Arda: "Galatasaray'dan küfür yüzünden ayrıldım" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda: "Galatasaray'dan küfür yüzünden ayrıldım"

Cevap: Arda: "Galatasaray'dan küfür yüzünden ayrıldım"

Rekora koşuyor koca g.tlü...

Dün yine "Arda çok konuşuyo diyalar" demiş...

Dün deli gibi küfür ettiler Ardaya, hatta bir korner noktasına gelicekti anasına bacısına sövdüler bu tvdende duyuldu ve star tv hemen kesti.maçı izleyenler hatırlayacaktır Arda lannnnnnn Ardaaaaaa ....... şeklindeydi..

Arda'nın şunu anlaması lazım, onu gerçek seven bir tek camia var oda Galatasaray camiası, Arda'ya üç-beş kendini bilmez küfür etti diye küsmemesi lazım..Şimdi inönüde küfür yedi diye bütün beşiktaşlılar Ardadan nefret mi edıyor..alakası yok, Hasan Şaşa laptoplar atıldı ne oldu adam şimdi ayakta alkışlanıyor..onun yüzünden camiasının gücünü farkına varmalı ve onu asıl seven ve destekleyenlerın Galatasaraylı olduklarını bilmesi lazım..ne bjkden ne fb'den bir cacık olmaz..ona sadece gaz verirler sonra küfür ederler..euro çocuguna katil diyip yalandan sevmeleri gibi..

2 Yıldır sevmiyorum Arda'yı giydiği formanın hakkını vermiyor ne kaptanı ne 10 numarası hiç bişeyi haketmedi küfür ne kadar yanlış olsa da evde maç izleyen herkesin küfür ettiğine eminim

ulan biz Nihata karsi oynadik sociedadali doneminde bukadar abartilamadi..

adam bi istanbula geldi.. 80 tane cesitli mercilerde cesitli roportajlar.. artik tiksiniyorum Arda ile ilgili haberlerden.. topunu oynasin isine baksin..

bosuna mi öyle diyorlar acaba Arda bey?? her yerde car car konusursan ulema gibi tabiki millet kil kapar. ne olur yani biraz ceneni tutsan da isine baksan?? sen hem üstüme geliyorlar diye agla, hemde o elestirdigin basina sürekli malzeme ver. al bak su cocugu örnek al:

Sporx TV - Gökhan Töre'den G.Saray açıklaması video - Gökhan Töre, Basın açıklaması, Röportaj

it gibi pesinden kosuyorlar ama tik yok cocuktan. iste böyle olacaksin. koca kari gibi cenen düserse milletin agzindan düsmessin tabii.

Talha kardesim küfürü tasvip etmiyorum diyorsun fakat dünyanin her oyuncusu küfür yer diyorsun,bu nasil bir mantik nasil bir celiski bende sana sinkafli giydirsem olgunlukla karsilayacakmisin? 1

Tepkin ne olacak,senin yüzüne bakarak sinkafli küfür etsem o ortamda ne yapicaksin,ne demek futbolcu küfür yer,sanatci küfür yer,politikaci küfür yer,senin zihniyetindeki toplumla gram ilerliyemeyizki malesef sen ve türevleri ülkemizde fazlasiyla mevcut!''ondan sonrada küfürü tasvip etmiyorum''18 Yasindasin hayatinda bak neler olacak yasadikca anlarsin''

Yasin daha ufak bu yüzden yazdiklarimi küfür konusunda hemen idrak edemezsin,arkadas ortaminda senin icin nasilsin iyimisin gibidir cünkü küfür garipsemene gitmeside normal cünkü ülkemizde egitim denen birsey yok buda senin sucun degil,söylede izah edeyim ben futbolcu olsam ve sen taraftar bana etsen o küfürleri bak ne oluyor göstereyim,anlamadin benim yazdigimi belki böyle anlarsin,diger emre,stoch yazismalarina cevap vermiyorum cünkü cidden sacmalamissin,okudugunu anlamadan küfürden girip stochtan cikmissin. 2

Stoch-Emre mukayesini futbol anlaminda yapmadim ben tekrar oku belki anlarsin! Emreninho olsaydi ''Gio mesela göklere cikarilirdi''Gio geldiginde nasil davranildi hala büyük topcu diye gezinen tonla adam mevcut forumlarda avatarlarinda' 3'

Türk pasaportu konusuna gelince Türk pasaportu malesef gecersiz geciniz efendim 4,hala burda iyi olsun kral muamelesi yapalim yaziliyor,bu ülkede Hakan Süküre küfür etmedinizmi kötü oynadiginda yuhlamadinizmi karsiyadakilerin taktigi torinolu saban sifatini kötü perfonmansinda bu taraftar kullanmadimi varmi ötesi arkadas,zamaninda Galatasarayin gelmis gecmis en büyük golcüsü Hakana bile giydiren kendi taraftari bunu her külüp icin söylüyorum,Rüstüyü döven bu topluluk hicbirseyi haketmiyor aslinda,Ardanin kabahati cok konusmasi,duygusal cocuk Galatasarayli seviyor kucaklasmak istiyor bu yüzden derdini anlatmaya calistikca yaranamiyor,5birde Selcuk inan örnegi verilmis tam komedi yahu,Selcuk sinema kapatsa onada edilicek küfür demekki neymis özel yasantisina dikkat ediyormus,mecbur mu?6,pardonda adam gezip tozarken kumar oynarken sizemi soracak,siz kimsiniz yahu,sen sahadaki topunu elestirirsin,kimin ne haddine sinema kapatmasi v.s,özel yasansitina bakiyormus bakmiyormus, elestirirsin dersinki sahadaki topuna yansiyor,bu adam iyi perfonmans göstermiyor,adama sinkafli giydiremezsin yok böyle bir hak,gelde avrupada et bakalim ne oluyor...Türkiye bizde konusuyoruz iste ülkeden insan manzarasi ne desek bos,ayni kisiler zaten bu küfür konusunda ayni korumayla hala ben ederim edasinda....

1. Küfrü tasvip etmememle bunun bir alakası yok. Ben birşeyi tasvip etmiyorum diye olan şeyi de söyleyemeyecek değilim. En basitinden, yalan söylenmesini tasvip etmiyorum. peki dünyadaki insanların büyük kısmının yalan söylediği gerçeği değişiyor mu? HAYIR. Sen bana durduk yere giydirsen tabi ki olgunlukla (olgunluk denmez ona bu arada) karşılamayacağım, zira ben senin gönül verdiğin futbol takımının en önemli oyuncularından olup, kıçımı devirip yatmıyorsam veya kişisel olarak sana herhangi bi zararım yoksa küfür etmenin mantığı yok. Sapla samanı karıştırmayalım :ka19:

Evet 18 yaşındayım ama yine de dünyadaki bazı gerçeklerin değişmeyeceğinin (en azından şimdilik) bilincindeyim. Benim zihniyetimde problem yok, sen aşırı optimistsin. Zaten -hakaret olarak kabul etme ama- söylediğin mantıksız. Benim dediğim şeyin zihniyetle alakası yok, dünyadaki gerçeklerle alakası var. "Küfrü tasvip etmiyorum ama dünyanın her oyuncusu küfür yiyor" demişim. Burada bir gerçekten bahsetmişim, herhangi bi zihniyetin düşüncesini ortaya atmamışım. "Küfrü tasvip etmiyorum ama dünyadaki her oyuncu da küfür yemiyor" desem yalan söylemiş olurum. O cümleden nasıl "senin gibiler yüzünden" klişesini çıkardın anlayamadım...

2 Yaşla alakası olmayan bi mevzudayız. 5 yaşındaki çocuk da hayvan gibi küfredebiliyor 90 yaşındaki moruk da. Ama bi gerçek var ki dünyadaki insanların büyük kısmı küfrediyor. Arkadaş ortamımda da sıkla küfreden biri olduğumu nereden çıkardığını çok merak ediyorum. Bu forumda argoya bile kaçan bir ifade kullandığımı görmediğinden %100 eminim ve bu yüzden arkadaş ortamımda "nasılsın iyi misin?" rahatlığında küfür ettiğimi düşünmen son derece saçma.

Bana lütfen klişe laflarla konuşma. "Ülkemizde eğitim yok senin suçun değil" vs. hayatın her yerinde duyabileceğim şeyler. Bir şeyi ne kadar çok duyarsam o kadar az ciddiye alacağımı da benden 11 yıl fazla olan hayat tecrübenle bilmen gerekirdi. İlginç...

3 Bence sen bir kez daha oku. Okuduğumu gayet iyi anladım eğer senin yazında bi problem yoksa. "Emre Slovak olsa çok daha göklere çıkarılırdı." demişsin ben de Emre'nin zaten Stoch'tan çok daha fazla sevildiğini ve neredeyse herkesin onun Stoch'tan daha etkili/kaliteli olduğunu söylediğini belirtmişim. Burada ne var anlamadım. Tamamen yazdığın şeye cevap verdim.

4 Neden geçersiz olduğunu anlattım önceki postta ama tekrar kısaca anlatayım. Türk futbolcusu 2 maça çıkınca kendini adamdan sayıyor kendini geliştirmeyi bırakıyor. Yabancı her zaman gelişime açık. Lanet olası yabancı sınırının sebeplerinden biri.

Bu arada gelmiş geçmiş en büyük golcümüz Metin Oktay.

5 Derdini adam gibi anlatsa herkese yaranabilecek. Yahu ne yaptığını biliyorsunuz işte neden bin defa yazayım. Medyadan şikayet etti medyaya malzeme verdi. Bu da yetmiyor gibi defolup gidince bile, yine telefona sarılıp burayı aradı Galatasaray hakkında atıp tuttu.

6 Neresi komedi? Selçuk en beğendiğim adamdır dedim. Dikkat et, Türk pasaportu olmasına rağmen. Neden olduğunu açıkladım. 27 yaşında, gelişmeye devam ediyor. Arda'yı konu ettiği için çok eleştirdiğimiz Fener Medyası için de üzerinde oynanmaya en müsait futbolcu Fenerbahçe'yi reddedip bize geldiğinden. Ama yaşamına dikkat edip malzeme vermiyor ki, haberi de çıkmıyor. Umarım bu sefer anlamışsındır.

Galatasaray'ın futbolcusuysa özel hayatına dikkat etmek zorunda. Evet, mecbur. Saçma bir soru olmuş. Jo falan neden eleştirildi biliyoruz. Alem yaptığı için. Ve bu sahadaki topunu etkilediği için oldu bilmem farkında mısın? Yani sonuçta eleştirilen şey sahadaki futbolu.

Sinema kapatıp sonra medyadan şikayet edecekse kapatmasın abi. Gitsin evinde seyretsin. Zaten bu adam en başta sahadaki futbolunu etkilediği için ELEŞTİRİLDİ. Bin defa eleştirildi. Küfür edilmeden önce bin defa "Büyük Kaptan Arda Turan" dendi. Hangi dünyada yaşıyorsunuz?

"Avrupa'da adama sinkaflı giydir bakalım noluyor?". Hahahahah. :D Avrupa'da durum farklı mı? Tevez'in, Torres'in, Balotelli'nin falan yediği küfürleri tek seferde dinlemeye kalksan 2-3 seneni alır. EN AZ! İngiltere de Avrupa'da bildiğim kadarıyla... Dünyanın her yerinde var bu, kendimizi kandırmayalım.

tiksiniyorum kendisinden artık,ne hali varsa görsün..röportajlarda galatasaray ismini geçirmezse,bu yüzden ayrıldım,böyle oldu ühü ühü demezse daha da mutlu olacağım,bu nedir yahu her gün bi demeç bi röportaj..

Arda'nın Galatasaraya olan bağı çok fazla olduğu için böyle kendisi çok duygusal İnönüde maçtan sonra yaptığı açıklamalarda yanlış birşey yoktu....

Dün seyrederken ardayi,Madridlilerden hem utandim hem mahcup oldum.Adamlari iyi kaziklamisiz bu arda bu formuyla bizim kadromuza giremez gecen yil yaptigimiz en iyi transfer bu düsük ceneyi göndermek olmus.

Adamda cene yapmak disinda futbol olarak bir adim ilerleme yok,cene yaparkende tek hedefi bizim Takimi karistirmak.Fark ettinizmi bilmem ama puan kaybedilen haftalarda sesi cikmiyor nezaman 4-5 haftalik galibiyet serimiz olsun arda hemen tvlerde gazete mansetlerinde.

Tüpçünün gazeteleri karıştırıyor ortalığı Arda ile taraftarın arasını açmak konusunda başarılı oldu tüpçü hakkını vermek lazım

Üst Alt