Antu ve 12 Numara'dan Enstantaneler

Ahmet Sarı

Parçalı Üye

"Başakşehir olacağına GS şampiyon olsun" diyen Fenerbahçeliler

Şu an alenen bu fetöcüleri koruyan bir düzen kurulmuş durumda. Trabzon maçında yaşananlar ortada. Adamlar küfür ediyor‚ kırmızı kartlık hareketler yapıyorlar duyan gören yok. Bize gelince hepsi cengaver kesiliyor.
Bizim şampiyon olmadığımız bir düzende kim şampiyon olursa olsun bana ne derdim ama şu an Başakşehir şampiyon olursa bu ibneler şampiyon olamadığı için ciddi ciddi sevineceğim.
Yok akbil‚ yok devlet vergileri‚ yok Arda yok bilmem ne edebiyatı hepsi hikaye‚ Başak şampiyon olsun kardeşim.
Bizim maçta adamları yenmek için yine elimizden geleni yapalım‚ biz başkaları gibi **** değiliz‚ birilerinin altına yatmak gibi bir olayımız hiçbir zaman olmadı bu namussuzlar gibi. Ama bu senenin kalanında 2 hedefim bir de beklentim var.
1- Küme düşmeyelim
2- Bu itlere kendi sahamızda yenilmeyelim
3- Başak şampiyon olsun.
Sezonun geri kalanın artık tamamen bu perspektifle takip edeceğim

Ahmet Sarı

Parçalı Üye

Gerçekten Hakem mi Yaktı‚ Yoksa Bu Öz Eleştiriden Kaçmak mı?

Hakem haklı bir kararla gollerini saymamış. Yanlı olsa niye iptal etsin? Diyelim ki saysa idi ve maç 2‚ 3 farklı bitseydi‚ bu kez de hakemi sorumlu tutar mıydık?

20 yıldır başka yerlerde kabahat arayarak yanlış yapıyoruz.

10.02.2019 16:57 Pazar

baku1907

Gerçekten Hakem mi Yaktı‚ Yoksa Bu Öz Eleştiriden Kaçmak mı?

Bundan sonra Gs lobisi ile baş edemiyoruz diye zırıldamasın kimse.

Doğrandığımız maçtan sonra hala "boş verin hakemi oz eleştiri yapalım" diyenler olduğu sürece daha çok vur kafasına al ekmeğini yaparlar bize.

Cüneyt Çakır gider Ali Palabıyık gelir.
Ali Palabıyık gider Alper Ulusoy gelir.

Isimler değişir ama operasyon değişmez.

Namoğlu ve Ali Dürüst´ün işini kolaylaştırın siz böyle yaparak.
Aferin size

Oguz Alp Akcay

Tecrübeli Üye

Şu an alenen bu fetöcüleri koruyan bir düzen kurulmuş durumda. Trabzon maçında yaşananlar ortada. Adamlar küfür ediyor‚ kırmızı kartlık hareketler yapıyorlar duyan gören yok. Bize gelince hepsi cengaver kesiliyor.
Bizim şampiyon olmadığımız bir düzende kim şampiyon olursa olsun bana ne derdim ama şu an Başakşehir şampiyon olursa bu ibneler şampiyon olamadığı için ciddi ciddi sevineceğim.
Yok akbil‚ yok devlet vergileri‚ yok Arda yok bilmem ne edebiyatı hepsi hikaye‚ Başak şampiyon olsun kardeşim.
Bizim maçta adamları yenmek için yine elimizden geleni yapalım‚ biz başkaları gibi **** değiliz‚ birilerinin altına yatmak gibi bir olayımız hiçbir zaman olmadı bu namussuzlar gibi. Ama bu senenin kalanında 2 hedefim bir de beklentim var.
1- Küme düşmeyelim
3- Başak şampiyon olsun.
  1. küme düserler
  2. kadiköyde yeneriz
  3. sampiyon oluruz

Erman Türker

The North Remembers
Teknik Ekip
öyle ama haftaya hakkımız yenirse hakem bizi katlederse ne olacak o zaman da onlar aynı geyiği çevirecekler.
Onlar olacak zaten. Sesimizi çıkardığımızda da kimsenin umurunda olmadığımız gibi bir de ceza üstüne ceza yiyoruz. O tarz kıyımlara kendinizi hazırlayın. Diyecek bir şey yok. Bu saatten sonra ya her şeye rağmen devam edersin ya da ligden çekilirsin, ortası yok.

Aykut Aydil

Parçalı Üye

1- Küme düşmeyelim
3- Başak şampiyon olsun.
Galatasaray trabzona maci verip trabzonu sampiyon yapacak dediklerinde biz o macta trabzona trabzonda 4 attik. Sampiyon bu ipneler olmustu sayemizde. Herkesi kendileri gibi karaktersiz haysiyetsiz saniyolar. Neyse gecelim bunlari o son 3 madde varya onlarin hepsini tersine cevirmesinide biliriz

Oguz Alp Akcay

Tecrübeli Üye
Galatasaray trabzona maci verip trabzonu sampiyon yapacak dediklerinde biz o macta trabzona trabzonda 4 attik. Sampiyon bu ipneler olmustu sayemizde. Herkesi kendileri gibi karaktersiz haysiyetsiz saniyolar. Neyse gecelim bunlari o son 3 madde varya onlarin hepsini tersine cevirmesinide biliriz
hatta bir bursa maci da vardi 0-0 biten. kuslara yaramisti sanirim skor?

Hakan Şahin

Sarı Üye
Ali Şen'li 95-96 Sezonu Sami Yen'de yine yatacak demişlerdi. Maç 0-0 bitti. Yeni açık tarafında Şota'ya net penaltı çalınmamıştı. 80'li dakikalardı sanırım. Lig tarihi bizim Aslan gibi durduğumuz daha bir çok örneği yazar.

Memleketin kronikleşmiş suçu dış mihraklarda arama alışkanlığı fb ve bj kulübünde net görünüyor. Bu denklemde haliyle başarısız tarafın başarılı tarafa saldırması normal ve en güzeli de (ülke için üzücü tabi) çoğu zaman başarılı taraf bu vasat yönetim anlayışındaki rakiplerini kolaylıkla geride bırakıyor.

Başka takımların da katıldığı kaostan Galatasaray her zaman karlı çıkmıştır. Ya bir yol bulmuş ya da bir yol açmıştır.

Yabancı sayısının artması eksilmesi, havuzdan çıkma muhabbetleri, TFF ve kurullarının bütün itlikleri, medyası, medyasına yön verenleri vs. her denklemde Galatasaray şampiyon olmayı bilmiştir. Bu şark düşüncesinin hala anlamadığı, anlayamayacağı bir büyük kültürün kriz anlarında doğru refleks göstermesiyle ilgilidir.

Onur ATAR

Aslan Üye

Ali Kol

Tecrübeli Üye
Ali Şen'li 95-96 Sezonu Sami Yen'de yine yatacak demişlerdi. Maç 0-0 bitti. Yeni açık tarafında Şota'ya net penaltı çalınmamıştı. 80'li dakikalardı sanırım. Lig tarihi bizim Aslan gibi durduğumuz daha bir çok örneği yazar.

Memleketin kronikleşmiş suçu dış mihraklarda arama alışkanlığı fb ve bj kulübünde net görünüyor. Bu denklemde haliyle başarısız tarafın başarılı tarafa saldırması normal ve en güzeli de (ülke için üzücü tabi) çoğu zaman başarılı taraf bu vasat yönetim anlayışındaki rakiplerini kolaylıkla geride bırakıyor.

Başka takımların da katıldığı kaostan Galatasaray her zaman karlı çıkmıştır. Ya bir yol bulmuş ya da bir yol açmıştır.

Yabancı sayısının artması eksilmesi, havuzdan çıkma muhabbetleri, TFF ve kurullarının bütün itlikleri, medyası, medyasına yön verenleri vs. her denklemde Galatasaray şampiyon olmayı bilmiştir. Bu şark düşüncesinin hala anlamadığı, anlayamayacağı bir büyük kültürün kriz anlarında doğru refleks göstermesiyle ilgilidir.
Yeni nesil pek hatirlamaz, bu orman cocuklarinin taraftar toplulugu 2004 yilinda ts-GS maci öncesinde UEFAya mail kampanyasi bile baslatmisti, gelin bu haftaki maca temsilci gönderin, Türkiyede nasil sike yapiliyor kendi gözlerinizle görün diye.
Maci biz 4-2 kazaninca hepsi göt olmustu tabi ki.

Targutay Alungan

Parçalı Üye
Deniyor ki Ümit Öztürk geçen sene Alanya maçı sonrası Fatih hoca ile foto cektirmiş ve alenen şikeymiş bu. Be ... ofsayt pozisyonu kararını veren orta hakem mi? Be amip beyinliler, o maçta net ofsayt olan ve Muslera'nın kurtardığı pozisyon yok mu? Be çocukları, ben ne yapti isem fenevbahçe için yaptım diyen aziz başkanına rağmen bize fetö operayon yaptı diyen sen değilmisin? Müthiş algı oluşturuluyor renktaşlar, bu foto mevzunun dünkü maçtan sonra servis edilmesi de bu kurgunun parçası. Perşembe günü bizim uzerimizden algı yapacak . Yönetim tedbirini almalı, başal şampiyonlugu icin ellerinden geleni yapacak it sürüleri.
öyle diyorsun da bu tek hücrelilerde bunu anlayacak kapasite var mı? adamlar tutturmuş bi fetö takımı diyor. sanki GS başkanı fetö ile boy boy fotolara sahip. Sanki fetö takımı ülker ile birleşen GS.

bunlar omurgasız, şike yaptılar şikeyi türkiyeye getiren GS dediler. Fetö ile kol kola gezdiler GS fetöcüdür dediler. Çanakkale savaşında mezun dahi veremedik, gs-fb derbisinde harp çıktı, fenerli topçular savaşa giderken gs galibiyete sevindi dediler. 1. dünya savaşında biz atatürkçüydük direndik dediler, GS lisesinde Fransa bayrağı dalgalandı dediler, sanki işgalcilerle futbol maçı yapan bizmişiz gibi :)

bunlar ne yaparsa yapsın, tipik parti propagandası gibi yaptıkları pislikleri başkalarına atmayı iyi biliyorlar. şike yaptılar, fetöcü abileri bunları satıp foyalarını günyüzüne çıkardı. fetöcü pislikler işbirlikçileriyle ters düştüklerinde her taraf birbirinin pisliğini ortaya döktü, mit tırları, ayakkabı kutuları ve şike olayları gibi. şike cezasını çekmedikleri gibi kurtarmak için alın terimizle kazandığımız şampiyonluğa play-off getirip şampiyonluğumuza çöküp onu şike yapan kulüplere vereceklerdi.

Halil Tolga

Parçalı Üye
Daha önceden belliydi NTV'ye çıkacağı. Sanki herkes önceden anlaşmış, Ümite de talimat vermişler bir tane hata yapsın diye. Maşallah maç bitiyor biter bitmez bütün yorumcular yangın, Başakşehir anında açıklama sonra üstüne bu. Tesadüf mü acaba?
Al benden de o kadar.

Onat Can Sağıroğlu

Tecrübeli Üye
Deniyor ki Ümit Öztürk geçen sene Alanya maçı sonrası Fatih hoca ile foto cektirmiş ve alenen şikeymiş bu. Be ... ofsayt pozisyonu kararını veren orta hakem mi? Be amip beyinliler, o maçta net ofsayt olan ve Muslera'nın kurtardığı pozisyon yok mu? Be çocukları, ben ne yapti isem fenevbahçe için yaptım diyen aziz başkanına rağmen bize fetö operayon yaptı diyen sen değilmisin? Müthiş algı oluşturuluyor renktaşlar, bu foto mevzunun dünkü maçtan sonra servis edilmesi de bu kurgunun parçası. Perşembe günü bizim uzerimizden algı yapacak . Yönetim tedbirini almalı, başal şampiyonlugu icin ellerinden geleni yapacak it sürüleri.
"Açıkçası, böyle bir kaos ortamında hazırlanıyorsak, bunlar bize 'vız' gelir. Bundan sonra da bir şey kalmıyor. Ne tweetler ne onlar ne bunlar, işin başka tarafında kaldı. Kimin elinde neyi varsa topu, tankı, tüfeği, tweeti her şey serbest. Göreceğiz bakalım ne olacak? Olacak her şeye de hazırlıklıyız. Allah yardımcımız olsun. Zaten başka bir şey beklemek, bu seviyeleri bilmemek olur. Biz hepsine hazırlıklıyız."

Bu sözler hocaya ait. Milli takımda, Euro 2016 öncesi en kaotik ortamda söylenmiş. Hocayı her şeyiyle eleştirebiliriz ama hırsını ve yarışmacı karakterini eleştiremeyiz. Fatih Terim'i biraz olsun tanıyamamışlar hala. Bunların daha şimdiden böyle ciyaklamaları ancak şampiyonluğa olan inancımı artırır benim :D

Koray Akgerman

Aslan Üye
Bunlar dengimiz mi ki konu oluyor anlamiyorum?

Fb gitsin erzurum, goztepe, rizespor, akhisar maclarinin hakem hatalarini konussun , koç ali o maçlara konsantre olsun ki sarı kuşları ligde tutsun!! ;)

Tugay Yigit

Tecrübeli Üye
Antuya hic ugramam ondan bir sorum var. Hic orda, Galatasaray 3 puani performansiyla hak etti gibi birsey yazan varmiydi? Hepside burdaki paylasilan üyeler gibi de mal degildir belki

Üst Alt