Araba Yolculuğu Için Şarkılar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Araba Yolculuğu Için Şarkılar

Hort...

Araba aldım, ve uzun yolculuklar için bir flash bellek doldurmak istiyorum. Yeni başlık açacaktım ama burada da güzel şarkılar paylaşılmış. uzun yolculuklarda dinlediğiniz şarkılar nelerdir? Ne tür şarkılar dinlediğimi bilerek söylemiyorum, hiç dinlemediğim ve belkide sevmediğim bir türde şarkıda güzel olabilir. :) Şimdiden teşekkürler.. Yerli, yabancı hiç farketmiyor..

Hort...

Araba aldım, ve uzun yolculuklar için bir flash bellek doldurmak istiyorum. Yeni başlık açacaktım ama burada da güzel şarkılar paylaşılmış. uzun yolculuklarda dinlediğiniz şarkılar nelerdir? Ne tür şarkılar dinlediğimi bilerek söylemiyorum, hiç dinlemediğim ve belkide sevmediğim bir türde şarkıda güzel olabilir. :) Şimdiden teşekkürler.. Yerli, yabancı hiç farketmiyor..

Doldur Bob Dylan'dan. :ka::hat:

Uzun yolculukta hareketli ve sesli müzik dinlemekte fayda var uyku falan getirmesin diye :D

Bu yaz Türkiye ye geleceğim. Geliş uçak geri dönüş arabayla olacak. Bellek'i bütün hareketli vurmalı çalmalı şarkılarla dolduracağım araba için.

Zamanım olursa youtube da liste oluşturup atarım buraya.

sent via GSC

img-ufogorenmasumkoylugora-871.jpg

Üst Alt