Antu isyanda! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antu isyanda!

Cevap: Antu isyanda!

kerem renktas biraz daha ne olur ulann 7 de uyanacam ama olsun deyer yolaa kerem kardesss yola gulelim biraz

Antu ziyaretçilere bir açılsın bütün forumu hatmedecem. Satır satır, güle güle, doya doya okuyacam :D

kosun daha azizin pesinden ksun‚ büyük b askan bizi terketme diyin bizi. Ne bekliyodunuz he nbe bekliyodunuz. Denizli faciasini yasatan teknik direktörü getirirsen sana bir de trabzon faciasi yasatir

......................................................................................

ulan aglamaktan gözlerim kanlandı !!!

dısarda bursalı oglanlar seviniyor biz burada aglıyoruz !!!

sampiyonlugu cok mu gördünüz lan bize !! bu taraftar bunlaır mı hakediyor aldık formamızı ürünümüzü her mac destekledik yemedik icmedik macı izledik bu mu yani müfakatı ?

..............................................................................................................

o anonsu yapan itin kellesini istiyorum

.................................................................................................................

2. Denizli faciasını yaşadık ya. Helal olsun.

3 galibiyet 2 kupa dedik. 1 tane kupa bile gelmedi. Sinirden anneme bağırdım çağırdım. Şu anda bile kendini zor tutuyorum. Yetti artık‚ yetti.

Hiç kimseye suç atmaya gerek yok. Şansımız yoktu o kadar.

Bu arada Yeni Dj´imiz de hayırlı olsun. Sen ligin bitimine 3 maç kala yeni Dj alırsan ve ne olduğunu bilmezsen olacağı budur.

Rezil olduk millete. Diyecek laf yok. Olan elime oldu.

...................................................................................................

hani 100 da bir olurdu‚ hani bir daha olmazdı

buna nasıl dayanılır be

........................................................................................................

ağlasam ağlayamıyorum

otursam olmuyor dolanıyorum evin içinde olmuyor

bağıracam küfredecem kavga edecem ama kime ‚ kiminle...

dayanamıyorum ya 2.kez aynı şey yaşanırmı ya

.......................................................................................................

biz bunu haketmedik‚ ama bu sefer bittim bittim dicek hiçbirşeyim kalmadı

.......................................................................................................

Allahım bizim suçumuz ne?

Kurban olduğum nerde yanlış yaptık

Bunu bize 2.defa yaşatanlardan sor yarabbim

....................................................................................................

Bu gece sadece ölmek istiyorum............ !!!

...................................................................................................

bize 2006yı yine yaşattınız daha da beter kendi sahamızda. yazıklar olsun.. haram zıkkım olsun verdiğimiz paralar..

..........................................................................................................

Allah belanı versin daum‚aziz‚guiza ******** dj

yüreğim yanıyor valla içim acıyor acayip bir duygu denizlide olandan daha farklıydı bu sefer gerçekten inanmıştık olmadı fenerbahce olmadı

artık alexi‚deividi‚güizayı‚cristianı destekleyemem derhal gönderilmeliler yönetim istifa etmeli yeni bir sayfa açılmalı ki unutma süreci çabuk geçsin yoksa bu artık hiçbir zaman başarıya inanmıcam ilk 8 hafta kazandığımız sene bu durumdayız son haftaya lider girersek bir daha eminim kimse şampiyonluğa inanmıcak bu giden şampiyonluktan öte birşey artık yeni bir sayfa açmalıyız.

...............................................................................................................

bugün tüm liglerde 1 puan önde giren takımlar şampiyon oldu.

barcelona‚ inter yendiler şampiyon oldular.

geçen hafta chealse yendi şampiyon oldu.

anasını satayım biz yine son maçta yenemedik ya. neden biz neden Allahım.

o anonscunun da Allah belasını versin. rezil etti bizi cümle aleme.

.....................................................................................................................

Allahım bu yaşıma kadar senden imkansız hiç birşey istemedim

Şu kulunun son isteğini gerçekleştir

Nolursun al şu canımı ben cesaret edemiyorum . Rabbim al canımı kurtulayım

....................................................................................................................

Çekilmez bu acı

.............................................................................................................

haydi başkan haydi yönetim haydi daum haydi ALEX haydi futbolcular BAŞTA ÖZER alayınız yaptığınız stadıda alın YETERKİ GİDİN YETERKİ BU TARAFTARI bi rahat bırakın bu gün itibarı ile bu yönetim MESSİ´yi bile getirse benim gözümde bitmiştir adam alsan ne fayda senin onunla bununla iç ilişkilerin iyi değilse değil şampiyon anca KÜME DÜŞERSİN haydi AZİZ YILDIRIM al pılını pırtını bizi bi senden kurtar bi git düş artık bu takımın yakasından anlaki sen olduğun müddetçe BİZDEN Bİ CACIK OLMAYACAK bizi bu kadar REZİL ETTİN BİZİ BU KADAR YERİN DİBİNE SOKTUN BİZİ BU KADAR İTE KÖPEĞE MALZEME ETTİN hadi bi git hatta ARDINA BAKMADAN GİT yeterki sen OLMA SEN VARKEN biz bütün FENERBAHÇE´liler olarak 40 gün 40 gece KİREMİT ERİYENE KADAR YIKANSAK SEN VARKEN BİZ HİÇ BİŞEY YAPAMAYIZ ne transfer nede başka bişey yeterki SEN GİT sen olmadığın zaman A5 takımını çıkar şampiyon oluruz YETERKİ GETİRDİĞİN HOCA ELALEME YARDAKÇILIK YAPMASIN rica ediyorum bi git rica ediyorum senden bi KURTAR BİZİ ARTIK SENDEN

................................................................................................................................

ulan napacağımı şaşırdım. otursam olmuyor kalksam olmuyor

Allah´ım bunu bize bir daha yaşatma.

yürek dayanmıyor

.........................................................................................................................

ya çıldrıyorum olamaz bu eşimle de kavga ettim boşanmanın eşindeğim

....................................................................................................................................

NE DESTEĞİ BEEE BU DAUMUN GUİZANIN AZİZ YILDIRIÖMIN neyini destekleyecem ben yaaaa çıldıracam ulan çıldırıacam beee kahır torbası yaptınız ulannnnn şerefsizlerrrrrrr

bu kaç lan kaç oldu son hafta şampiyonluk veriyonuzzzzzzz daummmmm sen süs kabağımısın kenarda öylece bekliyonnnnnn ölecem ulan ölecem sizin yüünüzden beee elim ayağım tutmuyor lannnnn allah belanızı versin daum ben sana ne diyim lan 14 mayısı sen unuttun biz unutamadık bu 2 oldu lannnnnn allah seni bildi gibi yapsın ulannn

...................................................................................................................................

istek üzerine intizar vol 2. :D

istek üzerine intizar vol 2. :D

Abi bu volumler 5-6 bile olabilir çok komikler, zahmet olmazsa yollayabilir misin? Eğer problem olur diyorsan özelden şifre ve kullanıcı adı verebilir misin? Bir arkadaşa bakıp çıkıcam :D

TRABZON SANA KAFAM GİRSİN AQ ELİNİE NE GEÇTİ LAN ŞEREFSİZ İTOĞLU İTLER

.................................................. .................................................. ...........

ölsem üzülmem şu an hatta sevinirim iyi oldu kurtuldum derim

.................................................. ....................................

Böyle olmamalıydı

Haketmedik biz bunu

Allah´ım bu nasıl bir şeydir! Ölüyorum yahu ölüyorum

.................................................. .................................................. ......

OLMEK ISTIYORUM ALLAH BELAMI VERSIN OLMEK ISTIYORUM BEN..

Boyle bitmemeliydi..

.................................................. .................................................. ..........

gitcem alayına sıkcam bukalemunların sonra kafama sıkcam

allah belasını versin alayının

Bunlar süper :D

golcü diye seni getirenin de seni büyük topçu diye oynatanın da seni ispanya milli takımına alan salağın da kısacası Güiza´nın ALLAH BELASINI VERSİN ....!!!!

2006´da Anelka´yı şampiyonluk maçında yedek oturtan zihniyetin de p maçla şampiyonluğun kaybına neden olan dehanın da güizayı kazanıcam diye şampiyonluğun kaybına neden olanın da semihi gökhan ünalı kaybedenin de kısacası Daum´un da ALLAH BELASINI VERSİN....!!!

şampiyonluğu kaybettiğim maçta koca Fenerbahçe taraftarıyla alay etme cürretini gösteren DJ midir ANONSÇU mudur onun da onu oraya layık görenin o göreve getirenin de ALLAH BELASINI VERSİN....!!!

ayhan atalay denen yalancı karaktersize şikeyle suçlayan ahmet çakar´a hıncal´a adnan polat´a bursalılara zamanında tepki göstermeyen YÖNETİM ZİHNİYETİNİN ALLAH BELASINI VERSİN ..... !!!! susun daha susun....şampiyonluk gitti konuşursanız alayınızın a.q !!!

Trt´nin Lig Tv´nin Milliyet´in Haber Türk´ün ve daha nicelerinin haddini bildirmeyen FÜTURSUZ YÖNETİMİN ALLAH BELASINI VERSİN .... !!! neyi beklediniz acaba susturmak tepki koymak için haa ne beklediniz? koca bir sezon adamlar ne fenerbahçe seyircisiyle alay etmediğini bıraktı ne kulüple..... siz ne halta yararsınız madem hakkımızı savunamayacaksınız?

Şaibe var diye yırtınan Ertuğrul Sağlam denen adamın da ağlayan gslıların da bjklıların da bursalıların da ALLAH BELALARINI VERSİN..!!!

şampiyon olunca bursa ne şike lafı kaldı ne şaibe.... hepiniz onun bunun çocuğusunuz a.q. topunuzun !!!

Fenerbahçeliyim deyip de maçtan sonra mabedi yakanın ta A.Q !!! nsl fenerbahçelisiniz ulan siz nasıl insansınız?

Müslüman adam mabed dediği camiyi gidip ateşe verir mi? Din sevgisi var! Fenerbahçeli olan adam gider mabedi ateşe verir mi koltuk kırar mı? Ne farkınız kaldı deplasmana gelip koltuk kıran tuvaleti dağıtan gslılardan? Hani iyi günde değil kötü günde Fenerbahçeliydiniz? Sizin arma aşkınız da yalan forma aşkınız da.... ALLAH BELASINI VERSİN FENERBAHÇE AMBLEMİ TAŞIYAN RENGİ TAŞIYAN STADIMA DOKUNUP YAKANIN YIKANIN !!!

NE CEZA ALACAKSAM ALIRIM UMRUMDA DEĞİL ARTIK... ALLAH CANIMI ALSAYDI KEŞKE BU ACIYI BİR DAHA YAŞATMASAYDI BANA! BENİM SEVGİM NE BAŞKANA NE TEKNİK DİREKTÖRE NE DE FUTBOLCUYA..... FENERBAHÇELİYİM BEN A.Q ! 2 KUPA DEĞİL 10 KUPA KAYBETSEK YİNE FENERBAHÇELİYİM.... VARSA İÇİMİZDE FENERBAHÇELİ OLMAYAN DEFOLSUN GİTSİN ! DAUM´U DA GÜİZA´YI DA ANONSÇUYU DA FENERBAHÇEYE SALDIRAN ADAMLARI SUSUP İZLEYEN YÖNETİMİ DE BU CAMİANIN BAŞINDA GÖRMEK İSTEMİYORUM !!!! DEFOLUN GİDİN...... DEFOLUN GİDİNNN ARTIK ! MASALLARI BIRAKIN... SÖZÜNÜZÜ TUTAMADINIZ ŞEREFLİ OLUN İSTİFA EDİN DEFOLUN GİDİN

--------------------------------------------

ANTUDAN ALINTIDIR:asd::asd::asd::asd:

adminlerden ricam +18 olan bu mesajı editlemeleridir en azından gördükleri an silmeleridir uygunsuz size zira saat 5 ve arkadaşlardan yoğun talep var karşılamak lazım :asd:

Benim paramla yapildi bu guzelim stad..

Birilerinin yaptiklarini begenirsiniz begenmezsiniz.

Daum´u Yonetim´i baskan´i begenirsiniz begenmezsiniz..

YALNIZ BENIM PARAMLA YAPILMIS EMEGI YAKIP YIKAMAZSINIZ!

Ben buraya gomdum Chelsea´leri‚Inter´leri..

Ben 10 yildir buraya birilerine gommeye devam ediyorum.

SEN GELIYORSUN BENIM GELECEGE MIRASIMI YAKIYORSUN YIKIYORSUN!

NE CURETLE?

Hakkimi helal etmiyorum.. Yaziklar olsun insan goruntulu mahluklar!

INSANLIGINIZDAN UTANIN!

Sizin yaptiginizi ezikler yapmiyor..

Federasyon haftalarca ezdi bizi.

Bir kere gidip federasyonu basmaya calistiniz mi gidip stadinizda birilerini basmaya calisiyorsunuz?

Bir kere Firat Aydinus´u kapisinda beklediniz mi?

Bir kere yenilen puanlarimiza karsi tepkinizi boyle gosterdiniz mi?

ICIM YANIYOR.. YALNIZ STADIMDA YANIYOR..

Yaziklar olsun!

Düşünsenize‚ maça gidiyorsunuz... Bir anons yapılıyor‚ şampiyon deniliyor.. Daha sonra öğreniyorsunuz ki‚ Şampiyon değilsiniz...

Daha sonra facebook´lara‚ medya´ya madara oluyorsunuz.. Denizli´de facia yaşayan bir kitle‚ bir anonsla yerle bir oluyor..

3.sü çok daha fena olmadan‚ mutlaka KÖKTEN değişmeli bu kulüp... Çok daha agresif‚ çok daha İLLEGAL‚ çok daha yumruğu sert olmalı‚ acımamalı‚ bencil olmalı ve en az üst üste Lyon gibi 7 kez şampiyon olmalı ve diğer takımların malzemelerine kadar Fenerbahçe´ye muhtaç olmalarını sağlamalı.. BAŞKA TÜRLÜ TATMİN OLMA ŞANSIMIZ YOK!

Düşünsenize‚ maça gidiyorsunuz... Bir anons yapılıyor‚ şampiyon deniliyor.. Daha sonra öğreniyorsunuz ki‚ Şampiyon değilsiniz...

Daha sonra facebook´lara‚ medya´ya madara oluyorsunuz.. Denizli´de facia yaşayan bir kitle‚ bir anonsla yerle bir oluyor..

3.sü çok daha fena olmadan‚ mutlaka KÖKTEN değişmeli bu kulüp... Çok daha agresif‚ çok daha İLLEGAL‚ çok daha yumruğu sert olmalı‚ acımamalı‚ bencil olmalı ve en az üst üste Lyon gibi 7 kez şampiyon olmalı ve diğer takımların malzemelerine kadar Fenerbahçe´ye muhtaç olmalarını sağlamalı.. BAŞKA TÜRLÜ TATMİN OLMA ŞANSIMIZ YOK!

ÜStlerine fazla gitme üstat, artık ne deseler haklılar.. Vur dedik Trabzona, adamlar neler yaptı neler :D Bunun travması büyük olur yanlız, garibanlar:akansular:

Benim paramla yapildi bu guzelim stad..

Birilerinin yaptiklarini begenirsiniz begenmezsiniz.

Daum´u Yonetim´i baskan´i begenirsiniz begenmezsiniz..

YALNIZ BENIM PARAMLA YAPILMIS EMEGI YAKIP YIKAMAZSINIZ!

Ben buraya gomdum Chelsea´leri‚Inter´leri..

Ben 10 yildir buraya birilerine gommeye devam ediyorum.

SEN GELIYORSUN BENIM GELECEGE MIRASIMI YAKIYORSUN YIKIYORSUN!

NE CURETLE?

Hakkimi helal etmiyorum.. Yaziklar olsun insan goruntulu mahluklar!

INSANLIGINIZDAN UTANIN!

Sizin yaptiginizi ezikler yapmiyor..

Federasyon haftalarca ezdi bizi.

Bir kere gidip federasyonu basmaya calistiniz mi gidip stadinizda birilerini basmaya calisiyorsunuz?

Bir kere Firat Aydinus´u kapisinda beklediniz mi?

Bir kere yenilen puanlarimiza karsi tepkinizi boyle gosterdiniz mi?

ICIM YANIYOR.. YALNIZ STADIMDA YANIYOR..

Yaziklar olsun!

Sırıngayı baglamıs arkadas baya damardan veriyor artık ne veriyorsa hee unutmadan

Kanlarımız kızılaya ORGANlarımız fenere sosyal mesajda verelim degilmi:tiphat:

ulan şut çekin lan biraz allah kahretsin şut çeksenize belanız ıversin allah şut çekin şut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

......................................................................................................................

2. denizli faciasını kaldıramaz artık bu taraftar birilerinin kellesi şart kuru özürlerle olmaz bu iş.Ciddi değişiklik lazım kulüpte.

.....................................................................................................................

inanin bana kapatilsin futbol subesi

kralicelerimiz meleklerimiz erkek volleybol basket takimi yeter bize

yazik oluyor herkese

kupa finalini alamiyacaz en azindan ben ölene kadar

oyna oyna son lig macinda sampiyonluk gitsi

avrupada en gec eslesmelerdeki 2. macta ellen

olacak is deil

............................................................................................................

ya güldür ya öldür ağlatma yar diye bir söz var..

dayanamıyorum ya dayanamıyorum ‚ öldür Fenerim öldür

yeterki bu acııyı yaşatma ya

6-7 hafta önce şampiyonluk gitse bu kadar üzülmezdim

son haftada 2. kez kaçıyor şampiyonluk

oyunculara bir şey demiyorum herkes çabaladı okadar pozisyon oldu

çok şeymi istedik Allah´ım ya ‚ aklım almıyor

...............................................................................................................

Enteresan şekilde gayet sakinim .. Oturdum Yaratana dua ediyorum

Hiç bu kadar Allaha duacı olmamıştım

Canımı alır insallah bu gece ‚ sabaha çıkamam inşallah !

..................................................................................................

Kaçan şampiyonluğun mimarı her kimse yönetiminden‚futbolcusuna‚teknik direktörüne hepsi defolsun gitsin.

ruh hastası yaptınız lan

...........................................................................................................

Hayatım karardı yine. Bu acı dinmez. Kaldıramıyorum artık. Ama tek birşey diyeceğim‚ Başkan takımı ligten çeksin artık. Ya da karşımızdaki kahpe bizansa karşı sert önlemler alsın. Biz şampiyonluğu kaçırmadık‚ ŞAMPİYONLUĞUMUZ ÇALINDI! Bjk yine yattı. Sadece bu maç için konuşmuyorum‚ genel olarak diyorum.

.................................................................................................................

ben yasayamiyorum arkadas birisi varsa akil versin

YA-SA-YA-MI-YO-RUM

...............................................................................

istek üzerine son kez intizar vol 3 :D

kapatınımıza hayret valla

alex´de atamazsa artık ben ne diyeyim

yazıkları olsun giti şampiyonluk gitti

ağlıyorum ağlıyorum

sorumlular kimse gitsin bu takımadan

Yeter ya kakfada saç kalmadı

Sokağa çıkamıcam artık

ALLAH belanızı versin

YEter be bu çektiğimiz

gitti şampiyonluk

Bu acıyı biz çekmek zoruındamız biz

yeter yaw

Aziz yıoldırımda gitsi daumda gitsin

yeter bu acıı kaçıncı bu

şu daum´u takımın başıan getiriyor

kaldıryamıyo adam kaldıryamıyor işte

2 .denizli faciasını bize yaşatan daum ve aaziz yılşdırımın bu kulüpte artı işi yok

Sabaha şenlik var dışarıda..Fenerli olan yandı..Cinayet haberleri bile olur fazla dalga geçilirse..Dikkatli olmak gerek..:D

Üst Alt