Arda: "İyi günde yanımızdalar!" | Yalanlandı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda: "İyi günde yanımızdalar!" | Yalanlandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Arda: "İyi günde yanımızdalar!"

Siz şampiyon olun bütün taraftarlar özür diler sizden,ulan sizin hiç sucunuz yok he,Arda iyi çocuksun hoş çocuksun ama boş konuşuyorsun bazen,taraftar sonuna kadar haklı.İşinize bakmadınız takım olarak,maç seçtiniz,mücadele etmediniz,ve taraftarında bir sabrı var.Siz kendi suçunuzu kabul edeceksiniz ki,insanlarda sizleri kırdığı için suçlarını anlayacak,siz akıllanmadıkça taraftar daha çok protesto eder.Giydiğiniz formanın kıymetini bilin...Bu taraftar Baros'u neden ıslıklamıyor,Neill'ı o kadar defans hataları varken niye gözüküyor zaten herkes izliyor maçı,bu olay oyunculara bir derstir.

Bknz=Kasap sevdiği eti yerden yere vururmuş.

Rijkaard ve yyönetim mesüldür; bu olaylardan. Bu işlerden , takım olamamaktan.:confused::cowboy:Kaptanlık sadece band takmakmı? yoksa takımı kaynaştırıp tam anlamıyla takım olmasını sağlamakmı?

Kaynaşabilecek bir ekip kurarsın her şey yoluna girer. Neill'ı nasıl kolay takıma alıştarabilirsen Jo'yu o takıma alıştırmak; takım olmayı öğretmek zordur.

Henry'nin yerine Robinho haberleri çıktığı zaman Puyol ve Xavi, Guardiola'ya "Soyunma odasının havasını bozar. Alma bu adamı" demişler. Neredeyse bütün haberler sitelerinde çıktı. Böyle bir durum. Robinho'yu istememelerinin sebebi oynadığı oyun ya da yeteneği değil.

Arda bu durumda ne yapabilir; Elano'nun hareketsiz oyunana; Jo'nun vurdumduymaz tavırlarına; bunları Rijkaard ve yönetim düşünecekti.

Rijkard la çağa uygun futbol takımı kurmaya çalışıryoruz total futbol felan diyoz futbolculara kamp yaptırmıyoz. Sen de diyosun eski yıllarda ki gibi olsun kaptan versin gazı hoca versin gazı oynayıp yenelim. O zaman bunları bekliyosan Rİjkard ı niye getirildi. Alrıdık bir Yılmaz Vural. Ayrıca Başkan bile soyluyo Ardanın kaptanlığı iyi yaptığını, takımdaki bütün oyuncularda memnun ayrıca Arda yı da çok seviyolar. Ama siz yiyonuz medyanın gazını yok kaptanlığını alın felan filan. fb kaptanı Alex bjk kaptanı Üzülmez Arda dan daha iyimi kaptanlık yapıyo. Ben bi kere bile medyanın yada taraftarların bunların kaptanlığını eleştirdiğini görmedim...

Evet Deli İbo çok daha iyi kaptanlık yapıyo;)Kimsenin gazına falan geldiğim yok izlediğim maçlardan yola çıkarak yorumluyorum:)Taktiksel düşüncelerle motivasyonu birbirne karştırmasak;)

alex ve deli ibo yeri geliyor özür dilemesini biliyor, taraftara daha iyi olacakları yönünde mesajlar veriyorlar medya aracalıgı ile olsun internet sitelerinden olsun Ardada cıksın özür dilesin bu tür açıklamalar hoş değil, çocukca.

Evet Deli İbo çok daha iyi kaptanlık yapıyo;)Kimsenin gazına falan geldiğim yok izlediğim maçlardan yola çıkarak yorumluyorum:)Taktiksel düşüncelerle motivasyonu birbirne karştırmasak;)

şu deli bile futbola daha dün baslamıs gibi kosuyor, adam hırs küpü her maçta imreniyorum valla inanıyorlar herseye ragmen

Rijkard la çağa uygun futbol takımı kurmaya çalışıryoruz total futbol felan diyoz futbolculara kamp yaptırmıyoz. Sen de diyosun eski yıllarda ki gibi olsun kaptan versin gazı hoca versin gazı oynayıp yenelim. O zaman bunları bekliyosan Rİjkard ı niye getirildi. Alrıdık bir Yılmaz Vural. Ayrıca Başkan bile soyluyo Ardanın kaptanlığı iyi yaptığını, takımdaki bütün oyuncularda memnun ayrıca Arda yı da çok seviyolar. Ama siz yiyonuz medyanın gazını yok kaptanlığını alın felan filan. fb kaptanı Alex bjk kaptanı Üzülmez Arda dan daha iyimi kaptanlık yapıyo. Ben bi kere bile medyanın yada taraftarların bunların kaptanlığını eleştirdiğini görmedim...

şu deli bile futbola daha dün baslamıs gibi kosuyor, adam hırs küpü her maçta imreniyorum valla inanıyorlar herseye ragmen

;):icon_twisted:

Çok haklı.Takımda o kadar ruhsuz varken senenin çoğunu forvet oynamasına rağmen bize baya bi puan kazandıran Arda'dan hırsını almak saçmalıktan başka birşey değildir.Özel hayatına laf etmek ise taraftar dahil kimsenin haddi değil.

alex ve deli ibo yeri geliyor özür dilemesini biliyor, taraftara daha iyi olacakları yönünde mesajlar veriyorlar medya aracalıgı ile olsun internet sitelerinden olsun Ardada cıksın özür dilesin bu tür açıklamalar hoş değil, çocukca.

Alex 2 debir internet sitesinden takıma sallıyor daum a sallıyor. Takımda brezilya çetesi kuruyor.Takıma maldonado gibi bir kazık sokuyor. Yok guiza ile deilde semihle oynamayı daha çok seviyorum diyor. Ayrıca sanki Arda hiç özür dileriz kötü gidoyoruz bunları düzelttecez demedi.

Dun Ugur Meleke " bir programda " Alex Ferguson'dan bir anekdot anlatti. Soyle dedi, Alex Ferguson, Beckham Manchester'da oynarken, bir " yil basi " gecesi aramis becham'i, ve soyle demis, Ferguson, Beckham ne yapiyorsun ? yatiyormusun ? diye sormus. Beckham'i bille kontrol ediyormus zamaninda. Giggs ile aralarinda gecen olay ise, Giggs otobanda arabasi ile giderken, Ferguson'un arabasinin " sol tarafindan sollamis " Ferguson ise Giggs'e ceza vermis. Iki tane buyuk oyuncu dusunun, ama kendilerinden daha buyuk biri var o ise takimda disiplini saglayan " Ferguson ".

O yuhalayanlar zaten Galatasaray 'lı değil ve Arda 'ya saygıları yok.[/QU

arkadaşım ne diyorsun sen Galatasaraylı falan değil o ıslıklayanlar ben dahil senden daha iyi GALATASARAY lıyızdır.ayrıca bu takım A.Madride elenirken bu oyuncuları maçtan sonra bizim takım el ele hep beraber tribüne deyip kim çağırdı sana sorabilir miyim?bu protesto gerekiyordu ve gerekilen yapıldı bu protesto şampiyonluğu getirecektir benim inancım o yönde şampiyonluğu getirmesede artık bu formanın ağırılığıı hissederek oynayacaklarından eminim.

kaptan olan hemen pes etmez öyle.bi protestoya hemen yelkenleri indirme.allah bilir rüştüye yapılanlar olsa ne yapacaktın.alttan almasını öğren biraz işine bak.

Yapma bunu Arda yapma

Artık konuşmayı bırak biraz işine bak.

Biz aylardır tartışıyoruz.Düzelmen gerektiğini giderek kaybolduğunu geldiğin noktayı unuttuğunu her spor programında bi tarafımızla güldüğümüz yorumcular bile ağızlarına sakız yaptı.

Böyle olursa tepki kaçınılmaz olur.

Metin Oktay ları Bülent Korkmaz ları görmüş bir taraftar bundan hiç çekinmez.

bizim taraftari anlamiyorum gazetede arda nin agzindan bi haber yapiyorlar bizimkilerde inanip yorum yapiyor arda ya salliyor arda nin isi gucu yok her gün bi gazeteye röportaj mi verecek adamin derdi basindan askin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt