Arda Metris'te!


ardaturanveda.jpg
DHA

Galatasaray'dan Atletico Madrid'e transfer olan milli futbolcu Arda Turan, Metris Cezaevi'ne geldi. Saat 17.00 sıralarında cezaevine giren Arda yaklaşık yarım saat içeride kaldı. Açıklama yapmadan ayrılan Arda'nın, Ümit Karan'ı ziyaret ettiği öğrenildi.

:005:
 
Cevap: Arda Metris'te!Aferin Arda göğsümüzü kabartmaya devam et oğlum Ümit Abi'ni Aziz Amca'nı ziyaret et bayramlaş aferin sana ! Allah bilir daha Fatih Hoca'nın yanına gitmemiştir..
 
Cevap: Arda Metris'te!Doğru olan bir tarafı mı var ki, yanlışı sorgulayalım? :) Bu camiada bunca adam var, hangi biri gitti Metrise? Hatta Aziz başkanın yanındayız açıklamasını da yapsaydı bari.
 
Cevap: Arda Metris'te!Doğru olan bir tarafı mı var ki, yanlışı sorgulayalım? :) Bu camiada bunca adam var, hangi biri gitti Metrise? Hatta Aziz başkanın yanındayız açıklamasını da yapsaydı bari.Yapma olasılığı üzerine bile adam eleştiriliyor eheheheh.Çılgınlar gibi Arda'yı savunmam,savunmadım pek fazla da ama naaaaaabıyorsunuz beyler?Adam gitti la rahat,relax.
 
Cevap: Arda Metris'te!Umit karan Arda'nin kaptani ayni zamanda cok iyi bir arkadasi,bence bunda bir sakinca yok.
 
Cevap: Arda Metris'te!cok umutluydum,belki bir metin oktay,bülent korkmaz yada hakan sükür olabilirmi diyordum.ama gittigi dakikadan itibaren her mikrofon gördügünde, ben sukadar bukadar para kazandirdim onlara demesi hatta sonunda hizini alamayip 16 milyon euro kazandirdim demesi gösteriyorki ancak bir fatih akyel tanju colak emre bölez olabilecek kisilikte birisi arda turan denen topcu....
 
Üst Alt