Arda: "Galatasaray'dan küfür yüzünden ayrıldım" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda: "Galatasaray'dan küfür yüzünden ayrıldım"

Cevap: Arda: "Galatasaray'dan küfür yüzünden ayrıldım"

Isabet olmus. Unuttuk gitti. Arda´li günleri hatirlamiyoruz bile, cünkü en ufak katkin yoktu artistligin disinda

Bence artik kendinizi fasla kasmayin illa laf atmak icin. Arda'yi sevmiyor olabilirsiniz ama laf atmaktan vazgecin artik. Hic yorum yapmayin daha iyi, ben oyle yapiyorum.

Illa elestireceksenizde haddinizi bilerek saygili bir bicimde elestirin. Klavye delikanliliga gerek yok, s!kiyorsa bunlari Arda'nin yuzune soyleyin. Klavye arkasinda artistlige luzum yok.

Ne küfür hoş bir şey, ne de böyle Arda gibi ağız ishaline yakalanmak.

Kendisini yokluğunda çok da aramadığız işin başka boyutu.

arda buna bakarsan aykut da bir ton küfür yedi ama kulube de gol den sonra ilk sevinen futbolculardan arda dan büyük futbolcu olmaz arda gözümde bir kücük cocuk.

bence fazla üstüne gitmeyin. her aciklamasindan daha cocuk oldugu belli oluyor. büyüsün adam olsun öyle degerlendirme yapalim.

yaaa ardaaa suss artik avrupadasin iste daha ne istiyorsun neden hala reportaj verip duruyorsun hem o elestirdigin medyaya ,sen bence isine bak eger böyle devam edersen a-madrid dede tutunamiycaksin

Bence artik kendinizi fasla kasmayin illa laf atmak icin. Arda'yi sevmiyor olabilirsiniz ama laf atmaktan vazgecin artik. Hic yorum yapmayin daha iyi, ben oyle yapiyorum.

Illa elestireceksenizde haddinizi bilerek saygili bir bicimde elestirin. Klavye delikanliliga gerek yok, s!kiyorsa bunlari Arda'nin yuzune soyleyin. Klavye arkasinda artistlige luzum yok.

Söylerim ama söylersem dünyayı bırakıp Mars'a yerleşebilir.

Onun bunun lafına bakarsan barınamazsın hiç bir yerde Arda.Daha iyi bir bahane bulaydın.

ne yani bir kac kişi küfür etti diye bunun hepsini bütün GS TARAFtarınamı bagladın. bunun icinmi GS DAN GİTTİN. TAMAM SENİ koruyordum ama acıklamalrında kendinden soguttun artık. küfür yüzünden ayrılmış. sanki ilk küfür edilen futbolcu sensin. GS SEVGİSİ FİLAN YOKMUŞ SENDE.

Bir futbolcunun gençken yeteneklerini görüp onu futbolcu etmekle bitmiyor iş o futbolcuya futbol dışında eğitimide vermeliler.25 Yaşına gelmiş bukadar göz önünde olan bir insan nerede ne diyeceğini bilmeden ha babam arabesk kafada konuşuyorsa çok eksik yetişmiş demektir.

Gerçi bu ülkenin en göz önünde olan adamı bile "ananıda al git" seviyesindeyse futbolcusu ne olsun.

Seviyorum,koruyorum bu adamı ama bazen çok garip açıklamalar yapıyor.

Madem sen küfür yüzünden ayrıldığına göre.Demekki küfüre dayanamıyorsun.Peki ama sen değilmiydin Galatasaray formasına küfür eden? Ne oldu işte o formada senden ayrıldı.

Arda ve Adnan Polat niye derbi öncesinde ötmeye basladı garip olan bu.

Hani Galatasaray'lıydı bu adamlar ??

Üst Alt