Arayan Numara Nasıl Engellenir | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arayan Numara Nasıl Engellenir

Arkadaşlar Nokia 5310 Xpress music bir telefonum var.Gereksiz biri durmadan arayıp duruyor.Kapatıyorum gene arıyor :D ( saçma bir eleman liseden) nasıl engellerim bana çağrı gelmesini bir anlatın?

Cevap: Arayan Numara Nasıl Engellenir

Kara liste diye bir program vardı eskiden, ama senin telefona uyar mı bilmiyorum. Symbian işletim sistemi varsa telefonunda, ararsan kesin bulursun o tarz birşey.

blacklist blackballer diye programlar var telefonun sybiansa kurabilirsin heralde.

Mesaj atıyor dallama. Haklısın Yunus buluşup dövmk lazım bunu :D Adam manyak ya.İstemiyorum kardeşim seninle görüşmek, vakit geçirmek, her gün her gün aranırmı lan

Ya da basit bir çözüm 1 gün fln numaranı kafana göre bir numaraya yönlendir. Seni arayanı başkası karşılar, Merih'le görüşcektim dediği zaman karşıda ki 2-3 aramadan sonra muhtemelen söver sende kurtulursun.

Aga açtım telefonu baya salladım elemana. Bakalım arayacak mı? Ama programı indirdim.Kuracağım şimdi bakalım.

Üst Alt