Arda:G.Saray kaptanına küfür edilmesin diye gitmeliyim | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda:G.Saray kaptanına küfür edilmesin diye gitmeliyim

NTV Spor’da yayınlanan “Kırmızı Çizgi” programında yaptıkları görüşmeyi aktaran Uluç, “Arda bana ‘Gitmem lazım ağabey. G.Saray tribünleri, G.Saray kaptanına küfür etmesin diye gitmem lazım’ dedi” ifadelerini kullandı.

g-saray-kaptanina-kufur-edilmesin-diye-gitmeliyim-1270928.Jpeg

GALATASARAY’ın, Atletico Madrid ile transfer görüşmelerine başladığı Arda Turan, sarı kırmızılı kulüpten ayrılmak istediğini söyledi ve “Galatasaraylı doğdum, Galatasaraylı öleceğim. Ama benim artık Galatasaray’dan ayrılmam lazım” dedi. Transferi günlerdir spor kamuoyunu meşgul eden Galatasaray’ın ve Milli Takım’ın yıldızı Arda Turan, Atletico Madrid Kulübü ile yapılan transfer görüşmeleri hakkında gazeteci Hıncal Uluç ile dertleşti. NTV Spor’da yayınlanan “Kırmızı Çizgi” programında bu görüşmeyi anlatan Uluç, Arda’nın kendisine, “Galatasaray’dan gitmem lazım ağabey” dediğini açıkladı.

Türkiye’de başka forma giymem

Uluç, yıldız oyuncuyla yaptığı görüşmeyi “Arda şunun farkında, Galatasaray’ın alacağı en küçük bir kötü sonuçta yine hedef tahtasına oturtulacak. Bunu biliyor. Bana ‘Galatasaray’dan ayrılmam hem benim, hem de Galatasaray için iyi olacak. Benim gitmem lazım ağabey. Galatasaray tribünleri, Galatasaray kaptanına küfür etmesin diye gitmem lazım. Beni dünyada Galatasaray formasından başka mutlu edecek bir başka forma daha yok. Bunu biliyorum. Galatasaraylı doğdum ve öyle öleceğim. Ama en iyisi ayrılmak olacak’ dedi” sözleriyle aktardı.

Gerekirse Almanya 3.Ligi’ne transfer olmalı

Hıncal Uluç kendisinin de Arda Turan’a Galatasaray’dan ayrılmasını, hatta gerekirse Almanya üçüncü ligine bile gitmesini önerdiğini söyledi. Uluç, “Arda bu tribünler temizlenene kadar dönmemeli” dedi

Milliyet

Cevap: Arda:G.Saray kaptanına küfür edilmesin diye gitmeliyim

Bence bizde kalacak inş. öle hissediyrm.

aysal dün yeni yönetime bırakılmalı satış kararı dedi..doğru söylüyor..eğer aysal tekrardan motive edebilirse kaptanı çok faydası olacak önümüzdeki sezon ardanın..

Bir insanda futbol şansı olucak

Hakan Balta da ki de şans bu takımda oynuyor

Arda da ki de şans bunlarla oynuyor

Asıl Hıncal Uluç gibiler medyadan temizlenmeden gelmesin.

Kümle görüşse Arda 'nın sudan ve saçma gitme sebeplerine çanak tutuyor. Asıl siz gidin Hıncal gibiler !. :mad:

Galatasaray kaptanına kim ne zaman küfür etmiş? Yapılanlar başarısızlığa karşı sitemdir, her ne kadar bir avuç insan tarafından yapılmış olursa olsun, Arda da bu sitemin pekala muhattabıdır. Küme düşmeye ramak kalmış bir Galatasaray 'da tribünler, kendinden biri gördüğü Arda 'ya sitem etmeyecek de ne yapacak?

Arda bu kadar basit şeylere bu kadar çok takılırsa, nereye giderse gitsin başarısız olur. Acaba A.Madrid tribününden tepki görünce ne yapacağını hiç düşündü mü? Zira İspanyollar forumlardan bu oyuncunun bu kadar etmeyeceğini yazışıp duruyorlar.

Bu belirsizlik ortamı, saman altından yapılan açıklamalar ve dolaylı olarak gitme isteğini belli etmesi, taraftarı neredeyse "çok meraklıysa giderse gitsin" moduna getirmektedir.

Oysa, Arda 'yı Arda yapan yer Galatasaray 'dır. Hem Galatasaray hem de kendisi için yapılması gereken en iyi şey, Arda 'nın ağzından yapılacak olan şu açıklamadır.

"Arkadaşlar, ben Galatasaray 'da doğdum, Galatasaray 'da öleceğim. Ben bir profesyonel değil Galatasaray aşığıyım. Takımın kötü gününde terketmem gibi bir durum sözkonusu değildir. Beni bu ülkeden kaçırmaya çalışanlara, Galatasaray formasına en şekilde hizmet ederek, bizzat sahada yanıt vereceğim."

Değil mi ama?

Kim küfür etmemiş? Abdullah Abi duygusallığın gerçekleri görmeni engelliyor.Daha 2 hafta önce taraftarlar Arda'ya kişisel olarak küfür etti Antalya'da.

Valla bu sezon her türlü küfürü hak ediyorsunuz

Hıncal haklı. Ama Arda gitmemeli. Ayrıca o şerefsiz dingil uA grubu "poh yedik abi affet bi daha olmayacak" desin özür dilesin gitmez Arda.

ulan 5-10 tane 16-17 yaşındaki kendini bilmezlerin küfürlerini büyük Galatasaray Camiasına , taraftarına mal ediyorsunuz ya Allah sizi bildiği gibi yapsın...

cümlede geçen "galatasaray kaptanı " sözü haber doğruysa şow kokuyor... galatasaray kaptanlığı arda turana bağlı bir müessese değilki arda gidince başka bir kaptan olmayacak mı ? peki takım böyle kötü olunca ha kaptan arda olmuş ha başkası yine küfür yiyecek bazı kendini bilmezlerden ? mesneti yok bu açıklamanın bence şimşekleri üzerine çekmemek için yapılan bir açıklama..

tirsma arda

acik acik gitmek istiyorum diyrmemen psikolojik durumunu gostrriyor zaten

sende adin gibi biliyorsun taraftarin binde birinin yaptigi seyi kullanmak sana yakismaz

yazik

akil hocalarin kim acaba

biri ahmet bulut cingenesi olsa gerek

tirsma arda

sende adin gibi biliyorsun taraftarin binde birinin yaptigi seyi kullanmak sana yakismaz

yazik

akil hocalarin kim acaba

Diğerlerini de ben söyleyeyim: Emre ve Acun

tirsma arda

yazik

akil hocalarin kim acaba

He evet binde biri, hatta en az laf yiyen en az eleştirilen oyuncuda Arda, tüm sezondur oynamasına rağmen.

Kaos ortamında bir grup cocugun bile yaptıklarından yola cıkarak koskoca Galatasaray taraftarına yıkmamak lazım. Bir grup kendini bilmez taraftar bunları yaptı diye ardanın çekip gitmemesi lazım. Ben gitmezsem Galatasaray taraftarı kaptanına küfür eder değil, ben ne olursa olsun Galatasaray'ımda özelliklede bu kaos ortamında takımımın başında olup hep birlikte alnımızın akıyla çıkıcaz demesi lazım ve tüm herkesi susturması lazım.. Ardanın yapamadıgı tek şey Düzen,tertip, disiplindi umarım bizde kalır ve önümüzdeki sezon ünal aysal ( ki % 99 başkan olucak bence ) onunla yeni bir takım kurarak büyük işler yapıcak. Zaten konuşmasındada adnan gönderme yaparak Arda'yı bize bırakın demişti.

yasiniz hakan sukure yapilanlari hatirlamaniza izin vermiyormu gercekten?

Üst Alt