Antu isyanda! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antu isyanda!

Cevap: Antu isyanda!

bu günleri düşünerek arkadaşın adına bir hesap almıştım bu angutlardan.şimdi yaptım kahvemi,yaktım cigaramı leman okur gibi antu'yu okuyorum.

ama çok incinmiş,çok kırılmışlar.içlerim parçalandı :D

Kopyala yapıştır da gülelim biraz :) gerçi akşamdan beri gülecek yerim kalmadı ama dayanırız biraz daha :)

önetim teknik heyet daum herkes bavulunu toplayıp defolsun gitsin cimbomun koptuguna üzülütrken fenerbahce felaket yaşadı yazıklar olsun hepinize.

hahaha

yazıklar olsun ki ne yazıklar olsun bu taraftarı bu hala soktunuz ya allah belanızı versin

daha beter olun ezikler sizi haha

YouTube - Hasan YILMAZ_ Yalanmı[/QUOTE]

hopaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa haydiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gscimbomlular cifte telli oynayalim hadiiiiiiiiiiiiiiiiiii oynamayan feneri olsunnn hopaaaaaaaaaaaaaa

azizee masaya cikarin 100€ takacam kafayii detirrrrrrrrrr azizeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

SAbah 7:30 da evden çıkmam gerekiyor ama hala haber okuyorum, ağlayan fenerlileri seyrediyorum..Bu gün gerçekten uyku yok galiba..Bir Denizli olayı kadar olmasa da ona yakın bir etkisi oldu bende bu gecenin..:D Çok eğlendim yaa..:asd:

SAbah 7:30 da evden çıkmam gerekiyor ama hala haber okuyorum, ağlayan fenerlileri seyrediyorum..Bu gün gerçekten uyku yok galiba..Bir Denizli olayı kadar olmasa da ona yakın bir etkisi oldu bende bu gecenin..:D Çok eğlendim yaa..:asd:

bende ayni satte kalkacam dusunuyom acaba uyumadanmi gitsem diye ama dayanamam iste :D

son 4 yılda aynı sahneyi 2 kez yaşamamıza Daum´u getirerek maal vermiş Aziz Yıldırım‚ taraftarın klube kazandırdıgı milyon eurolarla transfer yapması onu affetirecekse‚hiç affetirmesin.

Tek yol Aziz Yıldırım´ın vizyonunun bittigini kabul etmesidir. Aziz Yıldırım muhteşem bir Fenerbahçeli olabilir‚ ancak inşaat işleri dışında başarısızdır.

Kimse bana Amatör Branşlar hikayesini anlatmasın.

Madem öyle çıkın kutlayın o zaman Bayan Basketbol Kupasını‚ yada voleybol ligi kupasını.

.....................................................................................................

affetmenin tek yolu var. gidecek kardeşim . 2 kere son hafta şampiyonlugu veren takımın baskanı gider. Gitmesse gönderirler. biş sekilde kurtulalım artık. Haytımın yarısında aziz yıldırım başkandı. SIkıldım git artık

...............................................................................................................

LLAH belanızı versin

YEter be bu çektiğimiz

gitti şampiyonluk

Bu acıyı biz çekmek zoruındamız biz

yeter yaw

Aziz yıoldırımda gitsi daumda gitsin

yeter bu acıı kaçıncı bu

şu daum´u takımın başıan getiriyor

kaldıryamıyo adam kaldıryamıyor işte

2 .denizli faciasını bize yaşatan daum ve aaziz yılşdırımın bu kulüpte artı işi yok

.....................................................................................................................

Allah Daumun‚ guizanin‚ bunlari basimaiza getiren herkesin allah belasini versin...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

........................................................................................................

Öldürün beni ölmek istiyorum

............................................................................................

O anonsu yapanin annesini öpüyorum..

Yaziklar olsun.. Yine hüsran yine hüsran.. Agla agla agla nereye kadar ya..

........................................................................................................

5 yıl ziyaretçilere açmayın antuyu anca kendimizi toplarız.

.................................................................................................

Başta büyük başkan ‚ ardından daum ve denyo oyuncularımıza teşekkür ederim

....................................................................................................

mactan sonra sükrü saracoglundaki ahmakca sevinc ‚ hayatimda yasadigim en utanc verici andir

şampiyon olamadık bari böyle bir aptallıkla rezil olmasaydık

....................................................................................

Alexin heykelini yapın

Wedersonla sözleşme uzatın

Guizayı yine her maç ilk 11 oynatın

Helal olsun Aziz Yıldırım

...................................................................................................

Guiza kurtarsın şimdi sizi Sayın Daum ve Aziz Yıldırım...

Şu an bu satırlar Fenerbahçe için son sözlerim ve yazılarımdır.

Bu saatten sonra Fenerbahçe benim için bitmiştir.

....................................................................................................

neden anons yaparsın neden ya son atağımızda da geri verdi bilica offf ölmek istiyorum dayanamıyorum artık ya

.........................................................................................................

bu ulkede son haftada sampiyonluk kaybedecek tek takimiz..

hicbir hedefi olmayan trabzon‚ 3.luk sansi olan ezikler..

Allah bu ligin belasini versin.. bu insanlarla bizi karsi karsiya getirenlerin belasini versin..

................................................................................................................

Benim ömrüm 2.kez böyle bir acıyı kaldıramaz be kardeşim.......

.......................................................................................

bu ne lan ‚ niye top çeviriyonuz

şampiyon muyuz be

ölüyorum oğlum

ölüyorum lan

.......................................................................................

Olan bize oluyor lan...

Yaziklar olsun... Bu saatten sonra Guiza´yi gondersen ne olacak‚ Daum´u gondersen ne olacak...

Yeter lan yillardir nedir cektigimiz‚ amator branslarda sampiyon oluyonda ne oluyor...

Yazik... Olan yine taraftara oldu...

......................................................................................................

TRABZON SANA KAFAM GİRSİN AQ ELİNİE NE GEÇTİ LAN ŞEREFSİZ İTOĞLU İTLER

...............................................................................................................

ölsem üzülmem şu an hatta sevinirim iyi oldu kurtuldum derim

......................................................................................

Böyle olmamalıydı

Haketmedik biz bunu

Allah´ım bu nasıl bir şeydir! Ölüyorum yahu ölüyorum

..........................................................................................................

OLMEK ISTIYORUM ALLAH BELAMI VERSIN OLMEK ISTIYORUM BEN..

Boyle bitmemeliydi..

..............................................................................................................

gitcem alayına sıkcam bukalemunların sonra kafama sıkcam

allah belasını versin alayının

..................................................................................................................

buyrun arkadaşlar.madem istediniz sizde gülün.bu yazılar maç bitiminde sıcağı sıcağına maç başlığına yapılan yorumlardır.malzeme çok ama bununla idare edin şimdilik :D

Nihat özdemir en büyüğünü alacağız dedi

Ve sözünü tuttu:D:D

b-375674-%C5%9Faha_kalkm%C4%B1%C5%9F_at.jpg

son 4 yılda aynı sahneyi 2 kez yaşamamıza Daum´u getirerek maal vermiş Aziz Yıldırım‚ taraftarın klube kazandırdıgı milyon eurolarla transfer yapması onu affetirecekse‚hiç affetirmesin.

Tek yol Aziz Yıldırım´ın vizyonunun bittigini kabul etmesidir. Aziz Yıldırım muhteşem bir Fenerbahçeli olabilir‚ ancak inşaat işleri dışında başarısızdır.

Kimse bana Amatör Branşlar hikayesini anlatmasın.

Madem öyle çıkın kutlayın o zaman Bayan Basketbol Kupasını‚ yada voleybol ligi kupasını.

.....................................................................................................

affetmenin tek yolu var. gidecek kardeşim . 2 kere son hafta şampiyonlugu veren takımın baskanı gider. Gitmesse gönderirler. biş sekilde kurtulalım artık. Haytımın yarısında aziz yıldırım başkandı. SIkıldım git artık

LLAH belanızı versin

YEter be bu çektiğimiz

gitti şampiyonluk

Bu acıyı biz çekmek zoruındamız biz

yeter yaw

Aziz yıoldırımda gitsi daumda gitsin

yeter bu acıı kaçıncı bu

şu daum´u takımın başıan getiriyor

kaldıryamıyo adam kaldıryamıyor işte

2 .denizli faciasını bize yaşatan daum ve aaziz yılşdırımın bu kulüpte artı işi yok

.....................................................................................................................

Allah Daumun‚ guizanin‚ bunlari basimaiza getiren herkesin allah belasini versin...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Öldürün beni ölmek istiyorum

............................................................................................

O anonsu yapanin annesini öpüyorum..

Yaziklar olsun.. Yine hüsran yine hüsran.. Agla agla agla nereye kadar ya..

5 yıl ziyaretçilere açmayın antuyu anca kendimizi toplarız.

.................................................................................................

Başta büyük başkan ‚ ardından daum ve denyo oyuncularımıza teşekkür ederim

mactan sonra sükrü saracoglundaki ahmakca sevinc ‚ hayatimda yasadigim en utanc verici andir

şampiyon olamadık bari böyle bir aptallıkla rezil olmasaydık

....................................................................................

Alexin heykelini yapın

Wedersonla sözleşme uzatın

Guizayı yine her maç ilk 11 oynatın

Helal olsun Aziz Yıldırım

...................................................................................................

Guiza kurtarsın şimdi sizi Sayın Daum ve Aziz Yıldırım...

Şu an bu satırlar Fenerbahçe için son sözlerim ve yazılarımdır.

Bu saatten sonra Fenerbahçe benim için bitmiştir.

neden anons yaparsın neden ya son atağımızda da geri verdi bilica offf ölmek istiyorum dayanamıyorum artık ya

.........................................................................................................

bu ulkede son haftada sampiyonluk kaybedecek tek takimiz..

hicbir hedefi olmayan trabzon‚ 3.luk sansi olan ezikler..

Allah bu ligin belasini versin.. bu insanlarla bizi karsi karsiya getirenlerin belasini versin..

................................................................................................................

Benim ömrüm 2.kez böyle bir acıyı kaldıramaz be kardeşim.......

bu ne lan ‚ niye top çeviriyonuz

şampiyon muyuz be

ölüyorum oğlum

ölüyorum lan

Olan bize oluyor lan...

Yaziklar olsun... Bu saatten sonra Guiza´yi gondersen ne olacak‚ Daum´u gondersen ne olacak...

Yeter lan yillardir nedir cektigimiz‚ amator branslarda sampiyon oluyonda ne oluyor...

Yazik... Olan yine taraftara oldu...

......................................................................................................

TRABZON SANA KAFAM GİRSİN AQ ELİNİE NE GEÇTİ LAN ŞEREFSİZ İTOĞLU İTLER

ölsem üzülmem şu an hatta sevinirim iyi oldu kurtuldum derim

......................................................................................

Böyle olmamalıydı

Haketmedik biz bunu

Allah´ım bu nasıl bir şeydir! Ölüyorum yahu ölüyorum

..........................................................................................................

OLMEK ISTIYORUM ALLAH BELAMI VERSIN OLMEK ISTIYORUM BEN..

Boyle bitmemeliydi..

..............................................................................................................

gitcem alayına sıkcam bukalemunların sonra kafama sıkcam

allah belasını versin alayının

..................................................................................................................

buyrun arkadaşlar.madem istediniz sizde gülün.bu yazılar maç bitiminde sıcağı sıcağına maç başlığına yapılan yorumlardır.malzeme çok ama bununla idare edin şimdilik :D

dostum gulmekten öluryorum yaaa hahaha ölmek istiyorum ulennnnnn ölmek hahahahahhaa beter olun

AHAHSHDHAHDSHASDASHDHASASDHADA BEYGİR :asd::asd::asd: nihata selamlar:asd::asd:

daha çok angut istiyoruz doyamıyoruz :asd:

Üst Alt