok genc harika bir futbolcudur
 
Üst Alt