Araba Önerileriniz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Araba Önerileriniz?

Cevap: Pejo 106 Quiksilver Görüşleriniz ?

Bütçeniz nedir merak ettim.

İyi bir araba değil, boş yere paranızı o araca yatırmayın.

Aynı emsal fiyatlara, çok daha iyi Opel Corsa tercih edilebilir.

106 GTI olmadığı sürece alınmaz ki, 2012 yılına gelmişiz, bu araçlar artık hurda.

Cevap: Peugeot 106 Quiksilver Görüşleriniz ?

Rasist Fransizlar bile Peugeot icin konserve kutusundan farksiz diyor :) . Tavsiye etmem :) .

euro civic iyi değil vtecler iyi ama oda pahalı corsa ve corolladada kasa kötü

Re: Peugeot 106 Quiksilver Görüşleriniz ?

amacım 1 sene bineceğim bir araba işte performansı kasası göze iyi hitap etsin yeter 1 seneye usta şöför olurum alırım bi seat leon felan 1 senelik idare edebileceğim birşey lazım

Corolla al keyfine bak. Ayni fiyata satabilirsin herhangi bir sey olmaz ise.

Peugeot -. Hatta koca bir 0.

Ayda 1 kez rotbalans ayari yaptirman lazim :D

Türkiye'de 2001 model dizel bir araç alınır mı?

Bence alınmaz.

Saxo ve 106 gibi bir arabaya 6.000TL'den fazla vermek, Dünya'nın en saçma işlerinden biridir sanırım.

eder etmez orasını bilmemde sonuçta alırsam seneye 6 bine verecek değilim yine aldığın fiyata gider piyasası 10 11 felan zaten tofaşa binmekten iyidir sanırım ?

Türkiye'de 2001 model dizel bir araç alınır mı?

Bence alınmaz.

Saxo ve 106 gibi bir arabaya 6.000TL'den fazla vermek, Dünya'nın en saçma işlerinden biridir sanırım.

Benzinliye karşı ön yargısı yoksa bencede alınmaz. O fiyat aralığı için pek seçenek yok. Arabaların çoğu etiketlerini hak etmiyor zaten reis, orası bambaşka bir dünya oldu.

Benzinli sıkıntı demezse, corsa, fiesta vb hb 1.4lere bakardım ben. 1 yıl sonra sıkıntı olmaz elden çıkarırken.

13bin veriyorsan honda civic 1998lere bak. 1.4 130hp filandir. Gayet saglam arabalardir. Honda sonucta. Performans ust duzeydir yalniz.

Üst Alt