Antu ve 12 Numara'dan Enstantaneler (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu puanlar neye göre ekleniyor.rus takımlarının ne başarısı var son yıllarda da bunlar ilk torbada? çeyrek finale çıkan rus takımı ne zamn oldu en son?milli takıma bakılıyorsa belçika daha iyi hele hele hırvatistan milli takımı rusyadan kat kat daha başarılı,çoğu turnuva da varlar.
Sıralamada ilk 8 içerisinde yer alan ülkenin şampiyon takımları direk gidiyor

Ama CL,EL şampiyonları da işe karışınca pek öyle olmuyor

Rusya 6.sırada o yüzden şanslılar

Geçen senede L.Moscow 1.torbada idi şimdi 4.torbada Zenit şampiyon olduğu için

bu puanlar neye göre ekleniyor.rus takımlarının ne başarısı var son yıllarda da bunlar ilk torbada? çeyrek finale çıkan rus takımı ne zamn oldu en son?milli takıma bakılıyorsa belçika daha iyi hele hele hırvatistan milli takımı rusyadan kat kat daha başarılı,çoğu turnuva da varlar.
Puanlar aynı ülke takımlarının Avrupa kupalarında elde ettiği son beş yıldaki başarılarının toplamına göre belirleniyor. Son yıllarda Rus kulüplerinin benim de aklıma gelen büyük bir başarısı yok ama Moskova kulüpleri, Zenit, Krasnodar ve Rubin Kazan düzenli olarak katılım gösteriyor ve en azından 1-2 tanesi gruplardan çıkıyor. Yani bizden maksimum üç takım grup aşamalarına ulaşabilirken, ikisi gruplarda eleniyor genelde. Onlar ise habire çeyrek veya yarı finaller göremeseler de çok takımla katılıp daha fazla puan topluyorlar, aramızdaki fark bu.

Puan tablosu: UEFA Country Ranking 2019

Liverpool son CL şampiyonu olarak 1. torba
Chelsea son EL şampiyonu olarak 1. torba

Diğerleri ülke sıralamasındaki ilk 6 ülkenin şampiyonları. Avrupa kupalarının son şampiyonları kendi yerel liglerinde de şampiyon olsaydı 1. torbaya 7. ve 8. sıradaki ülkelerin şampiyonları da girecekti. Örneğin son CL şampiyonu Man City ve EL şampiyonu Zenit olsaydı, ülke sıralamasında 7. sıradaki Portekiz ve 8. sıradaki Ukrayna'nın şampiyonları da kuraya 1. torbadan katılabilecekti.

lordofsky - 16.08.2019 09:18

Mesajı Gönderen: Dexter_Morgan20:cLink:5251000
Babel
Emre Mor
Seri
N´zonzi
Toplam maliyet 2 m euro.
Deniz Türüç toplam maliyet 2 m euro.
İddaa ediyorum sadece Emre Mor dahi Deniz´den daha fazla katkı verecek.
Transfer işi bilen adam yaparsa o kadar da zor değil. Çok paraya da ihtiyaç yok.
Gs de bildiğinden değil bilen 1-2 menejere para yediriyor ve FFP işini aşıyor böylece.
Biz ise Comolli´ye yedirip ortada kalıyoruz.

3´ü kiralık biri yaşı başını almış..
Kiralık oyuncudan hayır gelmez bize bkz: Slimani Ayew Benzia vs vs
Bu sene izleyecez bakalım hakemsiz nereye kadar gidecekler..
Şampiyonlar liginde nasıl rezil oluyorlar..
Emre Mor´dan da bi cacık olmaz..
gs bu sene fena patlayacak..
Şampiyon Fenerbahçe..

bu arkadas fena yaa durumuna üzüldüm. Allah acil sifalar versin.

bu da ekşi sözlükten bir bjk linin nzonzi yorumu:

hayatımda ilk defa bunu soyluyorum.

efsane bir galatasaray izleyecegiz.

not: besiktas.

gecen sene hakemlerin ittirmesiyle sampiyon olan galatasaray, bu sene sampiyon olamazsa, hakemler yuzunden olamaz.

hatta arttırıyorum: bu zamana kadar kurulmus en iyi turk takımı olacak 2019-2020 galatasaray'ı.
O elemanla baya muhabbet ettim yazdığında. Aklı selim biri. Dalga geçilmelik bir konuşması yahut holiganlığı yok.

Uefa'yı alan takım ne o zaman diye sorduğumda dikkat edersen gelecek zamanlı konuşuyorum her şey sahada biter yine takımın birbirine uyumuna bağlı demişti. Ki haklı bence.

Ligimiz kalibresi yüksek bir lig değil, Avrupa'da da yoklar 2-3 transferle şampiyonluğa oynarlar.

Asıl mesele hoca değiştirecekler mi, Ersun gidip vasat bir yabancı getirirlerse işte o zaman çöküşleri başlar diyebiliriz.

Aşırı fanatik en yakın fenerli arkadaşım geçen sene Ersun da Ersun Ali Koç da Ali Koç diyordu şimdi Koç'a sövmeye başladılar ilk 6 hafta zorlu lige kötü başlayıp Telekomda da size ezilerek yenilirsek Ersun'un da bileti kesilir diyorlar :d adamların kimseye tahammülü kalmadı

Stoper, orta saha, forvet transferleriyle gayet şampiyonluğa oynayabilirler, çok karamsar ve pasif görüyorum fener taraftarını

lordofsky - 16.08.2019 09:18

Mesajı Gönderen: Dexter_Morgan20:cLink:5251000
Babel
Emre Mor
Seri
N´zonzi
Toplam maliyet 2 m euro.
Deniz Türüç toplam maliyet 2 m euro.
İddaa ediyorum sadece Emre Mor dahi Deniz´den daha fazla katkı verecek.
Transfer işi bilen adam yaparsa o kadar da zor değil. Çok paraya da ihtiyaç yok.
Gs de bildiğinden değil bilen 1-2 menejere para yediriyor ve FFP işini aşıyor böylece.
Biz ise Comolli´ye yedirip ortada kalıyoruz.

3´ü kiralık biri yaşı başını almış..
Kiralık oyuncudan hayır gelmez bize bkz: Slimani Ayew Benzia vs vs
Bu sene izleyecez bakalım hakemsiz nereye kadar gidecekler..
Şampiyonlar liginde nasıl rezil oluyorlar..
Emre Mor´dan da bi cacık olmaz..
gs bu sene fena patlayacak..
Şampiyon Fenerbahçe..

bu arkadas fena yaa durumuna üzüldüm. Allah acil sifalar versin.
Kiralik oyuncudan hayir gelmez miymis?

Besiktas 2 sene üst üste sampiyon oldu kiralik oyuncularla. Keza bizde de gecen sezon kiralik gelen Onyekuru nasil katki verdi ortada. Daha Denayer, Luyindama, Nagatomo dan falan bahsetmedim bile. Mantikli oyuncu kiralama hamleleri yaparsan kiralik oyuncudan da hayir gelir.

Her takimi kendileri gibi gudubet saniyor gerizekalilar. Bize gelen kiralik oyuncular bizden giderken ayrildiklarina üzülüyorlar gitmek istemiyorlar, bunlarda ise kiralik gelen oyuncular geldiklerine bin pisman oluyor. Aradaki farki idrak edemiyorlar daha ezikler.

Bence en çok kaleciden patlama ihtimali var bunların. Genç oyuncu oynatmak iyidir ama FB için ölüm-kalim sezonunda kalede 18lik kaleci ile sezona başlamanın riski çok büyük.
Çok iyi oynadığın bir maçta 2 hata yapar maçı kaybettirir kendisi de dağılır genç kalecinin. Keza savunması falan da iyi değil FB'nin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt