Antrenman Fotoğrafları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antrenman Fotoğrafları

Cevap: Antrenman Resimleri [Güncel]

561350_403394143052620_1774712160_n.jpg

reis katılmış kampa

Son resimde fatih hocanın üzerinde bu seneki n98 monttan var.Gayet şık olmuş bence.Ama bunun kırmızısı daha iyi.Bir de parçalısı çıkacak deniyor onu sabırsızlıkla bekliyorum.

Son resimde fatih hocanın üzerinde bu seneki n98 monttan var.Gayet şık olmuş bence.Ama bunun kırmızısı daha iyi.Bir de parçalısı çıkacak deniyor onu sabırsızlıkla bekliyorum.

Kollarındaki şeridi ceketin renginden yapmaları çok kötü. O şerit sarı olsa güzel olurdu bence ama ben pek beğenmedim. Geçen seneden pek de farkı yok.

Kollarındaki şeridi ceketin renginden yapmaları çok kötü. O şerit sarı olsa güzel olurdu bence ama ben pek beğenmedim. Geçen seneden pek de farkı yok.

Nike ın bu seneki konsepti böyle maalesef.Bütün takımlarda kollardaki şeritle ceketin rengi aynı oluyor.

Birçok kulüpte yıllarca üst düzey futbol oynayan ve bir dönem Galatasaray forması giyen Saffet Akyüz, kampta FatihTerim'in yardımcıları arasına katıldı. Saffet Akyüz ile birlikte geçen yıl A2 takımını çalıştıran Orhan Akyüz de kamp dönemince Terim'in yanında staj yapacak.

Üst Alt