Arda Gitsin Simao Gelsin!


İspanyol taraftarlar, "Arda'yı Beşiktaş'a versek, Simao'yu bize geri verirler mi?" diyerek eski oyuncularına sahip çıktılarGOL VİDEOSU REKOR KIRDI

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Simao, derbide attığı muhteşem golün ardından İspanya'da günün konusu oldu. Tecrübeli oyuncunun F.Bahçe'ye attığı gol, Marca gazetesinin internet sitesinde tıklanma rekoru kırdı. Gol videosunun altına, gönderilen Simao ile yeni transfer Arda'yı karşılaştıran İspanyol taraftarlar, yaptıkları yorumlarda eski oyuncuları Simao'nun satılmasına büyük tepki gösteriyorlar. İşte bu yorumlardan bazıları şöyle:BİZİ APTALLAR YÖNETİYOR

Marianeitor: Simao gidiyor Arda geliyor. Beşiktaş'a Arda'yı versek bize Simao'yu geri verirler mi? Hayır vermezler! Çünkü bizi aptallar yönetiyor, Türkleri ise zeki insanlar. miguel_simao: Atletico'nun idolü, Benfica'nın idolü, Türkiye'nin de idolü. Onu satanları kınıyorum! Tugamaik: Messi ve Ronaldo mu? İkisi de topa nasıl vurulduğunu öğrensin bu videoyu izleyip. Skrilpr: Simao neden satıldı hâlâ anlayabilmiş değilim.

Haber Kaynağı: Fotomaç
 
Cevap: Arda Gitsin Simao Gelsin!has sie go dedirten bir haberbu kadar da sallanmaz be mübarek adamlar yahu
 
Cevap: Arda Gitsin Simao Gelsin!Arda gelsin diye bir taraflarını yırtan taraftar değilmiydi atletico taraftarı :asd:

Totomaç sallamış yine.
 
Cevap: Arda Gitsin Simao Gelsin!adam kaç haftadır leş oynuyor 1 müthiş gol attı diye ağlamazlar herkes neyin ne olduğunu biliyor simaonun devri bitmişti ispanyada artık totomaçın süper masa başı haberi
 
Cevap: Arda Gitsin Simao Gelsin!Forumlardan hoşlarına giden yorumları seçmiş yine totomaç. :eek: Burada da bu tip yazılar yazanlar oluyor, önemli olan yorumların tamamını okumak.
 
Cevap: Arda Gitsin Simao Gelsin!haber kaynağının fotomaç olduğunu gördüğüm anda okumayı bıraktım.

çünkü fotomaç değil totomaç :D
 
Cevap: Arda Gitsin Simao Gelsin!Haberin yalan olacağını sanmıyorum,çok net kaynaklar vermişler çünkü.Simao Atletico'nun özdeşleşmiş futbolcularından biriydi.Kötü günlerden sonra özlenmesi normal.Haberde dikkatimi çeken Türkleri zeki insanlar yönetiyor denmesi. :)
 
Cevap: Arda Gitsin Simao Gelsin!Türkiyede habercilik yapmak için beyninizi aldırmanız gerekiyor malesef oyüzden senden benden haberci olmuyor..
 
Cevap: Arda Gitsin Simao Gelsin!Haberin yalan olacağını sanmıyorum,çok net kaynaklar vermişler çünkü.Simao Atletico'nun özdeşleşmiş futbolcularından biriydi.Kötü günlerden sonra özlenmesi normal.Haberde dikkatimi çeken Türkleri zeki insanlar yönetiyor denmesi. :)Haber kaynağı doğru olabilir,ama oradaki yorumların içinden 1-2 tane bu saçma yorumları koymaları haberin niyetini ortaya koyuyor.
 
Cevap: Arda Gitsin Simao Gelsin!Haberin yalan olacağını sanmıyorum,çok net kaynaklar vermişler çünkü.Simao Atletico'nun özdeşleşmiş futbolcularından biriydi.Kötü günlerden sonra özlenmesi normal.Haberde dikkatimi çeken Türkleri zeki insanlar yönetiyor denmesi. :)

Haber yalandır demiyorum şahsen. Ama haber aşırı subjektif olarak hazırlanmıştır. Türk taraftar forumlarında "X'i verelim, Y geri gelsin" tarzı yorumlar yapılmıyor mu? Yapılıyor. Peki herkes öyle olmasını mı istiyor? Hayır.

Forum okuyarak haber yapılmaz... Sırf forumlara dayalı haber yapıyorlarsa gazetecilik ölmüş... Forumlarda her şey yazılır, teknik direktörü istifaya çağıran da olur, yücelten de. Oyuncuyu lanetleyen de olur, mükemmel olduğunu söyleyen de...
 
Cevap: Arda Gitsin Simao Gelsin!Demek ki fotomaç burayı okusa Mert Türengül'ün yazdıklarını görüp Galatasaray taraftarı yönetimi istifaya çağırdı diyecek.
 
Üst Alt