Antu ve 12 Numara'dan Enstantaneler (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yani farkı açmamız çok iyi güzel hoş da burası türkiye. gelecek sezon 5+2+2 geldi mi biz de geri onların seviyesine düşeriz. bu ülkede farkı açmak diye bir şey olamaz. şuan uğraşmamız gereken şey farkı açmak değil bu kuralı korumak olmalı
 
İşin komik tarafı adamlar önümüzdeki senede şampiyon olamazsak Ali Koç istifa etsin falan diyorlar, bilmiyorlarki Aziz Yıldırım nasıl 20 yıl boyunca Fenerbahçe'yi oyuncağı hafta sonu hobisi yaptıysa aynı şeyi Ali Koç'ta yapacak. 2010-2011'de tarihimizin en kötü sezonunu geçirdiğimizde Adnan Polat'ı küfürlerle yollamıştı kongre üyeleri, Fenerbahçe geçen sezon boyunca düşmemeye oynadı ve sonuç ortada, adam hala programa çıkıp espriler yapıyor Win Win diyor taraftarı kandırıyor hani yollayabiliyorlarmı Ali Koç'u bizim Adnan Polat'ı yolladığımız gibi? İşte Fenerbahçe bu kadar acınası bir camia, 20 yıl Aziz'in oyuncağıydı bi 20 yılda Ali'nin oyuncağı olacak.
 
2 sene önce Dursun Özbek transfere 40 milyon euro bonservis harcadı diye Olağanüstü genel kurul toplandı adama hesap sordu sen kimsinde Galatasaray'ın parasını kafana göre harcıyorsun diye, neredeyse kürsüde ağlayacak duruma geldi Dursun. Şimdi soruyorum Aziz Yıldırım'a bir Allah'ın kulu olağanüstü kongre yapıp bu şekilde hesap sorabilirmiydi? Fenerbahçe benim istediğimi yaparım diyip hesap soranı tokatlardı. İşte mesele bu, hala transfer falan filan diye zırlıyorlar yapsanız ne yapmasanız ne oyuncak olmuş Fenerbahçe.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt