Antrenmanda Şok Kavga - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antrenmanda Şok Kavga

Cevap: Son Dakika | Galatasaray'da Şok Kavga

Haftanın gündem konusu belli oldu spor programlarında. Fazla büyütülecek birşey yoktur umarım.

Ne demek Riera yi bosverin. Kimdeyse hata ona kesilsin ceza ama yumruklasma filan olmussa ikisi de kadrodisi birakilsin. Yakismiyor bu tip seyler. Ama ufak bir tartisma ise abartmaya gerek yok.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Yaman Akinci ‏ @YamanAkinci

Yanıtla

Retweetle

Favorilere ekle

· Aç

Florya'dan gelen son bılgı : Kadro dışı ıhtımalı uzak...

arda canerin ağzını kırdı,ertesi gün ikiside oynadı,gerçi hoca farkı var ama sanmıyorum kadro dışı olsun,paraları kesilir.

Ne demek Riera yi bosverin. Kimdeyse hata ona kesilsin ceza ama yumruklasma filan olmussa ikisi de kadrodisi birakilsin. Yakismiyor bu tip seyler. Ama ufak bir tartisma ise abartmaya gerek yok.

Okadarda sallama ,lan...........kopacaklar

:sgr: :sgr:

ciddi oldugu belli yoksa resmi aciklama olmazdi, tabi yumruk yumruga girmediyseler para cezasi, cok agir bisey varsa kadro disi da olabilir

Telegoldeki konuşmaları duyar gibiyim. "bu olay toraman-üzülmez olayına benziyor" bakalım hangisi takımdan kovulacak tarzı bir konuşma olur ve uzattıkça uzatırlar artık

Cevap: Antrenmanda Şok Kavga

mélosuz bir playoff dusunemiyorum, suc melodaysa bile affedilmeli

bence butür olaylar tam tersine lazimdi takima.

tam zamani oldu bence

yeterki barissinlar, sorun yok

Katılıyorum özellikle manisa maçından evvel olası bir rehavetin önüne geçmek içinde iyidir , yönetimin açıklamasını da olumlu ve yerinde buluyorum ciddiyet bunu gerektirir , ayrıca ben ntvspor kırmızı son dk olarak gördüm sanki silahla birbirlerini yaralamışlar gibiydi , birde yönetimimizin aydınlatmadığını düşünün ,

son olarak ferit şahenk ve ntv metristeki azizeden daha beter hale düşersiniz inşallah GALATASARAY düşmanları

orası gladiator eğitim yeri değil derhal cezaları verilsin play off lar öncesi yapılmaz bu aranızdaki meseleyi play off bitince halledin

boyle seyler antremanda olur.. surtusmeler sonucta top oynuyorsun..

fazla abartmaya gerek yok.. 1-2 gune bisey kalmaz yan yana oturup yemegini yerler.. futbolun icinde olan seyler bunlar..

O değilde medyaya hiç yoktan malzeme verdik.Artık 2 hafta bunu konuşurlar.Neyseki kulüp hemen açıklama yapıp olayı özetledi..

Arda Caneri dövmüştü. Ertesi sene Caner Fe nevbahçeye transfer olmuştu.

Melo Rierrayı dövmüş ise Daha ne isterseniz. Seneye Rierra Fen evde. Bu haber bizi uçurur.

Telegoldeki konuşmaları duyar gibiyim. "bu olay toraman-üzülmez olayına benziyor" bakalım hangisi takımdan kovulacak tarzı bir konuşma olur ve uzattıkça uzatırlar artık

adamlar akbabalar gibi dört gözle bir haber bekliyorlar bir haberde buldularmi bütün programi dolduruyorlar

Üst Alt