Apple iPhone X Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Apple iPhone X Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu

Herkesin merakla beklediği almak için sıraya gireceği , aylık maaşlarının bir kısmını ayırmaya hazırlandığı mütevazi firmanın son telefonunun resmi Türkiye satış fiyatı belli oldu.

Sadece ve Sadece 6099 TL !

Applein-amiral-gemisi-iPhone-Xin-Turkiye-satis-fiyati-belli-oldu94423_0.jpg

Apple
, yeni göz bebeği iPhone X'in Türkiye satış fiyatını web sitesi üzerinden duyurdu. iPhone X 64 GB'ın fiyatı 6099 TL, iPhone X 256 GB'ın fiyatı 6899 TL olarak belirlendi. Bu fiyatı ile iPhone X, seri üretimi gerçekleştirilen en pahalı akıllı telefon olmuş oldu.

Apple, yeni göz bebeği iPhone X'in Türkiye satış fiyatını web sitesi üzerinden duyurdu. iPhone X 64 GB'ın fiyatı 6099 TL, iPhone X 256 GB'ın fiyatı 6899 TL olarak belirlendi. Bu fiyatı ile iPhone X, seri üretimi gerçekleştirilen en pahalı akıllı telefon olmuş oldu.

iPhone X'in çıkış tarihi hâlâ daha belirsizliğini koruyor. ABD'de 3 Kasım tarihinde satışa çıkacak. Ülkemizde de Kasım ayının sonunda satışa sunulması bekleniyor.

Bu sene iPhone X ile birlikte duyurulan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus'ın fiyatı geçtiğimiz gün açıklanmıştı. iPhone 8 64 GB 4199 TL'ye, iPhone 8 Plus 64 GB 4799 TL'ye satılacak.

Applein-amiral-gemisi-iPhone-Xin-Turkiye-satis-fiyati-belli-oldu94423_2.jpg

Bir insan sırf gösteriş olsun diye bu kadar para verir mi; inşallah gösteriş için bu parayı verenler yoktur!

Yenilikleri takip ediyor teknolojiye meraklıysan ve de gelirin müsaitse anlıyorum. Saygı duyuyorum. Ama bir şeyleri ispat etmek adına 24 ay vadeli telefon alanlar var. Yazık o insanlara.

Almanyada Zdf vergisi fln var mi?
Vergi yok aslen ama ona benzer birşey var bir nevi vergi gibi görülebilir GEZ diye birşey var devlet kanalları için para ödüyorsun mecburi.

Aylık 18€ mu neydi tam hatırlamıyorum. Engelliler daha az ödüyor ve hatta maddi durumu kötü olanlar duruma göre hiç ödemiyor.

sent via GSC

Vergi yok aslen ama ona benzer birşey var bir nevi vergi gibi görülebilir GEZ diye birşey var devlet kanalları için para ödüyorsun mecburi.

Aylık 18€ mu neydi tam hatırlamıyorum. Engelliler daha az ödüyor ve hatta maddi durumu kötü olanlar duruma göre hiç ödemiyor.

sent via GSC
Aylik 18€ cokmus.
Trde elektrik faturasiyle birlikte aliniyor 2tl fln
Ama elektrik faturasinda degil sadece :D
Tv cep telefonu vb hepsinde trt vergisi var.

Aylik 18€ cokmus.
Trde elektrik faturasiyle birlikte aliniyor 2tl fln
Ama elektrik faturasinda degil sadece :D
Tv cep telefonu vb hepsinde trt vergisi var.
Telefon ile TRT nin ne alakası var da vergi kesiyorlar insanlardan.

Sanki yeterince sömürmüyorlarmış gibi ottan boktan da vergi alıyorlar resmen.

sent via GSC

Telefon ile TRT nin ne alakası var da vergi kesiyorlar insanlardan.

Sanki yeterince sömürmüyorlarmış gibi ottan boktan da vergi alıyorlar resmen.

sent via GSC
kayıp kaçak bedeli, dağıtım bedeli, sayaç okuma bedeli, perakende satış hizmet bedeli, iletim sistemi kullanım bedeli, enerji fonu, TRT payı, elektrik tüketim vergisi ve KDV :D

Yaz aylari klima yuzunden faturamiz 180 220 arasi degisir.
Bunun en minumum 80 90 lirasi vergi.

Son düzenleme:
Üst Alt