Arda: “Bu cuma taraftarlarımızı mutlu etme fırsatımız var”


Ankaragücü karşılaşması sonrası Galatasaray Kaptanı Arda Turan açıklamalarda bulundu.Galatasaray’ın deplasmanda oynadığı Ankaragücü karşılaşmasında Arda Turan açıklamalarda bulundu.Sakatlığı ile ilgili soruya: “Ağrım olmadığı zaman oynamaya çalışıyorum” diyen Arda, maçla ilgili olarak, ”Sözün bittiği yerdeyiz. Daha dirayetli, daha sabırlı olmamız lazım. Bu cuma taraftarlarımızı mutlu etme fırsatımız var.” diyerek sözlerini noktaladı.
 
Cevap: Arda: “Bu Cuma taraftarlarımızı…”Bla bla bla..

Siz Fenerbahçe'yi yenin bu sezon sonuna kadar tek bir kelime etmem ben..

Ben tarihi fark bekliyorum,Hakan Balta ve Zapata'nın 11'de oynayıpta Galatasaray'ın gol yememesi imkansız ötesi birşey..

Ve malesef ilk yenilgimizi Fener'den alacağız kendi sahamızda ama oyuncularımıza koymaz çünkü 12 kere yenilmişler 13 olur!

Utanmaz herifler..
 
Cevap: Arda: “Bu Cuma taraftarlarımızı…”Başlık daha güzel olamazdı cidden; Arda: “Bu Cuma taraftarlarımızı…”
 
Cevap: Arda: “Bu Cuma taraftarlarımızı…”Üzgünüz de yada hiç konuşmadan geç git daha neyi anlatma çabasındasınız arkadaş ,feneri yenince herşey güllük gülistanlık olacak sanki.
 
Cevap: Arda: “Bu Cuma taraftarlarımızı…”Bi fener galibiyetiyle bu taraftarı nekadar mutlu edersinizki , okadar uzuyorsunuz bi maçla kimse bişeyi unutmaz , artık taraftarında canına geçiyor.Ben bizim taraftarları kutluyorum , bu forumdada nekadar kötu durumdada olsak herkez yine maç vakti takımını destekliyor , takımdan umudu kesmiyor ..Sizleri tebrik ediyorum arkadaşlar:005:
 
Cevap: Arda: “Bu Cuma taraftarlarımızı…”ee feneri yendik de ne olduk, Dünya kupasini bize hediye edecek ler ? Gecen yari da da Fener den iyi oynadik. Ne aldik ? Manyak yerine koyuyorlar bizi yemin ediyorum ya
 
Cevap: Arda: “Bu Cuma taraftarlarımızı…”cuma günü cümbüş olacak cümbüş.........gerçi ben kimsenin para verip maça gideceğini de zannetmiyorum artık...

(beyler bişey sorcam soldaki avatarlara noldu:s)
 
Cevap: Arda: “Bu Cuma taraftarlarımızı…”Trk Farklı mağlubiyet = Avrupa Ligine katılmak gibi memnun olmak....
 
Cevap: Arda: “Bu cuma taraftarlarımızı mutlu etme fırsatımız var.”Biz en formda oldugumuz zamanlarda Feneri yenememişiz.Bu durumda mı yeneceksiniz. Hadi ordan Allah aşkına. Umut verip verip sonra yine hüsrana uğratmayın artık bu saf taraftarı.
 
Üst Alt