Aradığımız Yerli Solbek | Hasan Ali Kaldırım | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aradığımız Yerli Solbek | Hasan Ali Kaldırım

Hasan Ali Kaldırım

Dogum Tarihi: 09.12.1989

Yas 21

Boy 1.83

Oynadigi Takim: Kayserispor

Almanya alt yapisi var...

Yabanci sinirlamasi olan Ülkemizde, Yerli Kaliteli Futbolculara ihtiyacimiz cok..

Solbekde cektigimiz sanciyi bence bu cocuk bitirir...

Bircogunuz ayni fikirde olmayacaksinizdir ama lütfen dalga gecmeden...

hasan600_L4G0Z.jpg

Cevap: Aradigimiz Yerli Solbek.

kesinlikle kotu bir solbek degil

buyuk takimda nasil oynar bilemeyiz ama bir balta degil

Cevap: Aradigimiz Yerli Solbek

Kayserinin derdi Polat yönetimiyleydi,Ünal başkan isterse alır,İbrahim yazıcı da günahını vermez diyorduk ama güle oynaya verdi sercanı.

Cevap: Aradığımız Yerli Solbek | Hasan Ali Kaldırım

transfer döneminde sol bek almalıyız diye az yırtınmadım

hasan da önerdiğim isimlerden biriydi, ama kayseride olması işi zora sokuyor

bu nedenle gökhan süzeni önermiştim

Galatasaray'a gelirse nasıl performans gösterir bilmiyorum. Kumaşı iyi, sağlam bir oyuncu ama büyük takım oyuncusu olmak başka birşeydir. Beğenmediğimiz hakan balta kadar bile oynamayabilir. Yada, hem milli takımımız hem biz genç, pırıl pırıl bir sol bek kazanabiliriz. Bence 2. seçenek için risk almaya değer.

Bir şekilde devre arası kadromuza katmaya çalışmalıyız. Kayseri bu oyuncuyu satacaksa o takım %100 fener olur, nasıl alabiliriz bilmiyorum.

Kayserinin derdi Polat yönetimiyleydi,Ünal başkan isterse alır,İbrahim yazıcı da günahını vermez diyorduk ama güle oynaya verdi sercanı.

Sercan olayı farklı,gözden çıkardıkları oyuncuyu niye vermesinler ki.Kayseri'nin de bizimle olan ilişkisi değil.Fenerle olan ilişkisi daha önemli.Hem biz hem onlar istese önceliği onlara verirler.Çok büyük fark olması lazım arada.

Sercan'ın durumu farklıydı, biz almasak Antalya'ya falan gidecekti nasılsa zorla yolladılar, ha Kayseri satar mı satar ama Topuz gibi birini 10'a kakaladıktan sonra bizden kaç isterler kimbilir...

Kayserispor'un bi yöneticisi burda bizim mahalle'ye bile gelmisti. :asd:

Cevap: Aradigimiz Yerli Solbek.

Hakan'dan iyi olduğu kesin.

Forumun eski halinde transferin son günlerinde Hakan'ın adı geçerkende böyle konular vardı. Yanlış anlamayın bu arada Hakan Balta benim içinde iyi bir sol bek değil. Hasan Ali'nin ortaları ve bindirmeleri gerçekten çok iyi top kapma olarakta kendini geliştirirse Milli Takım'ın değişilmezi olur.

Kayseri'yle uğraşacağımıza Atila Turan'ı alsaydık mis gibi sezon başında.

Üst Alt