Apple Store'da iPhone'un Bataryası Yandı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Apple Store'da iPhone'un Bataryası Yandı!

Lgnin g2 hariç neredeyse çoğu sorunlu g3 batarya ısınma g4 bootlop şarj ghost g5 ısınma şarj ve ghost hepsinde sorun var g6 da ghost veren telefonlar var denk geliyorum servislerde ve grup şikayetlerinde v30 çok övülüyor fakat piyasada olmaması ilginç

Şimdi bi soruna kronik diyebilmek için bir süre geçmesi gerekir. Biliyorsunuzdur zaten bunu. Turkcell'e girmiştim daha 2 hafta önce. Galaxy S8'de Ghost Screen dediğimiz burn in oluşmuştu. Az buzda değildi yani neredeyse ekranın yarısı. Dediğim gibi kronik diyebilmek için bunun çoğu telefonda görülmesi gerekirdi. Ghost screen her telefonda vardır kullanıcısına bağlı olarak. Fakat g3 serisinden itibaren g5'e kadar bu bir kronik sorundur. Ama G6 modelinde bunu çözdüklerini kesin bir şekilde diyebilirim size. Son kez diyeyim burn in olayı kullanıcısına göre her telefonda mevcuttur.

Ben kullanıyorum bi süredir. Isınma şarj vs herhangi bir sıkıntımda olmadı.

Şuan Xiaomi Mi 6 seramikten daha estetik telefon yok piyasada. Ardına da mi mix 2 i koyarım. Çerçevesiz ekran olayını ilk yapan Xiaomi'dir ayrıca. Bir düşünsene bunu ilk apple'ın yaptığını. Soyup soğana çevirirlerdi milleti.

Apple konusunda dediğine katılırım. Fakat estetik konusunda maalesef. Her iki telefonu elime aldığımda mi 6'da pek bir kalite hissedemedim maalesef. Tasarım olarak kötü bence. Kasası bi dandik duruyor. Sadece teknik özelliklere abanılan bir telefon bence.

Üst Alt