Arda Metris'te! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Metris'te!

Cevap: Arda Metris'te!

Umit karan Arda'nin kaptani ayni zamanda cok iyi bir arkadasi,bence bunda bir sakinca yok.

Sakinca var..Bırak abi kardeşi Benim öz kardeşim fener ile işbirliğine girip şike yapsın ben onu bile tanımam..Kaldıki ümit karan Galatasaray'ın ekmeğini yedi yıllarca,yaptığı Galatasaray'a ihanet değilde nedir?

Yanı sanki arda huzur evindeki yaşlıları ziyaret ediyormuşda normal bi durummuş gibi ne olmuş yani havasında olanlar var.

Çoğu Galatasaraylı için hiçde normal bir durum değildir bu olay..

Gitti terketti piii dedik,bizim için önemsizmiş gibi davranmaya çalıştık,en ufak hareketinde niye hepimiz celalleniyoruz?Unutalım şu adamı da artık,naparsa yapsın yahu.

Arda, Karan'ı ziyaret etmiş olsa bile bence çok büyük hata yaptı. Tartışmasız bu.

Karan Fener'e maç sattı. Uğur Uçar neden satmadı. Demek ki satılmayabiliyormuş.

Valla kardeşim söyledi bunu, saçmalama olmaz öyle şey dedim ama doğruymuş.

Abartarak söylüyorum bunu biliyorum ama adım adım Fener'e gideceksin Arda. Bunu yaparsan beni de bitirirsin

Oğluma ARDA ismini koymayı düşünüyordum

Aferin devam etsin böyle Arda. Az bi değeri kalmıştı onu da yok etsin taraftarın gözünde, kaldı ki artık umrumda değil banane benim takımımdamı oynuyor. Ama laf açıldı madem iki kelam edelim, azizide görmüştür kesin oraya kadar gidip de görmemezlik etmez. Tek akıllı, düşünceli adam Arda ya Galatasarayda kimse gitmiyor ziyarete bi tek o gidiyor. Bu gidişle emre b.ye rahmet okutturur bu.

Galatasaray izin vermiyordu ziyeret etmelere. Gidince ilk işi o olmuş. Valla hala inanasım gelmiyor

Ne yapmaya çalışıyor onu da anlasak... :eek: Ümit Karan tamam takım arkadaşın, ağabeyin, dışarda ilişkileriniz de iyi olabilir. Ama neden ziyaret ediyorsun ki. Adam senin ve arkadaşlarının bütün sene yapmış olduğunuz emeği hiçe sayarak şikeye karışıyor. Böyle bi adam ziyaret edilir mi? Ümit resmen 17 takımın topçularını da hiçe saymış, gitmiş şike yapılmasına müsade etmiş. Benim en yakın arkadaşım dolandırıcılıktan onca kişinin hakkına girse, değil görmeye gitmek, çıktığında sokakta görsem suratına bakmam.

bir de diyor ki Türkiye de büyük medya baskısı var rahat edemiyorum .

Olum sen önce kendin bi rahat dur.

2 aydi Ordaydi Umit abisi neden simdi gitmis?

Kesin Azizlede gorusmustur

Azizle kanka olan Adnan POlat gitmedi oraya senmi gitdin Arda yaziklar olsun

emreye azize serdara gitmiş olsa ne olcak ne olcak ? insanlıktan mı yoksunsunuz ? adam gidip beni transfer edin mi demiş ? belirtiliyo UMİT KARAN diye hala ne paranoyalar üretiyosunuz . ha gitse kime ne ?! nedir bu kuyruk acısı güvensizlik her defasında emre benzetmeleri vs ? zaman sizi utandırcak eminim

Üst Alt