Aranan Stoper Bulundu


04cd8oie_1142051zAnBKgu2.jpg


Galatasaray’da stoper transferi konusunda çalışmalar, son bir kaç saat içerisine girilirken, hız kazandı.Sarı kırmızılılar, akşam saatlerine kadar bir stoper alarak, Şampiyonlar Ligi’nde oynatmak istiyor. UEFA’ya futbolcu listeleri bu akşam verilecek.Stoper arayışlarında bulunan Galatasaray'da alternatifler
https://www2.gscimbom.com/futbol/gs29631-aranan-stoper-bulundu-03-09-2012.htmlGSC Portal'da..

 
Cevap: Aranan Stoper Bulundu!Toureden daha cok isterim.. toure de iyidir ama ben kjaeri tercih ederim. dunku macta da son anda 18 den cikartilmisti
 
Cevap: Aranan Stoper Bulundu!Mükkemmel olur ya. İnşallah alırız, diğer adaylardan daha çok bunu istiyorum.
 
Cevap: Aranan Stoper Bulundu!Uzun vadede Kjaer çok daha iyi olur. Henüz 23 yaşında, uzun yıllar hizmet edebilir bize.
 
Cevap: Aranan Stoper Bulundu!Rolando veya Toure gelsin. Defans tecrübe sıkıntısı yaşarken neden bu adamı istiyoruz anlam veremiyorum.
 
Cevap: Aranan Stoper Bulundu!Seksi takıma yakışıklı futbolcu işte. Siz de hiçbirşey beğenmiyorsunuz...
 
Cevap: Aranan Stoper Bulundu!Takip eden arkadaşlar özellikleri nedir acaba? Bildiğiniz gibi CL'de tecrübe lazım adam 23 yaşında tecrübesi nasıldır beklentileri ne kadar karşılar ?
 
Cevap: Aranan Stoper Bulundu!mukemmel olur amamesela toue gelir gelmez takima uyum saglar lakin kjaer hemen alisamayabilir
 
Cevap: Aranan Stoper Bulundu!Toure mi Kjaer mi dersen Kjaer derim. Kısa vadede Toure tecrübesiyle daha fazla fark yaratır ama Kjaer çok daha iyi bir yatırım olur. Kalite olarak da üst düzey bir isim zaten bilmeyen yoktur.
 
Cevap: Aranan Stoper Bulundu!Kjaer tanıdığım kadarıyla çok iyi bir kesici. Oyun kurma özelliklerinin çok iyi olduğu söylenemez.Ama kaliteli bir stoperdir.Şu an adı geçen Chivu da, Toure de, Kjaer de, Rolando da hepsi iyi isimler.Hiç birisine hayır demem işin açıkçası.Ayrıca Kjaer takımın yaş ortalamasını düşürür ve iyi olur. Süper Lig' in en yaşlı takımlarından biriyiz.
 
Cevap: Aranan Stoper Bulundu!Kjaer gelirse ki piyasası bu kadar yüksek bir oyuncunun bu hızla takıma kazandırılması gerçekten büyük başarı olur, defansımız sınıf atlar. Gerçekten çok etkili ve hissedilecek kadar dinamik ve futbolu agresif bir oyuncudur.
 
Cevap: Aranan Stoper Bulundu!Kjaer tanıdığım kadarıyla çok iyi bir kesici. Oyun kurma özelliklerinin çok iyi olduğu söylenemez.Ama kaliteli bir stoperdir.Şu an adı geçen Chivu da, Toure de, Kjaer de, Rolando da hepsi iyi isimler.Hiç birisine hayır demem işin açıkçası.Ayrıca Kjaer takımın yaş ortalamasını düşürür ve iyi olur. Süper Lig' in en yaşlı takımlarından biriyiz.?-----------25--------

29-----20-----?-----2929-----29----27----20

-------29---27-------27 yaş ortalaması çok da yaşlı sayılmaz.
 
Cevap: Aranan Stoper Bulundu!?-----------25--------

29-----20-----?-----2929-----29----27----20

-------29---27-------27 yaş ortalaması çok da yaşlı sayılmaz.Süper Lig' in en yaşlı 3. takımı biziz.En yaşlı Elazığ 28.1, sonra Mersin 27.5, sonra biz geliyoruz 27.3. Fener' in 26.3, BJK' nin 24.4. En genç takımda Kayseri 23 yaş ortalamaları.
 
Üst Alt