Arda İdmanda Sakatlandı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda İdmanda Sakatlandı

Galatasaray'ın ve Türkiye Milli Takımı'nın önemli oyuncularından Arda Turan'ın eski sakatlığı nüksetti.Milli takım ile çıktığı akşam idmanında sakatlığı nükseden Arda idmanı yarıda bıraktı.

Bizim umudumuz Arda'nın kariyerini riske etmemesi adına, maçın önemi ne olursa olsun profesyonelce düşünmesi yönündedir. Milli takım kurmayları da bu konuda hem Arda'nın, hem de Galatasaray'ın menfaatlerini de göz önüne almak zorundadır.

Kaynak:GsCimbom.com

Cevap: Arda İdmanda Sakatlandı

Valla arkadaşlar normal olan Arda'nın affını isteyip dönmesidir şu milli takım kampından.Ben çok iyi biliyorum Arda şu maçlarda oynarsa bir iki ay daha faydalanamayacağız. Yazık olacak. Arda da mantıklı düşünmeli artık.

Almanya ve Azerbaycan maçlarında full oynamazsa ben de bir şey bilmiyorum.Arda'da da suç var arkadaş.

ne diye girdiysem haber başlığına ne diye gördüysem şu haberi . gece gece gayet iyiyken . neyse ya konuşmuyorum yorum yapmıyorum

Çok seri küfür ediyorum ama kime ? Ardaya mı etsem küfür yoksa onu çağıranlara mı ? Ben en iyisi ikisinede edeyim hak geçmesin :D

Oğuz Çetin senin gözüne (!) modem sokayım, cümle alem internete girsin.

Cinsel içeriksiz küfür anca bu kadar...

Hem Hiddink'i hemde Oğuz denen dümbüğü kazığa oturtmak lazım diyecem ama onlar da da suç bulamıyorum ki.Arda'sız milli takım bi gram pozisyona giremez.Koca ülkede topçu yok.Var aslında ama dar görüşlü beyinler yönetiyor milli takımı.

Bir film vardı bilmem ne çoçukları diye Oğuz Çetin başrol oynarmış aslında orda..

Aga, aslanın birine sormuşlar. Demişler ki; "Şu ceylan yaralı, avlayacak mısın?" Aslan demiş ki; "Kaçmadıktan sonra tadı mı olur bea?"

Şimdi diyeceksiniz ki; "Ne alaka lan?" İşte Arda'nın milli takıma çağrılması da bu hikaye kadar alakalı bir iş.

40. yıl kutlu olsun !

Üst Alt