Antu ve 12 Numara'dan Enstantaneler (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oguz Alp Akcay

Tecrübeli Üye
o kadar ezik bir camia ki G.Saray'ı yenelim ama Başakşehir'e yenilelim diyorlar. Bu kadar aşağılıklar. Bizim sahamızda Trabzon'u yenip bunları şampiyon olduğu sezonu hatırlamıyorlar, bilmiyorlar.
cok iyi hatirliyor ve biliyorlar ama ezik olduklarini göstermek daha hoslarina gidiyor.

Tuna Köse

Şef Gümüş Kıvrım
s_de_souza - 10.02.2019 01:51

6s camiasina hizmet yemini ederek mezun olunan‚ mezun kilit gorevlerdeki hukukcu‚ burokrat‚ medya mensubu vblerinin yetkilerini feto‚ masonik tarz kripto paralel devlet yapilanmasiyla 6s menfaatleri icin kullandigi bir okulumuz yok.

hahahahasDDASD
kapısından içeri davet edilse tavaf eder yeni din üretir bu et kafalılar

Oktay Sönmezoğlu

Kırmızı Üye
cok iyi hatirliyor ve biliyorlar ama ezik olduklarini göstermek daha hoslarina gidiyor.
deplasmanda yenmişiz hatta, şimdi baktım.

2003-2004 Sezonu

32.hafta sonu puan durumu:
1.fb puan 73
2.ts puan 71
3. bjk puan 62
6.gs puan 51

33. hafta maçları
denizli 0-4 fb
trabzon 2-4 g.saray

33.hafta sonu puan durumu:
F.bahçe 76
Trabzon 71

beyinsiz kuşlar

Şevket Atakan

Adventurer
GalataSarayı Efendileri
İsveçli bilim adamı falan olsam bırakırdım bilimini, ilimini şu gerçekten fenerbahçeye kalben bağlı denyoları a dan z ye araştırırdım.

Hemen hepsi aynı model. Nasıl tarif edeyim?

Antudan alınmış bir postu çok iyi tanıdığım fenerli bir akrabamda yazabilir kafasıyla okuyorum.

Modeller hep aynı, düşünce yapısı aynı.

ANE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hidayet Sarıdağ

Nerede kalmıştık...
Şef Gümüş Kıvrım
İsveçli bilim adamı falan olsam bırakırdım bilimini, ilimini şu gerçekten fenerbahçeye kalben bağlı denyoları a dan z ye araştırırdım.

Hemen hepsi aynı model. Nasıl tarif edeyim?

Antudan alınmış bir postu çok iyi tanıdığım fenerli bir akrabamda yazabilir kafasıyla okuyorum.

Modeller hep aynı, düşünce yapısı aynı.

ANE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Aslında sadece Antu için diyemeyiz bunu aklıma direkt başka bir şey daha geliyor , zaten takım tutar gibi tutuyorlar onu da.

Barış Can

Tecrübeli Üye
Kuduruyor babası belirsizler... Bildiri imzalarken, şike yaparken, hırsızlık aklanirken iyi, kudurun şerefsizler...

Halis Akgün

Aslan Üye
adi herifler hocaya ve babasına bile demediklerini bırakmamışlar

kadıköyde bizim bacaklarımızı kıracaklarmış belhanda şaşı sahadan çıkartmayıp başakşehire bilerek yenileceklermiş onun bunun cocukları göreceğiz bakalım

İbrahim Gençtürk

Manfréa Bolgen
10 Numara!
adi herifler hocaya ve babasına bile demediklerini bırakmamışlar

kadıköyde bizim bacaklarımızı kıracaklarmış belhanda şaşı sahadan çıkartmayıp başakşehire bilerek yenileceklermiş onun bunun cocukları göreceğiz bakalım
şampiyonluk yarışı kafa kafaya olursa fb başağa yatacaktır zaten

Fatih Hacı

Taçsız Kral
Bunların bazıları ciddiden ruh hastası.

Şizofreni hayal dünyasında yaşayıp senaryo kuruyorlar. Ülkenin en büyük sorunu bu gibi ama bunlar bu hastalığın aynası olmuş ilerliyor....

Hocanın vefat eden babasına hakaret edenler o kişileri insan olarak saymıyorum da o mesajlar editlendi mi acaba adiminleri tarafından?

Mert Akman

10 Numara!
Adamların başkanının 3 temmuzda fersah fersah ses kayıtları çıktı tarlaları sürdü şu hakemi ayarlayın dedi ve şike yaptıgını bizzat mahmekede kabul ettı hala dış güçler bize komple kurdu diyorlar gerzekler.Ulan kanıt var kanıt ne dış gücü .k.Cidden dünyada 8 milyar kişi varsa en gerzeği en salak topluluk bunları tutan 20 milyon kişidir.Bakın yoldan geçen biri değil akıllı doktoru bile eğer fb li ise bir anda idiota dönüşüyor.Aslında bilim adamları bunları incelese değişik şeyler çıkarabilir insanlık adına.Hocaya ve babasına laf edenler zaten katıksız ...

Ozan Kozan

Tecrübeli Üye
3 kritik maçları var:

Kendi evlerindeki Konya, Rize ve deplasmandaki Ankaragücü maçları.

Bu 3 maçtan 3'ten fazla puan çıkartamazlarsa düşerler. Arada 2x Zenit, akbilspor ve jimanstik maçları var deplasmanlarda.

A.gücü maçından sonra bizimle oynayacaklar evlerinde. O maça galibiyetsizlik serisini sonlandırmak için değil de şikecileri yenip küme düşürme motivasyonuyla çıkarsak içlerinden geçeriz.

Mahir Aksoy

Kırmızı Üye
size bi soru:

fb icin basaga yatip küme düsme mi? yoksa basagi yenerek küme de kalip GS sampiyonlugu mu?

bunlar harbi mal oglu mal

nesilden nesile...

Ferhat Öztürk

Aslan Üye
Hakan ve Arif’ten dolayı bize fetocu dyolar yavşaklar.Hakan Şükür’ü vekil yapanlara neden tek kelime etmiyorlar?Hatta vekil yapanların desteklediği kulübün şampiyon olmasını istiyorlar.Bunların kaç tane eski futbolcusu fetodan soruşturma yemedi mi ben mi yanlış hatırlıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt