Antu'da yapılan Haksızlıklar..! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antu'da yapılan Haksızlıklar..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Antu'da yapılan Haksızlıklar..!

Forumun Eski Yunan döneminden beri gelen anlamını bilmeyen arkadaşlarımız forumda bulunuyor sanırım.

İlla laf dürtmeye çalışmanın manası yok, provakatör olsa daha ilk mesajından rengini az çok belli ederdi.

İnsanca, olanca futbol bilgisiyle futbol tartışmaya gelmiş bir arkadaşımız.

Sadece Galatasaray'ın yüceltildiği, simgeleştirildiği yerlerde takılmak isteyen arkadaşlarımız için internette bu türden bolca mevcut.

Biraz araştırmaları yeterli olacaktır.

Tekrar hoşgeldin demek istiyorum.İlk mesajımda da söylediğim gibi istisnai arkadaşlarımız var. :)

Tekrardan hoşbulduk arkadaşım.

Beni burda garip gören Galatasaraylı arkadaşlarda olucaktır bu da gayet normal.

Ancak benim buraya geliş sebebimi az çok anladıkları zaman bana hak vericeklerini biliyorum.

Hoşbulduk kardeş saol.

Hoşgeldin.Sen bizi tahrik edecek mesajlar yazmaz isen bir sorun çıkmaz..

Hoşbulduk saol.Öyle mesajlar yazmak benim huyum değildir zaten.

Hoşgeldiniz forumumuza öncelikle.

Oğuzhan'ın da dediği gibi forumumuzda Fenerbahçelilerin bulunmasını istemeyen arkadaşlar var.Eğerki Fenerbahçeliliğinizi tartışma düzeyine getirecek kişiler olursa, o kişilerin mesajlarının sağ üst köşesindeki
report.gif
işaretine tıklayıp bize rapor edebilirsin.Gereğini yaparız.

hoşgeldin kardeşim

geçenlerde bende antu mudur angut mudur bi bakayım dedim adamlar fransız iftirasından keita şovuna ardanın doping kullanması zırvasından stad lakırdısına pek çok konuda profesyyonelce şakıtıyorlar.

değmez yorum yazmaya bile hepimiz 1iz hoşgeldin tekrar

Bu forumun hos olan yanlarindan biri de bu..

Evet ben Galatasaray liyim ama;

Fenerbahce veya Besiktas yazdim diye baska forumlarda hor goruldugum oldu sebebi;F5 yazmayisim yada Sayin Aziz Yildirim yazmam di..

Iyi forumlar dilerim..

Hoşbulduk arkadaşlar sağolun.

Böyle bir ilgi beklemezdim gercekten.

Bu arada avatarımdan rahatsız olan arkadaşlar varsa kaldırabilirim.

Sadece cenazelerde birlikte olunmamalı forumda hatta stadda bile beraber oturabılmelıyız ( bu biraz abartı oldu sanırım 50 yıl sonra belki :D ) aramıza Galatasaraylıymıs gibi girenlerden daha normal bişey senin durumun hoşgeldin gelen olursada inşallah senin gibi acık sözlü olur.

Hoşgeldin

Senden kişisel olarak tek rica lütfen Fenerbahçe yi BÜYÜK harflerle yazma

edit:İmlaya göre editlenmiştir.

Bu sitenin bazı kuralları vardır. İmla kurallarına uyulur, özen gösterilir. Ayrıca Fenerbahçe, ülkemizin en değerli klüplerindendir. Rekabet olsa bile, günde binlerce kişinin giriş çıkış yaptığı bir sitede, f5-8taş gibi kısaltmaları site yönetimi olarak görmek istemiyoruz. Fenerbahçe özel isimdir ve büyük harf ile yazılır. Hangi takımlı olursa olsun, üyelerin bir başka üyenin üstünde manipülasyon yapmasını istemiyoruz. Özellikle tuttuğu takımlar üzerinden.

anlayışınız için teşekkürler.

bu arada, yeni gelen üyeye hoşgeldiniz demek istiyorum. Hangi takımı tuttuğunun önemi yok, fikirlerini her türlü ifade edebilirsin. Binlerce üyemiz olmasına rağmen, aile gibi birbirimizi tanırız burda, içimizde başka takımı tutanlar da çok. Sadece bazı maçlardan sonra, üyelerimiz sinirli olabilirler, bazı şeyler söyleyebilirler, bu durumda şikayet ederseniz, hemen yaptırımı uygularız. Tabi ki sizinde biraz anlayışlı olmanız gerekiyor, sonuçta Galatasaray forumu bu :)

Berk Canyılmaz, aramıza hoşgeldin kardeşim.

Kapımız seviyeli yorum yapmak isteyen herkese açık. Sadece Galatasaray taraftarı ile sınırlı değiliz. Öncelikle bizi seçtiğin için de teşekkür ederiz.

Burası herşeye objektif bakmamaya çalışıp, seviyeli yorumlar yapabilen bir adrestir.

İyi forumlar.

Çok iyi hatırlarım, 2006'da Fenerbahçe'lileri atıyordu o zamanın moderatörleri. Benim kararımdı bu, kimse atılmayacak onlar da gelecek, çok da güzel bir ortam olacak şeklinde. Öyle de oldu. Şu anda FB'lilerin de girip yazabildiği tek büyük GS forumu burası. Yeni yönetimin bunu değiştirmemesi hoşuma gitti.

Benim de üyeliğim vardır antu'ya,zaman zaman girip 1-2 yorum bırakıp çıkarım objektif olarak.Tabi ardından mesaj kutusunda bana gelen küfürler,vs.Hiçbirini de şikayet etmedim.

Sizin başınıza gelen olay,benim başıma şu şekilde geldi.UEFA finali konusu vardı,ve ben eğer Galatasaray finale çıkarsa staddaki Fenerium mağazasında Galatasaray ürünlerinin satılmak zorunda olduğunu yazmıştım,yine bana özel mesajlarlarla kalayı basıp konu içerisinde kaynak göster demişlerdi.UEFA.com'dan kaynak verdim,yöneticiler konuyu okumamış olsa gerek önce kaynaksız haberden ceza verip,1 gün sonra cezamı provoke etmek şekline çevirdiler.Populist bir forum tabi,kendi düşünceleri dışında kimseyi çekemiyorlar.Siz bir istisnasınız ama klasik olarak bir antu üyesi,kendi doğruları dışında başka birşey kabul etmeyen bir topluluk.

Bizim amacımız tabi ki Galatasaray,ama birşeylerin düzelmesi için her zaman bizim dışımızdan olan insanların yorumlarına,görüşlerine ihtiyacımız var.Bu yüzden Fenerbahçeli ya da X bir takım olsun,herkese kapımız açıktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt