Antu'da yapılan Haksızlıklar..! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antu'da yapılan Haksızlıklar..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Berk Canıyılmaz

Öncelikle Herkese Selamlar..

Ben Fenerbaçeliyimdir.

Antu'da 'Beyler Cakma Keita diysunuzda Keita benim bildigim futbol piyasasına ilk çıkan Keitadır' diye bir post atmıstım.Sonuç:1 Ay NoPost cezası.

Sıkıldım artık bu haksızlıklardan.

Bu forumdada Fenerbahçeli arkadaşlarımında olduğunu öğrendim.

Sizden ricam saygı ve sevgi çerçevesinde yorumlarımızı yazalım.

Fenerbahçeyle dalga geçebilirsiniz bu çok normaldir.Ama Fenerbahçelilerle dalga geçmeyin.Hepimiz insanız.Hepimizin ayrı ayrı futbol görüşleri var.Şu Fenerli Şu Galatasaraylı .. diye ayırmayalım,futbol konuşalım istiyorum.

Eminim ki bu konuda anlaşıcaz.

Herkese iyi forumlar..

Cevap: Antu'da yapılan Haksızlıklar..!

Hos geldin aramiza arkadasim. Bizim icinde karsilikli saygi hosgoru cok onemli .Aramizdan mutlaka hosuna gitmeyecekler olacak ama cogunlugumuz burda fikir alisverisi ve hos vakit gecirmek icin bulunuyor.

Umarim sen dedigin gibi sozunun arkasinda durursun o zaman bizden biri yanlis yaparsa bizde uyarma nezaketini gosteririz.

Bu arada dipnot forum alemi olarak Fener'in Keitayla(Bizim Keita) transfer dedikodusu cikmis 1-2 sene evvel antuda. Ordaki yorumlari cumle alem okuduk biz.Butun taraftariniz yere gore sigdiramamis . Ama simdi goruyoruz ki durum ortada. Diktatorce yonetilen bir forum iste. Umarim burda gecirecegin zamandan pisman olmazsin :)

Öncelikle aramıza hoşgeldin.

İstisnalar çıksa da burada çoğumuzun amacı birbirimizin yanlışlarını -saygı çerçevesinde- doğrular ile düzeltmek.

Aşırıya kaçmadığın takdirde kesinlikle ters birşeyle karşılaşacağını düşünmüyorum.

Ancak söylediğim gibi, ufak bir kesim var, Fenerbahçeli adı geçince köpüren.Kimler olduğunu kısa bir sürede anlarsın zaten, elden geldiğince polemiğe girme. :)

Hoşbulduk arkadaşlar,sağolun gösterdiğiniz ilgi için.:)

Zaten benim polemiğe giren bir huyum yoktur.Fenerbahçe lafını duyunca elbette köpürenler olucaktır bu da normal.Onlara da gerekli cevabı ben değil yönetici arkadaşlarımız verir.

Aramıza hoşgeldin. Söylediklerine katılıyor ve seni destekliyorum.. Saygı çerçevesi içinde tartışılamayacak hiçbirşey yoktur. ;) İyi forumlar..

Hoşgeldin

Senden kişisel olarak tek rica lütfen Fenerbahçe yi BÜYÜK harflerle yazma

edit:İmlaya göre editlenmiştir.

Hoşgeldin burda Galatasaraylısı Fenerbahçelisi Beşiktaşlısı birçok üye nezaket sınırları ıcınde tartışıp paylaşabiliyorlar.

Hoş geldin aramıza. Gerçekten Antu'da inanılmaz bir saçma uygulama var konu açmayı bilmiyor hatta düzgün yazı yazmayı bile.. Aynı anlamdaki konulardan yüzlerce var. Düensiz bir forum kısaca. Ayrıca burdaki bir FB'li üye T. Cem Volkan gibi bir adı vardı tam hatırlayamıyorum. Gerçekten önemli bir üye olmuştu yanlış hatırlamıyorsam. Yeter ki saygı çerçevesinde konuş. Provakasyonluk ve hakaretten uzakdur yeter.

Ben Galatasaraylı olacağım da kızacağım Fener forumunda takılıcağım. Hakkaten ilginç bir Fenerlisiniz.. Herkes hoşgeldin diyor da kusura bakmayın sizden bir 10 tane daha gelirse ben burda takılmam. Karma forum diye üye olmadık buraya, renktaşlarımızla Galatasaray konuşmak için üye olduk.. Tekrar kusura bakmayın benim görüşüm bu..

Ben Galatasaraylı olacağım da kızacağım Fener forumunda takılıcağım. Hakkaten ilginç bir Fenerlisiniz.. Herkes hoşgeldin diyor da kusura bakmayın sizden bir 10 tane daha gelirse ben burda takılmam. Karma forum diye üye olmadık buraya, renktaşlarımızla Galatasaray konuşmak için üye olduk.. Tekrar kusura bakmayın benim görüşüm bu..

Forumda zaten birçok Fener'li var ?

Bu arkadaşımız ayrıca bir medeni cesaret göstermiş ve avatarına Fener avatarı koymuş birde ben Fenerliyim diye konu açmış ...

İnsanlar tahrik olmadıkça, ortam saygısızlaşmadıkça isterse Lazio'lu gelsin isterse Adana DemirSporlu...

Üyeleri provoke edici mesajlar yazmadıktan sonra herkesin forumumuz da takılma hakkı vardır....

Ama dediğim gibi provoke olayı olursa hiç kimsenin gözünün yaşına bakılmaz;)

Özellikle GALATASARAY'ımızın yenildiği günlerde forumda fazla aktif olmamaya çalış. Çoğu kişi sataşacak yer arıyor çünkü bu tür sonuçlardan sonra.

İyi forumlar...

Adamın Fenerbahçeliliğine değil de F'yi büyük yazmasına mı takacağız.:D

Ne var ki bunda.Onun FENERBAHÇE!! yazması takımı senin gözünde büyütecek mi ki.

Yok bizi rahatsız etmez FENERBAHÇE yazması. Ama şöyle bir mesajın da provoke edici bulunabilmesi mümkündür (Örnek yakın geçmişten verilmiştir.).

"FENERBAHÇE'm galatasaray karşısında klasik maçlarından birine çıkıyor." vb

Sonuçta insanlar aynı torna da işlenmiyor yapısal farklılıklar doğal, bu sebeple yersiz ve gereksiz kimse ceza alsın istemeyiz.

ben bu olayı pek uygun bulmuyorum,

Galatasaray taraftar formundayız. her yer sarı kırmızıyken o avartar gözüme hoş gelmiyor.

Forumun Eski Yunan döneminden beri gelen anlamını bilmeyen arkadaşlarımız forumda bulunuyor sanırım.

İlla laf dürtmeye çalışmanın manası yok, provakatör olsa daha ilk mesajından rengini az çok belli ederdi.

İnsanca, olanca futbol bilgisiyle futbol tartışmaya gelmiş bir arkadaşımız.

Sadece Galatasaray'ın yüceltildiği, simgeleştirildiği yerlerde takılmak isteyen arkadaşlarımız için internette bu türden bolca mevcut.

Biraz araştırmaları yeterli olacaktır.

Tekrar hoşgeldin demek istiyorum.İlk mesajımda da söylediğim gibi istisnai arkadaşlarımız var. :)

Hoşgeldin.Sen bizi tahrik edecek mesajlar yazmaz isen bir sorun çıkmaz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt