Antrenmanda Şok Kavga


hyNu2.jpg
Takımımızda bugün yapılan antrenman esnasında bir gerginlik yaşandı.Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Son Dakika | Galatasaray'da Şok Kavgamelo ve rieranin ilk bulusmasi hic iyi olmamisti zaten, yunanistandaki mactan bahsediyorum :cool::cool:
 
Cevap: Son Dakika | Galatasaray'da Şok KavgaFutbol takımımızın bugün gerçekleştirdiği antrenmanda kulübümüz futbolcularından Felipe Melo ile Albert Riera arasında yaşanan gerginlik üzerine her iki futbolcu da Sayın Fatih Terim tarafından soyunma odasına gönderilmiştir. Futbolcularımız arasındaki gerginlik soyunma odasında da devam etmiştir. Söz konusu futbolcular hakkında kulübümüz iç disiplin talimatı ve düzenlemelerinin ivedilikle ve kararlılıkla uygulanacağını bildiririz.Galatasaray Sportif AŞ
 
Cevap: Son Dakika | Galatasaray'da Şok KavgaOlabilir normaldir.Şimdi bi abartırlar bi abartırlar bi hafta konuşulur.:eek:
 
Cevap: Son Dakika | Galatasaray'da Şok KavgaMedya hemen manşetlerine taşımış. Neden sümen altı etmeye çalışmıyoruz da olayı kendimiz afişe ediyoruz anlamıyorum. Olan olmuş ve bitmiş, her şeyi resmi siteden açıklamanın hiçbir anlamı yok.
 
Üst Alt