Arda: "İyi günde yanımızdalar!" | Yalanlandı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda: "İyi günde yanımızdalar!" | Yalanlandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
at1.jpg

"İyi günde yanımızdalar!"

Diyarbakırspor maçında oyundan alınırken trübünlerin protestosuyla karşılaşan kaptan Arda'yı maç sonrasında yönetici Murat Yalçındağ teselli etmeye çalıştı. Genç futbolcunun bu sırada "Ben bu protestoları hak etmedim... İyi günümüzde yanımızda olanlar şimdi başta ben olmak üzere tüm takımı yıpratıyorlar... Daha şampiyonluk için hiçbir şey bitmiş değil... Şampiyon olursak o zaman ne yapacaklar... Çok kırıldım ve üzgünüm" dediği öğrenildi.

Video

Kaynak: Ligtv.com.tr

Cevap: Arda: "İyi günde yanımızdalar!"

şampiyon yap seni sırtında tasır bu taraftar.. basarısızlıgı degil ruhsuzlugu protesto ettiler

O yuhalayan taraftarın hiç biri bu takım bu sene şampiyon olursa çıkıp sevinmesin.Gitsinler yuhlasınlar birilerini...

Stadın çoğu alkışlayıp ''Büyük Kaptan'' dedi.

Aldırma o ıslıklayan densizlere Kaptan. ;)

yuhalayan herkezin allah belasını versin :mad:

Adam sakat sakat oynadı her türlü fedakarlığı yaptı,Arda'ya yapılanlar çok büyük bir haksızlık.

ya pardon konu ile alakasız olcakata d.bakır başkanının hak mahrumiyeti cezası yok muydu protokol tribününde oturduda

Şimdi bu adam sienama kapattırdı diye yuhalandı. Zaten adam Takımın kötü gidişatında sakattı oynayamadı. Takım 5 puan öndeykende çok güzel tribüne çağırıyorlar Büyük kaptan diye. Joyu anladım ama bu adama protesto yakışmadı. Bendede para olsa bende yaparım sevgilime jest :)

Tekrar tekrar belirtelim.Arda'ya yapılan protesto yanlıştı, yakışıksızdı ama Arda'nın oturup düşünmesi lazım ben bunları hakedecek ne yaptım diye.Kral Arda iken nasıl böyle tepki verilecek hale geldim diye düşünsün.Hatta alsın bu sezonun ilk 5-6 haftasından sonra oynanan maçların kasetlerini, gitsin evinde izlesin.O kendini beğenirse söyleyecek söz yok zaten.

Arda çok güzel söylemiş , ruhsuzluk muhsuzluk bahane bunlar iyi gün , skor taraftarı. Bir nevi içimizdeki "Are you player" cılar...

Cok Normal bence. Alistik zaaten...

Galatasaray Taraftari Galatasaray ugruna aglayanlari Yuhlar..!!

Örnek: Arda Turan, Hasan Sas..!!

Galatasaray ile Dalaga gecenler herzaman sevilir..!!

Lincoooooln, Lincoooooln, Lincooooln...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt