Arda: "Allah istemiyor herhalde" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda: "Allah istemiyor herhalde"

Cevap: Arda: "Allah istemiyor herhalde"

loser felsefesi yapmaa arda yekta kazım baros çatır çatır oynuyordu ayhanla girdiniz oyuna gökhan gönülü canlandırdın resmen be

Gökhan'ı tutmak Arda'nın görevi değil. Vee , Arda oyuna girdikten sonra sahada futbol oynayan bir Galatasaray'lı olduğunu gördüm. Arda dışında hepsi bu takımda yedek olur ancak. Umarım Kaptan gitmez, yoksa yerini doldurma imkanı yok denecek kadar az...

arda gitsin, neden gitmesin? bu takimdan misi, keita, lincoln gidiyorsa arda da gitmelidir, hele bu yonetim kalacaksa , kesin gitmeli, cunku bu yonetim takimi nasil batiririm, nasil yerin dibine sokarim taktigi içinde

maçı vermemizin nedenini ardaya yıkmak haksızlıkdır,gene iyi oynadı kaldığı süre içinde ama haginin değişiklikleri bitirdi maçı.

kazanamama psikolojisinide hagi getirdi malesef çünki oyuncularına güvenmeyen,maç esnasındada bunu hissetiren bir teknik adam olmaz,maçda kazandıramaz..

daha iyi bir takım olurlar demiş

arda da gidici...

kadromuzdaki Türk kalitesi bu şekilde düşmeye devam ederse sonumuz çok net

seneye hiçbişe değişmez ilk 10 a oynarız yine

Arda'ya niye sallanıyor anlamıyorum.Gayet iyi oynadı bugün.Hücum oyuncuları yorulduktan sonra Arda'yı alan zihniyete sallayın.

Yabancinin biri cikip dermi mesela; Yüce Mesihimiz isa istemedigi icin maci kaybettik. Yada bir yahudi futbolcu; yenilgiyi musadan biliyoruz filan. Biri dese "X bi futbolcu dedi ki, Allah istemiyor, yeniliyoruz", kim bu dadaş? 10 Kişiden 9'u Arda der. Tipik Arda konuşmasi

Gereksiz bir beyanda bulundu. Hala kendini taraftar sanıyor. Ne varsa konuşuyor.

Yabancinin biri cikip dermi mesela; Yüce Mesihimiz isa istemedigi icin maci kaybettik. Yada bir yahudi futbolcu; yenilgiyi musadan biliyoruz filan. Biri dese "X bi futbolcu dedi ki, Allah istemiyor, yeniliyoruz", kim bu dadaş? 10 Kişiden 9'u Arda der. Tipik Arda konuşmasi

Atletico Madrid'e giderse Ispanyol kanalina da soyle der mi acaba?

Allah no nos quiere ganar hoy..

Sen yabanci misin? Biz yabanci miyiz? Allah kelimesini heryerde kullanan bir devletiz. Sacma sapan seyler yazmayin boyle.

Arda gitsin kendini kurtarsin, kariyerinde basirilar dilerim. Bu taraftara fazla cunku o.

arda şu haliyle seneyede Galatasarayda dediğim gibi yerli kadro kalitesinde 3 4 tane oyuncu almalıyız.

Üst Alt