Antu'nun Dahice Planı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antu'nun Dahice Planı

Cevap: Antu'nun Dahice Planı

arkadaslar saka maka orada oylar 3 5 bin kişi fark var yani akıllıca bir işlem...taurasi degil ama diger oyuncularımızı etkiler.bizde oy atalım bizim oyunculara.Sonucta nba gibi değil wnba oy atan kişi sayısı çok az...

Beyler ben Fenerbahçe taraftarındaki birlik beraberliği ne zaman gördüm biliyormusunuz?O timsah yürüyüşü yapan Fenerlileri gördükten sonra dedim ki birlik beraberlik bu olsak gerek.

hayır bizim oyuncular all star oynamasa ne yazar , moralleri bozulur da istanbula gelmezler, bu mu yani :D

harbiden Angut bunlar :) nelerle ugrasiyorlar. Allahtan bizim sitemizdeki insanlar düzgün, Galatasarayli olunca insan normal oluyor tabiki :) Hicbir Galatasaray sitesinde gerizekali insanlar yoktur, Angutlardan sitelerimize üye olanlar varsa durum degisiyor tabiki.

Yav bu arada bu all star adaylarında fowles, prince, tina charles yok hiç ben wnba'in en iyilerinden diye düşünüyodum onları da.

helal olsun

ince ince işlenmiş bir plan :D

türkler olarak bakalım daha kaç anketi mundar edicez

bi ara her sene bir türk mtv ödülü alıyodu...

Bir başka dahice planları için bknz:

images

Dahice plana bakın. :eek: Aralarında aklı selim bir kaç kişi vardır belki ama böyle salaklar yüzünden onlar da gerizekalı muamelesi görüyorlar.

Üst Alt