Aranıza Katılmaktan Şeref Duyuyorum - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aranıza Katılmaktan Şeref Duyuyorum

Cevap: Aranıza Katılmaktan Şeref Duyuyorum

Bizim sana birşey dediğimiz yok güray.Akla karayı karıştırma lütfen.

Ayrıca takılıyoruz arkadaşa.Tü kaka yapmıyoruz.

la bi adamı rahat bırakın zamanla görürüz ne olduğunu..

Gelen bütün scoutlara FMci yakıştırması yapıp gönderiyorsunuz.Madem bir hakimiyetimiz ve bilgimiz olduğunuza inanmıyorsunuz GSC scout bölümünü iptal edelim olsun bitsin.Şu kadar zamandır scoutluk yapıyorum şurada her gelene FMci yakıştırması yaptınız.. Bana hala yapıyorsunuzdur hatta !

Ne yapalım? Hazır olda saygı duruşuna mı geçelim seni görünce? :D

Dün bu başlığı görünce bende bir scout olmaya karar verdim. Başvurumu yaptım bekliyorum,çok heyecanlıyım :D

Böylece bir filmin daha sonuna gelmiş bulunuyoruz.Yeni çakma Scout'ları heyecan içerisinde bekliyoruz :D

la bi adamı rahat bırakın zamanla görürüz ne olduğunu..

Gelen bütün scoutlara FMci yakıştırması yapıp gönderiyorsunuz.Madem bir hakimiyetimiz ve bilgimiz olduğunuza inanmıyorsunuz GSC scout bölümünü iptal edelim olsun bitsin.Şu kadar zamandır scoutluk yapıyorum şurada her gelene FMci yakıştırması yaptınız.. Bana hala yapıyorsunuzdur hatta !

adama bi genç yetenek söyle dediğinde iker muniain ya da mbaye niang diyorsa fmcinin önde gidenidir.

fmci olmakta kötü değil gayet güzeldir

bende sukutum ona bakarsan ama kendimce yani amatörde en büyük kaynaklarım, fm , transfermark , birde totomaç

Hosgeldiniz

Danijel Aleksic su ismi duymak yeter zaten benim gozumde bir Scoutsunuz

Eyvallah.

adama bi genç yetenek söyle dediğinde iker muniain ya da mbaye niang diyorsa fmcinin önde gidenidir.

fmci olmakta kötü değil gayet güzeldir

Scout değilim ama Mbaye Niangı izlemiştim o herif gerçekten yetenekli FM şişirmesi oyunculardan değil.Hem FM iyi okunabilirse analiz açısından gayet ideal bir kaynak.

Üst Alt