Arda Galatasaray'a Geri Mi Dönüyor ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Galatasaray'a Geri Mi Dönüyor ?

Cevap: Arda Galatasaray'a Geri Mi Dönüyor ?

emrenin fenerde yaptıgı ortamı germe uzuru bozma durumları bizde de olur gelirse tekrar kaptan olcak düzeni bozcak sinirli tavırlar falan kesinlikle gelmemeli bence

Avrupa´ya gitmisken kalsin iste oralarda. Kötü performans da sergilemiyor ki Madrid göndermeyi düsünsün. Gönderse bile bircok Avrupa kulübü talip olur. Ben istemem Arda´yi. Arda´siz daha tempolu futbol oynuyoruz. 2 artistlik yapacak diye mac kaybedemem ben.

Dönerse, Bir çuval incirin içine eder . Arda dönmedi diye Galatasaray şampiyon olamayacaksa varsın olmasın, en nefret ettiğim şey başarıların taraftarın başına kakılması. Ben yaptım yada ben daha ne yapayım ifadeli kafa sallamalar demeçler.

emre belözoglunu idol olarak göruyor resmen onun pesinden koştugu onu övdugu surece arda turanı bu takımda görmek istemiyorum

12 milyon euronun kalanı ödendikten sonra, bonservisini eline alıp gelirse olur. Efsane olabilirdi takımımızda, ama o Emre abisinin yolundan yürümeyi tercih etti. Gerçi kulübe para kazandırdı ama son dakikada yüz üstü bırakıp gitti bizi.

Haber sallama ama gerçek olduğunu varsayarak yazıyorum.Eğer dönerse yarım sezonluk için 2m euro ya kiralamış gibi olacağız.

arda-dan-flas-aciklamalar.jpg

Arda'yı göndermek için yapmadığı haber kalmayan totomaç, şimdide geri dönmesi için kolları sıvadı.

Üst Alt