Aramızdaki Bazı Arkadaşlar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aramızdaki Bazı Arkadaşlar

Bana sadece bir adam göster Brumanin gitmesini ve onun yerine Serdar Gülere fit olan. Buldugun an o konuda sana hak verecem, varmis demekki forumda diyecegim.

Iki senaryon hos guzelde, ben paranin mantikli biryerde kullanilmasi taraftariyim, seneye zaten sampyion olamiyacagiz, bosuna transfer etmeyelim taraftariyim.

Ya ben de paranın mantıklı kullanma taraftarıyım da onu yapacak yönetim mi var? Dursun denen çapsız hain mi kullanacak? Cenk Ergün denen vasıfsız mı? Bu herifler bu zamana kadar neyi başarmış?

Konu acan arkadas bruma kalmak istemiyor. manejeri burda durdurmaz, ne yani bir yil daha gönülsüz takimda kalsin sonra gitmesine 6 ay kala bir takimla anlassin sonrada saktlik numarasi cekip yan gelip yatsin mi daha iyi, yoksa simdi en azinda zararin nersinden dönüp maximum derecede satmak mi? Tabi basta en büyük malik yönetimde devre arasi adama verecekti istedigi parayi ozaman bütün koz senin elinde olacakti yapmadilar.

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Son düzenleme:
Ağır salakça bir cevap olmuş. Lafım vasatçılara orada yazdığım gibi. Yani Bruma'nın gidip Serdar Gürler'in gelecek olmasına itiraz etmeyenlere. Başta adam gibi yönetim olduğunu bilsek tamam da gelecek paranın cep edilmesi, menajerlere dağıtılması, yeni yerli leşler alınması mı daha iyi yoksa eldeki Bruma'nın tutulabildiği kadar tutulması mı?
Malesef ikiside hayrımıza değil

Bu Ateş üfleyerek sönmez

O arkadaşlar bir liste de yazıyor.
O listeyi Kürşat saat 1:00 de açıklayacak.

GSC App Premium Edition 1.2

Bu arada Bruma imzalamıyor ve satmak mantıklı bencede 15+ bir miktara. Yoksa seneye hiç sallamaz takımı 11 kişiyi çalımlamaya kalkar, tamamen kendisine oynar. Transfer görüşmesi yapmaktan maçlara bile çıkmayabilir. Sakatlık olmasın diye ikili mücadeleye bile girmez.

Yerli leşlere ses çıkarmayıp Bruma'ya, Sneijder'e sallayanlara bakabilirsin. Aysal'a sallamayı da çok severler. "Ama Dursun ekonomiyi düzeltiyor yeeeaa, iyi niyetli" en önemli argümanlarıdır. Böyle kimseler yok diyorsan sana diyecek bir şeyim yok.
Kusuruma bakma ağa bir şey sora bilirmiyim. Biraz konu dışı olacak ama kusuruma bakma. Chedjou yu nasıl buluyorsun ?

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Üst Alt