Arda: "Galatasaray'dan küfür yüzünden ayrıldım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda: "Galatasaray'dan küfür yüzünden ayrıldım"

Cevap: Arda: "Galatasaray'dan küfür yüzünden ayrıldım"

Arda bizim takımdayken medya hep arda'dan bahsederken medya'ya çok kızıyorduk.Bütün hatayı suçu medyaya atıyorduk.Yani kendini malzeme eden ve medya ile beslenen kişiyi görünüz.

Bu taraftar Arda'yı bağrına basarken bir iki sene içinde Arda'dan nefret edecek duruma geliyorsa, bunda taraftarın ne kadar hatası kadar Arda'nın da hatası vardır. Hatta çok haha fazla vardır.

Bu kadar sevilen bir oyuncunun, kısa bir zaman içinde bu kadar nefret edilmesi bence üniversitelerde tez konusu olmalı.

İlerleyen yıllarda şöyle açıklamalar yapacak bak adım gibi eminim. ''İnsanın yaşı ilerledikçe daha olgunlaşıyor, geçmişte yaptığı hataları daha kolay fark edebiliyor''

Ama iş işten geçti Arda, benim için gereksiz bir adamsın. Kaptanlık bandını sana verenler utansın dicem de yüz yok ki.

sus artik hain.yeter car car konustugun.susda ki azicik sana saygisi olanlar o saygiyida yitirmesin

Fener'e gitmek icin yol yapiyor....Iyi paraya okuttuk iyiki satmisiz....Cenesi kafasindan da topculugundan da buyuk cikti bu toromanin

Ya bi git futboluna bak, adama bak madrid'de yatiyor bizde yattiyi gibi. hep bos konusuyor arda

Hala beyin zekası 15 de kalmış. Bu adamın futbol zekasına laf yok ama karakteri hala çocuk. Birgün profesyonel olup aklı başına gelir umarım. O güne kadar bizden uzak olsun. A.Madriddeki performansıyla zaten 1-2 seneye çok sevidiği fenerin yolunu tutar.

Yahu su cocugu rahat birakin artik yahu. Onunla ilgili konu monu acmayin. Zaten her yerde, her kanalda aynisini söylüyor. Sizde sürekli ayni seyleri yazinca elinize ne geciyor?

Yakın arkadaşı Selçuk İnan´ı örnek alsın biraz.Sen onun gibi her maç 90 dk oyna,Galatasaray´a beklediği katkıyı verseydin,sesini çıkarmayıp(futbol hariç),sadece işini yapsaydın omuzlarda giderdin.Allah aşkına Selçuk İnan´ın kız arkadaşını tanıyan,duyan var mı?Adam dikkat ediyor çünkü böyle şeylere,Arda gibi medyanın gözüne girmeye çalışmıyor.Sen sadece çok büyük bir yeteneksin,ötesi yok.

Arda takımın şuanki başarısını kıskanıyor. Takımdaki birlik ve beraberliği görüyor o kaptanken hiçbir zaman böyle bir ortam oluşmadı.

Tıpkı Tanju gibi , Emre b. gibi arada kalacaksın Arda. Artık Galatasaray'lı Arda olarak anılmayacaksın. Bu takımdan Hakan Şükür de gitti Ümit'de gitti , Arif'de gitti ama her zaman Galatasaray'lı sıfatını taşıdılar. Sen sıradan bir anadolu kulübünün futbolcusu gibi olacaksın.

Konuşması hata olsa da bu konuda sonuna kadar haklı çocuk.Bu arada hiç sevmem bizdeykende sevmezdı karakterini.Ama bunu bahane ediyorda olabilir tabii.

Nesi haklı? Şu dünyada kendi taraftarından küfür yemeyen tek futbolcu yok. C.Ronaldo bile küfür yedi kaç defa, adamın 32 golü var. Bizim Arda beyefendi küfür yedi diye yattı bütün sene. Milli Takım ve Avrupa maçlarında kendini zorladı sadece. Yediği küfürleri hak ediyor.

Onu geçtim, bu taraftar 10 küfür ettiyse 20 kez bağrına basmıştır bu adamı ama pire için yorganı yakacak kadar küçük düşünen bi herif bu.

Bu mantığa göre forumda küfür etmek serbest olmalı.

Bu mantığa göre forumda küfür etmek serbest olmalı.

Statta veya havaalanında oyunculara edilen küfürleri kontrol altına alabilir misin? Hayır. Küfür edenin bir daha sahaya girişini engelleyebilir misin? Hayır.

Senin mantığına göre de şu dünyadaki herkesi öldürelim gitsin. Bu mantıktan sonra yaşamanın bi anlamı yok çünkü.

Forum'la Galatasaray ne kadar farklı şeyler bi düşün. Galatasaray futbolcularından biri kötü oynadığında ona nasıl tepki verdiğini, bu tepkinin nereye ulaştığını düşün bir de forumda herhangi birinin yazdığı salakça yorum için düşün aynı şeyleri.

babamız yada kardeşimiz bize küfür ettiği zaman evi mi terk edicez..yada çocuğumuza küfür ettiğimiz zaman cocuk evi mi terk etsin...

Üst Alt