Araplar Newcastle United’ı Alıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Araplar Newcastle United’ı Alıyor!

Dubaili işadamı Şeyh Khaled bin Zayed Al Nahyan, Newcastle United’ı satın almak için kulübün sahibi Mike Ashley ile anlaştığını açıkladı.

47260

Khaled bin Zayed Al Nahyan, Manchester City'nin sahibi Şeyh Mansour'un da kuzeni.

Alsın da Benitez'in de az yüzü gülsün. Adam en dandik kadrolardan birini tek Rondon'la kümede tuttu, hiç yoktan bir adam akıllı kaleciyi hak ediyor. Büyük hoca.

Ashley iti gidiyor nihayet ha

Sonunda. Benitez'i de takimin basinda tutacaklar sanirim bu satis gerceklesirse.

PSG'nin sahibi Qatar Sports Investment da Leeds United'i satin almak icin gorusmeler yapiyor, Bielsa'yi da takimin basinda tutacaklar deniyor. Bu gidisle Ingiltere ligi sampiyonlugu gectim ilk 4'e girmenin cok zor oldugu, 8 buyuk takimin (+Wolves) ilk 4 mucadelesi verdigi bir lig olacak. Tam futbolun NBA'si.

Sonunda. Benitez'i de takimin basinda tutacaklar sanirim bu satis gerceklesirse.

PSG'nin sahibi Qatar Sports Investment da Leeds United'i satin almak icin gorusmeler yapiyor, Bielsa'yi da takimin basinda tutacaklar deniyor. Bu gidisle Ingiltere ligi sampiyonlugu gectim ilk 4'e girmenin cok zor oldugu, 8 buyuk takimin (+Wolves) ilk 4 mucadelesi verdigi bir lig olacak. Tam futbolun NBA'si.

leeds'te neredeyse her sene takım sahibi değişiyor.

football manager'daki favori takımım olduğu için eski günlerine dönsünler istiyorum o yüzden arap, çinli, amerikan farketmez bir para babası gelsin şu takıma. ;D

Üst Alt