Antrenmanlara Dayanamayan Oyuncular: Sinan Gümüş, Ahmet Yılmaz ve Selçuk İnan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antrenmanlara Dayanamayan Oyuncular: Sinan Gümüş, Ahmet Yılmaz ve Selçuk İnan

6a4d621257564e2a05d0dc02dcdccb97.jpg
Selcuk ayakta uyuyor :asd:

Şu Ömer Bayram nasıl futbolcu anlamıyorum. Beraber çalıştığım kişiler ondan daha zayıf, adamlar ömründe futbol oynamamış. Bu topun peşinden koştuğu halde tosuncuk gibi.

S8: Ooff napıcazz be sinan bu italyan bizi pestil edecek
S11 : Mangal yakarız, pasta sipariş ederiz be abii
S8: Sen öyle san, sen öyle san... antremanlarda yat 1, pasta kes, mangal yak 2, en az 3 kişi maçları mahvet 3 üstüne maç başı 25 bin euro al 4 tüm bunları yaptıktan sonra kusura bakmayın abi ben çalışmak istemiyorum şurda bir mangal etkinliği daha yapalım diyemezsin.
hqdefault.jpg

Formsuz futbolcular fakat bir fotoğrafa bakarak idmana dayanamadı demek çok saçma olur.
İdman zaten insanın sınırlarını zorlaması, sınırlarını daha geniş alanlara (mecazi olarak) taşıyabilmesi için yapılır.
Kendini zorlayan her insan da yorulur.
Sinan'ı Selçuğu veya herhangi bir futbolcuyu savunmuyorum ancak bir fotoğrafa bakıp yorum yapmak yanlış olur

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ne boş konu ne boş mesajlar bi fotodan mı anladınız arkadaş, yemin ederim yaşınız kaç sizin ya ? Yorulacak tabi adam. Sizden fazla sevmem bu saydığınız futbolcuları ama sallayacağım diye antuvari konular açmakta eziklik

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ne boş konu ne boş mesajlar bi fotodan mı anladınız arkadaş, yemin ederim yaşınız kaç sizin ya ? Yorulacak tabi adam. Sizden fazla sevmem bu saydığınız futbolcuları ama sallayacağım diye antuvari konular açmakta eziklik

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Forum ergen, troll ve kuştan geçilmiyor bu kadar sinirlenme böyle şeyler için boşver

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

CL'de en az kosan takim oldugumuzu unutanlar

Ömer Bayram'in göbegini görmeyenler

Sahasinda 2-0dan bile maclar veren takim

1 kareye bakip gayet analiz yapilabilir, ligin ilk devresini özetleyen bir fotograf olmus.

Üst Alt