Aramızdaki Bazı Arkadaşlar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aramızdaki Bazı Arkadaşlar

Elimizde zaten top oynamayı bilen, futbolcu diyebileceğimiz 3 adam kalmış. Sneijder, Muslera, Bruma.. Onlar olmasa Anadolu takımından farksızız.

Bu arkadaşlar çıkıp "ooo Bruma satılsın iyi oldu" diyor. O parayla Gençlerbirliğinden Serdar Gürler geleceğini bile bile alkışlıyor.

Bu l arkadaşlar takımda Selçuk, Semih, Sabri gibi leş oğlu leş yıllardır sülük gibi yapışmış futbolcu müsvetteleri varken hâlâ Sneijder'ın, Muslera'nın takımdan ayrılacağı günü bekliyor dört gözle. Çünkü ruhları çomar. Dursun denen sünepenin taraftar modelleri.

Bu arkadaşların hayalindeki Galatasaray 11'i

----------------------Cenk---------------
---Sabri-----Semih-------Çalık----Carole--
--------------Leşçuk-----Tolga----------
-----Serdar---------Adem Büyük----Yasin---
---------------------Burhan Eşer-------------

hakan değilde onun tarzını kullanarak milleti birbirine düşürme derdinde olan biri bu ya neyse.
çokta fifi

hakan film izlemezdi. günde 7000e yakın maç izlerdi.
film izlesede izlediği en eski film 94 yapımı falan olurdu. kürşat bey 50lerin 60ların amerikan sinamasından hoşlanıyor.

Evet Osman Bey çok severim eski filmleri. Hem Amerikan hem Yeşilçam. Bu arada Hakan kim bilmiyorum, galiba forum trolleri kendi çaplarında eğleniyorlar.

Yav he he seneye serbest gidince ağlarsınız

Dursun Özbek İstifa
En cok ta seneye beleş gider diyenlere uyuz oluyorum.

Seneye beleş gitmesi bizim hayrimiza olur.
Örnek verecek olursak:

O parayı manegerlere ve boş transferlere yedirecekler.
Diyelim ki 15 'e satıldı ondan sonra alacaklar 3 tane ptt lig topçusu bonservisleri 5 milyondan 15 uçup gidecek.
Üstüne bu 3 oyuncuya 2 milyondan 3 senelik sözleşme yapacaklar alsana 18 milyon euroluk yükümlülük daha bize girecek.

Sonra gönder göndere biliyorsan.
Şimdi;eren,serdar,tolga,cavanda gibi işe yaramazlari bedava versen bile kimse almaz.
Yeni çöpler alınacağına 1 sene sonra bruma bedava gitsin daha iyi her halükarda en az 18 milyon euro kar etmiş oluruz.

DURSUN İSTİFA!

DURSUN İSTİFA!

Yapmayin etmeyin yahu kafasina gitmeyi koyan adami nasil adapte edeceksin.
Hadi ettin diyelim bu seneki performansini iki katina cikartti bu yaz 15-18 olan para gozunuzde otomatikman 30-40 olacak sonra yangin yeri.

Dursun parayi carcur eder biliyorum ilk geldigi gunden beri uyuz oluyorum ona ama gel gelelim o parayi dogru yerlere harcamasi icin caba sarfetmemiz lazim.

Delaney, dembele, johansen bunlarla bir sekilde ilgilenildi degil mi yine benzer patlamada oyuncularla ilgilenilebilir. Yapilmasi gereken bu ah olduk bittik degil para geldigi surece yukaridaki tarzda adamlari alirsin. Yoksa taksitle gider ahmetler serdarlar erenlere kosarsin

Üst Alt