Video Haber - Arda Kardeşler: "Hakemlik veya futbolu düşünecek halimiz yok" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber Arda Kardeşler: "Hakemlik veya futbolu düşünecek halimiz yok"

Halil umut meler'e sevdiğim için üzüldüm dün akşam. Gerçekten adam ölse falan çok kötü olurdu. Diğerlerine bir şey yapsalardı bu kadar üzülmezdim.

Tamam eyvallah, hakem falan dövmek yanlış ama sizde düzgün, şerefli düdük çalın. Görmediğinizi geçtim, var'a gidip gördüklerinizi bile calmadığınız zamanlar oldu. Şimdi de çıkmışlar iki çakal arda kardeşler ve mete kalkavan hakemler adına açıklama yapıyor.
artik gercek macin hakemi VAR orta hakem hata yapsada o düzeltmek zorunda, pozisyonda en ufak sey görsen bile cagir arkadas ne kaybedersin, karari sonrasinda orta hakeme birak.

olaylardan bağımsız zaten düşündüğüz yoktu ki yaw sizin. sporla alakasız lisanslarınızın nası alındığını sorguladığımız, oyunu oynatma yerine nerde durdurursak etliye sütlüye dokunmadan macı tamamlarız dediğiniz saçma sapan bir yönetiminiz vardı. sokaktan herhangi biri futbolu çok bilmesine de gerek yok en az sizin kadar yönetir maçları. iğneyi de biraz kendinize mi batırsanız? insanız hata yaparız diyerek milyonlarca insanın motivasyon ve piskolojisiyle oynayamazsınız.
canlı göremediğiniz şeyleri band kaydıyla da göremiyorsunuz. siz bu oyunu bilmiyorsunuz. sizin yönettiğiniz futbolsa avrupadakilerin yönettiği ne?? hiç mi maç izlemiyorsunuz özelinizde ya.

bu adamların çoğu sporla alakasız bölümlerden mezun, ayağına top değmemiş, takım sporu yapmamıs, taraftar psikolojisini bilmeyen teorik bilgilerle buralara kadar gelmis adamlar. bu sadece bizim lig için değil alt ligler içinde geçerli. 10 hakemin en az 8 9 u yetersiz, bilgisiz, ard niyetli. maçı oynatmaya yönelik düdük çalamayan siz hakemlerin bu olay bir miladı olur da defolur gidersiniz insallah. gidin onurunuzla ekmeğinizi kazanın.

ben tribünde 50 mt den tek açıdan aşağı yukarı neyin faul neyin olmadığını görürken sen 3 5 mt den göremiyorsan bırakın bir zahmet. psikolojileri de, yeterlilikleri de kalmamıs çoğunun. açın genclerin önünü, olmuyor mu getirin yabancı hakemi de bitsin artık bu hakemler üzerindeki soru işaretleri.

Son düzenleme:
artik gercek macin hakemi VAR orta hakem hata yapsada o düzeltmek zorunda, pozisyonda en ufak sey görsen bile cagir arkadas ne kaybedersin, karari sonrasinda orta hakeme birak.
Adam gel dese bile gelmiyor. Ben gördüm deyip geçiyor orta hakem. Geçen sozde arda kardesler sametin pozisyonu için ben gördüm demiş.

Zorbay ise samuel'in trabzon maçındaki atlayışi için hakem seminerinde gördüm ama taraftar baskısından korktuğum için veremedim demiş.

Bu var'in kurallarını değiştirmek lazım. Şayet var hakemi gel bak derse ben gördüm deme lüksü olmaması lazım hakemin. Gidip bakacak net.

Hakem görmedi diye cezalandırma sistemi de olmaması lazım. Beni cezalandıracaklar diye adam gidip bakmıyor.

Bir diger husus ise yöneticilerin sahaya inmemesi lazım. Fenerbahce stadında kaç kere asagaya inip tuneli bloke ettirip hakemlere küfür ettirdiler. O yetmedi uzerine yürüdüler.

Dünde dedigim gibi madem hükümet işin icine girdi ali koca da ayar verecek. Başlarım onun soyismine. Soyismi yüzünden futbolun içine etti herif.

Adam gel dese bile gelmiyor. Ben gördüm deyip geçiyor orta hakem. Geçen sozde arda kardesler sametin pozisyonu için ben gördüm demiş.

Zorbay ise samuel'in trabzon maçındaki atlayışi için hakem seminerinde gördüm ama taraftar baskısından korktuğum için veremedim demiş.

Bu var'in kurallarını değiştirmek lazım. Şayet var hakemi gel bak derse ben gördüm deme lüksü olmaması lazım hakemin. Gidip bakacak net.

Hakem görmedi diye cezalandırma sistemi de olmaması lazım. Beni cezalandıracaklar diye adam gidip bakmıyor.

Bir diger husus ise yöneticilerin sahaya inmemesi lazım. Fenerbahce stadında kaç kere asagaya inip tuneli bloke ettirip hakemlere küfür ettirdiler. O yetmedi uzerine yürüdüler.

Dünde dedigim gibi madem hükümet işin icine girdi ali koca da ayar verecek. Başlarım onun soyismine. Soyismi yüzünden futbolun içine etti herif.

imzami atarim renktasim.

Adamlar zaten baskıyı boşuna yapmıyorlar hakemler üzerinde. Onlarda biliyor ki hakemler düzgün yonetse Galatasarayin şampiyon olacağını. En iyi kadro bizde. Bu yüzden her pisliği deniyorlar. Adam 5 senede şampiyonluk yasayamadi. Geçen sene yaptıkları malum lale orta ile. Bu sene tamamen kudurdu. Adam maçlara gitmiyor. Arka planda kimbilir neler yapıyor?

Bu ulkede adalet istiyorsak, temiz futbol istiyorsak isime bakmayacaksin. Yanlış yapana ceza vermezsen işte sonuçları böyle olur.

Başkanı cikar: bunları gördüğünüz yerde sıkıştırın der. Sokakta, avm'de. Ahmet ercanlar denilen amigo cikar arda kardeşler icin: bak yarın ki maçı düzgün yönet. Fenere kırmızı cikarms gibi söylemlerde bulunur kimse müdahale etmez.

Bunlar böyle at kosturdukca daha çok olaylar görürüz biz.

Bu hakemler çıkıp nasıl maç yönetecek şimdi? O stress, baskı, korku. En önemlisi adamların güvenliği yok.

Hakem eleştirilerini azaltmak istiyorsanız her hafta VAR kayıtlarını açıklayın. Kimin hata yaptığını anlarız ve o hataları yapmaya devam edenleri hakemlikten uzaklaştırırlar.

bjk taraftari iki kere sahaya girdi ve maclar iptal edildi

fbli taraftarlar da sahaya girip kadikoyun yarisini darma duman ettiler zamaninda

yine de hicbir caydirici ceza cikmadi hep aklandilar

bu olayda da asil suclular aklanacak yine

burasi türkiye

paran oldugu sürece adam bile öldürsen cezasiz kalirsin

bknz. somali

korkarim ki bu düzen 100 yil sonra bile ayni kalir gibi malesef

hatta daha da kötüye gider

Üst Alt