Aranıza Fenerbahçeli Alıyor Musunuz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aranıza Fenerbahçeli Alıyor Musunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
soru basit gibi arkadaslar araniza fenerli aliyomusunuz ?

kimseyle kavga edicek degilim biliyorum burada belki cogunuz yada belki bi kac kisi gelip bana o inanmadigimiz seyleri soyliycek ama terbiyesizlik etmem cevap bile vermem ancak seviyeli bi tartisma olursa bi kac bisey yazarim bende :)

tabi suan amacim kimseyle tartismak veya burda Fenerbahceyi savunmak degil.

cevremde cok galatasarayli arkadaslarim var neler cekiorum ve cektiriyorum bi bilseniz :D

neyse uzatmiycam ilk mesajim da bu olsun :)

Cevap: Araniza Fenerbahceli aliyormusunuz ?

Galatasaray'ı kucuk G ile yazdıgın icin bastan kaybettin i'm afraid :(

Hele bi gir foruma,yazmaya başla, aramıza girip giremeyeceğin zaten belli olur.Ama bence çok kaşınma.:)

Sınırları aşmadıkça diğer takım taraftarlarının da aramızda olmasına ses çıkarmıyoruz.

bence seviyeli bi sekilde herkez yorum yapabilir, benim gorusum.. ama dengesiz olmiycak.. bazilari husu husu yangina korukle gidiyor onlari istemeyiz..

gergin anlarda laf atmiycan.. sonucta seviyeli sekilde yazarsan bence problem yok, sonucta bizde burdan Antuya girip biseyler okuyoruz ordanda buraya girip okuyanlar vardir.. uye olmussun seviyeli yorum yapmissin, dengeli sekilde yorum yaptikca bence bi problem yok..

Not: Ozet no Problem baby..

Bence olmasın.Rakip takım tarafatarının zaten bu forumda neden olmak istemesini anlayamıyorum.Sen ölçülü bir şekilde konuşursun.Biri yanlış anlar,huzur kaçar.Zaten takımın ile ilgili paylaşım yerleri mevcut orda söylesinler diyeceğini.

Bence olmasın.Rakip takım tarafatarının zaten bu forumda neden olmak istemesini anlayamıyorum.Sen ölçülü bir şekilde konuşursun.Biri yanlış anlar,huzur kaçar.Zaten takımın ile ilgili paylaşım yerleri mevcut orda söylesinler diyeceğini.

sorun orda zaten bi insan 3 sene bi foruma uye olmaya calisir mi ? (antu)

3 sene sonra pes ettim bende nyse dedigim gibi terbiyesizlik yapcam degilim yapanlara illa ki olur her forumda olur aldiris etmem :)

3 sene sonra pes ettim bende nyse dedigim gibi terbiyesizlik yapcam degilim yapanlara illa ki olur her forumda olur aldiris etmem :)

peki bi sorum olcak..ben Hollandada yasiyorumda, sen Turkiyenin neresindensin?

gscimbom bünyesinde zaten bir cok fenerbahceli ve besiktasli var. yani kurallara uydugun sürece, provokasyon olmadigi sürece sorun zaten olmaz.

Antu'ya girme zaten,yok mu sizde düzeyli bir paylaşım platformu ? ünifeb forum oldukça iyi bence,üniversite okuyorsan oraya üye olabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt