Arda: "Allah istemiyor herhalde"


Arda Turan Fenerbahçe'ye karşı alınan derbi mağlubiyetinin ardından çarpıcı bir ifade kullandı: "Allah istemiyor herhalde..."

Arda: "Allah istemiyor herhalde" 2-1 Fenerbahçe'nin üstünlüğü ile biten Galatasaray - Fenerbahçe derbisinin ardından sarı kırmızılı takımda kaptan Arda Turan üzüntülüydü. Arda yayıncı kuruluşa maçı bu sözlerle özetledi:"Çok centilmence bir derbi oldu. Söylenecek çok fazla bir şey yok. İyi oynayan taraf, pozisyonları taraf bizdik. Her şeyi yapıyoruz. Ama bir şeyler ters gidiyor. Allah istemiyor herhalde kazanmamızı. Rakibimizin Özer'in pozisyonu dışında net pozisyonu yok. Tebrik etmekten başka bir şey yok. Her şeyi yapıyoruz ama olmuyor. Taraftardan özür diliyoruz, inşallah önümüzdeki sene daha iyi bir takım oluruz."Sporx.com
 
Cevap: Arda: "Allah istemiyor herhalde"Haklisin Arda. Yapacak bisey kalmadi... Galatasaray artik boyle bi takim.
 
Cevap: Arda: "Allah istemiyor herhalde"ya seneye de burda sanırım...takıma değil ardaya üzülüyorum...kewell gibi balta gibi futbol özürlüleriyle aynı takımda oynuyo...
 
Cevap: Arda: "Allah istemiyor herhalde"Arda: " Insallah önümüzdeki sene Galatasaray'a daha yakisir bir takim kurulur ve daha iyi mücadele ederLER" her şeyi anlatan ifade..
 
Cevap: Arda: "Allah istemiyor herhalde"Her yenılgıden sonra ozur dılemek yeter artık..

Bız yenılmekten dolayı artık uzuluyorken sız hıc takmıyorsunuz anlasılan
 
Cevap: Arda: "Allah istemiyor herhalde"Arda: " Insallah önümüzdeki sene Galatasaray'a daha yakisir bir takim kurulur ve daha iyi mücadele ederLER" her şeyi anlatan ifade..
 
Cevap: Arda: "Allah istemiyor herhalde"çarpilirsin arda,hagiye birileri ilk once nasil degisiklik yapilir onu ogretsinler, kale agzinda girmeyen toplari nasil atilir onlar ogrensinler
 
Cevap: Arda: "Allah istemiyor herhalde"herşey bitti bi Allah kalmıştı onuda söylediniz ya diyecek bişeyimiz yok !
 
Cevap: Arda: "Allah istemiyor herhalde"loser felsefesi yapmaa arda yekta kazım baros çatır çatır oynuyordu ayhanla girdiniz oyuna gökhan gönülü canlandırdın resmen be
 
Cevap: Arda: "Allah istemiyor herhalde"Rakı şişesiyle o stada giren insanlarla aynı takımın taraftarı olmaktan utanıyorum..Belki de lanetlenmiş bir takımızz ve çok ciddi şeyler değişmeden iyi birşeyler oluşması imkansızz !!
 
Cevap: Arda: "Allah istemiyor herhalde"Oldu tabi. Yönetim adam gibi takım kurdu siz adam gibi çalıştınız herkes işini yaptı görevini yaptı ama Allah istemiyor işte şanssızlık değil mi?
 
Cevap: Arda: "Allah istemiyor herhalde"Arda'ya suç atmayın.Bu takımla bu kadar.Üstüne birde kısmetsizlik olunca sonuç kaçınılmaz oldu.
 
Cevap: Arda: "Allah istemiyor herhalde"pino da sakızmı çğnemiş acaba,anlamıyorum arkadaş ya tam pinonun maçı ,iddaa ediorum pino 1-0 ken oyuna girse maç farka gidecekti
 
Cevap: Arda: "Allah istemiyor herhalde"Arda gidiyor beyler seneye şahsen konuştuklarından onu anladım.Gitsin kurtarsın kendini.
 
Cevap: Arda: "Allah istemiyor herhalde"İlerleyeceğine geriledi, yönetim bu adamın yeteneklerini kaptan yaparak, sürekli pohpohlayıp baskı oluşturarak baltaladı.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt