Arda Gitsin Simao Gelsin! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Gitsin Simao Gelsin!

Cevap: Arda Gitsin Simao Gelsin!

Ben de diyorum ki '' Hagi Galatasaray tarihinin en kötü futbolcusu''. bi kaç kişi destek versin bana hadi gençler yarın fotomaçtayız.

Te Allah'ım kesin video altına yapılan 2 yorumdan haber yapmışlardır.

Bizde de Lincoln > Xavi filan diyenler vardı :)

Haber kaynağı doğru olabilir,ama oradaki yorumların içinden 1-2 tane bu saçma yorumları koymaları haberin niyetini ortaya koyuyor.

Dostum bende zaten bu yorumların saçma olduğunu biliyorum.Simao karakter,teknik ve taktik olarak çok üstün bir oyuncudur ama Arda'da Aydın Yılmaz değil sonuçta.İnşallah Arda Turan'da Simao gibi bir futbolcu olur.

Bi sorum olacak renkdaslar : Arda'ya 12 veren Atletico 30-40 arasi bir bonservis odese BJK karejma'dan vazgecer mi ?

Beşiktaş ve Beşiktaşlı saçması asparagas haber bunlar. Daha doğrusu, Galatasaray kompleksi Beşiktaş saçması bunlarda diyebiliriz. Üfürükten teyyare bu haberlere sadece güler/gülümser geçerim..

Arda'yı verip Simao'yu geri almak isteseler, Sekiztaşlı adamlar o kadar salak ki kabul etmezler.

ardayı en gec 2 sene sonra gazoz parasına gerı alırız hem para kazanmıs olrz hemde tekrar bızde oynar :D

Kendileri forumlara girip bu yorumları yazıyorlar

Ondan sonrada atletico taraftarı böyle yazdı diye haber yapıyorlar.

Simao ve Arda? İkisindende yol olmaz bu saatten sonra.

Üst Alt