Aramızdaki Bazı Arkadaşlar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aramızdaki Bazı Arkadaşlar

Milleti birbirine düşürmek için başlıklar açmayın

Sanane bilader herkesin kendi fikri bunu sorgulamak size mi düşüyo ister satılsın der ister satılmasın der biraz aşın kendinizi

TapaTalK

Moderatör tarafında düzenlendi:
İş geçti zaten bu saaten sonra. Şimdiye kadar uzatmayan yönetimin hatası işte. Satmaktan başka caremiz kalmadı gibi yoksa zararımız çok fazla olacak seneye.

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Elimizde zaten top oynamayı bilen, futbolcu diyebileceğimiz 3 adam kalmış. Sneijder, Muslera, Bruma.. Onlar olmasa Anadolu takımından farksızız.

Bu arkadaşlar çıkıp "ooo Bruma satılsın iyi oldu" diyor. O parayla Gençlerbirliğinden Serdar Gürler geleceğini bile bile alkışlıyor.

Bu l arkadaşlar takımda Selçuk, Semih, Sabri gibi leş oğlu leş yıllardır sülük gibi yapışmış futbolcu müsvetteleri varken hâlâ Sneijder'ın, Muslera'nın takımdan ayrılacağı günü bekliyor dört gözle. Çünkü ruhları çomar. Dursun denen sünepenin taraftar modelleri.

Bu arkadaşların hayalindeki Galatasaray 11'i

----------------------Cenk---------------
---Sabri-----Semih-------Çalık----Carole--
--------------Leşçuk-----Tolga----------
-----Serdar---------Adem Büyük----Yasin---
---------------------Burhan Eşer-------------
Agir salakca bir mesaj olmus
Tamamen out of context - Bruma satilsin ama sozlesmesi bitiyor diye satilsin diyor millet, bunuda o mesaja yazsana ?

Agir salakca bir mesaj olmus
Tamamen out of context - Bruma satilsin ama sozlesmesi bitiyor diye satilsin diyor millet, bunuda o mesaja yazsana ?

Ağır salakça bir cevap olmuş. Lafım vasatçılara orada yazdığım gibi. Yani Bruma'nın gidip Serdar Gürler'in gelecek olmasına itiraz etmeyenlere. Başta adam gibi yönetim olduğunu bilsek tamam da gelecek paranın cep edilmesi, menajerlere dağıtılması, yeni yerli leşler alınması mı daha iyi yoksa eldeki Bruma'nın tutulabildiği kadar tutulması mı?

hakancım bruma sözleşme imzalamıyor beleşe mi gitsin seneye

yada devre arası 3 milyona mı gitsin

18 verdilerse iyidir

adamın sözleşmesi 12 ay sonra bitecek

Ağır salakça bir cevap olmuş. Lafım vasatçılara orada yazdığım gibi. Yani Bruma'nın gidip Serdar Gürler'in gelecek olmasına itiraz etmeyenlere. Başta adam gibi yönetim olduğunu bilsek tamam da gelecek paranın cep edilmesi, menajerlere dağıtılması, yeni yerli leşler alınması mı daha iyi yoksa eldeki Bruma'nın tutulabildiği kadar tutulması mı?
Bana sadece bir adam göster Brumanin gitmesini ve onun yerine Serdar Gülere fit olan. Buldugun an o konuda sana hak verecem, varmis demekki forumda diyecegim.

Iki senaryon hos guzelde, ben paranin mantikli biryerde kullanilmasi taraftariyim, seneye zaten sampyion olamiyacagiz, bosuna transfer etmeyelim taraftariyim.

Yani tamamen bos laf yapiyorsun suan, olmayan kafanda yarattigin insanlara suc ve salak diyorsun. Ondan sonra kendine göre senaryo yaziyorsun - gayet güzel, böyle devam et.

Son düzenleme:
Üst Alt