Apple Store'da iPhone'un Bataryası Yandı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Apple Store'da iPhone'un Bataryası Yandı!

9159acc8f04e2934f0e79d953034f283908321a0.jpeg

İsviçre'de bulunan bir Apple mağazasında, iPhone bataryasının alev alması sonucunda dumanlar altında kalan mağaza boşaltıldı.

İsviçre'nin Zürih kentinde bulunan bir Apple Store'da, aşırı ısınma sonucu bir iPhone'un bataryası alev aldı. Yaşanan bu durum sonucunda, mağazada bulunan 50'ye yakın personel ve müşteri dışarıya çıkartıldı. Bir mağaza çalışanı, vücudunda oluşan yanıklardan dolayı tedavi altına alındı. Mağazada bulunan müşterilerden 7'si ise dumandan etkilendiğini belirterek bazı tedavilere tabi tutuldu.

Durum hakkında inceleme yapan Zürih polisi, ilk müdahaleyi yapan personelin dumanı serbest bırakmak için havalandırmayı açmasıyla doğru bir karar verdiğini belirtti. Ortaya çıkan yangın, itfaiyelerin gelmesine gerek kalmadan çalışanlar tarafından kontrollü bir şekilde söndürüldüğü söylenen bilgiler arasında. Polis ve adli tıp uzmanları, pilin aşırı ısınmasına neden olan şeyi inceliyorlar. Aynı zamanda mağaza, olayların sonlanmasından kısa bir süre sonra tekrar müşterilerin hizmetine açıldı.

Geçtiğimiz Cumartesi günü, iPhone X fabrikasında bir Apple çalışanının intahar etmesiyle marka gündeme gelmişti. Yaşanan son bu batarya yanma olayı ile firmanın başı biraz ağrıyacak gibi. Umarız Apple yaşadığı bu olaylardan fazla etkilenmeyip başarılı yolunda devam eder. Sizlerden de Apple'ın son zamanlarda yaşadığı bu talihsiz olaylar hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Sizce Apple bu olaylar sonucunda marka değerinde kayıplar yaşar mı ?

Webtekno

Mağazada daha kotu olaylar iyi ki olmamis bari. Yinede son donemde cesitli firmalarin telefonlari patlamasi (batarya yuzunden) da tesaduf olamaz gibime geliyor.

iPhone da çöp, Samsung da.

OnePlus ve Xiaomi ilgimi çekiyor benim son dönemde, özellikle OnePlus.

O saydıklarının ikisi de çöp yalnız. Eline aldığında kullanasın bile gelmiyor. Ne yapayım ben o kadar teknik özelliği? Telefondan renderlama mı yapacam. Ondan önce daha önemli şeyler var.
Apple'dan ziyade Samsung ve saydığın iki model dandiktir. İkisini de gördüm bu arada. Kullanan biri de bendeki LG G6'yı daha çok sevdi.

O saydıklarının ikisi de çöp yalnız. Eline aldığında kullanasın bile gelmiyor. Ne yapayım ben o kadar teknik özelliği? Telefondan renderlama mı yapacam. Ondan önce daha önemli şeyler var.
Apple'dan ziyade Samsung ve saydığın iki model dandiktir. İkisini de gördüm bu arada. Kullanan biri de bendeki LG G6'yı daha çok sevdi.

LG çöplerin başı. Bootloop, ısınma sorunu vs.

Lg g3 den sonra çıkan modeller ile kendi ayağına sıktı. O dönemi iyi yönetselerdi şuan belki Lg-Apple savaşı olurdu. Çünkü g2-g3 aşırı manyak telefonlardi mükemmel bişeydi kalite fiyat açısından.
Android de hemen hemen hepsi aynı şuan hepsinin bir hatası var one+one lar,xiaomi ler,sonyler,nexusler hemen hemen hepsini kullandım. İçlerinden Huawei sıyrılıyor mesala Mate 10 pro acayip birşey.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Apple'dan açıklama : Telefonu nasıl tutacağını henüz bilmeyen bir stajyer personelimizin başına gelen talihsiz bir kaza olup endişeye mahal bir durum yoktur.

G3 kullanmıştım kronik bir sorun olmasına rağmen şansıma bende hiçbiri olmamıştı. G6'da da çözmüşler hepsini sanırım. Çıkalı 1 sene oldu bir şikayet yok çünkü kronik olarak.
Lgnin g2 hariç neredeyse çoğu sorunlu g3 batarya ısınma g4 bootlop şarj ghost g5 ısınma şarj ve ghost hepsinde sorun var g6 da ghost veren telefonlar var denk geliyorum servislerde ve grup şikayetlerinde v30 çok övülüyor fakat piyasada olmaması ilginç

Şuan Xiaomi Mi 6 seramikten daha estetik telefon yok piyasada. Ardına da mi mix 2 i koyarım. Çerçevesiz ekran olayını ilk yapan Xiaomi'dir ayrıca. Bir düşünsene bunu ilk apple'ın yaptığını. Soyup soğana çevirirlerdi milleti.

Üst Alt