Arda: "Şerefsizlik diz boyu" - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda: "Şerefsizlik diz boyu"

Cevap: Arda: "Şerefsizlik diz boyu"

Arkadaş bu yorumlar antudan...

gitsin yurtdısına kurtulsun‚ yoksa yitip gidicek burda bi kaç seneye...

yalnız gözyaşlarını görünce herkes yelkenleri suya indirdi‚ haklı mı bence haklı ..

ama 6s taraftarı geçen sene ardaya yaptıklarını da unutmasın...

Arda´da sonuçta bir insan‚ kamera önünde kolay kolay ağlamaz bir insan hele Arda´nın ve onun gibi şöhreti olan insanların buna hiç ihtiyacı yok.

Yani uzun lazın kısası Arda´ya sonuna kadar katılıyorum bu ülkede Şerefsizlik diz boyu.

Sonuna kadar haklı adam. Bahsettiği gibi haberler çıkıyorsa bu haberlerin adı en hafif tabiriyle şerefsizliktir. Haberi yapan ya da bu iddiayı ortaya atanlarda tek kelimeyle şeref yoksunudurlar.

Hele ki adamın kız arkadaşıyla resmini oraya koymak ve bunu yazmak nasıl bir alçaklıktır?

ardadan yer yüzünde en fazla nefret eden kişi benimdir

sayısız küfürde etmişimdir

ama adam bu konuda haklı

millete ne yok çok seks yapıyormuş ediyormuş

az bile söylemiş arda bence

Adamı günahım kadar sevmezdim.

Ama dün ağlarken içim kötü oldu. Vücut dili en ufak sahtekarlığa yer vermiyordu.

Yüzde yüz haklı. Bunu söyleyenin de‚ manşet yapanın da (Sevgilisinin resmiyle) ağzını burnunu kırsa yine haklı.

Her ne kadar bu adama her macta agiz burun dalmak istesem de‚bu konuda hakli‚herseyin bir siniri var...

düsünsenize‚heryerde "seks" manseti ve kizarkadasinla fotolar..

ayiptir günahti‚aileler var...medya özgürlükle alakasi yok artik bunun..

çocuk sonuna kadar haklı ayıptır günahtır be.

gözleri doldu çocuğun ne adi adamlar var şu medyada anlamak mümkün değil‚ utanamdan sarfedilen sözlere bakın. doğru söylüyor çocuk ´´sanki benim ailem yokmuş gibi kız arkadaşımın ailesi yokmuş gibi konuşuyorlar´´ diyor.

Arda kendini hemen toplaman ve tekrar sahalara dönmem dileğiyle geçmiş olsun...

sonuna kadar destek veriyorum.

bu konuda ardaya sonuna kadar katılıyorum.

Bazen bazı basın organları ve basın mensupları ellerindeki iletişim silahını o kadar adice haysiyetsizce kullanıyorki bunun adı şeref yoksunluğudur.

Ardaya sonuna kadar katılıyorum.

Bu medya emre Belözoğlu ile çok uğraştı hala uğraşıyor şimdide hedefte arda var.

adi herifler...!!

7574__arda_wp.jpg

Geç kaldılar Mehmet kardeş geç kaldılar... Arda'nın sinir sisteminin üstelik ameliyat olduğu sakatlığı yüzünden zaten üzerine gelindiği bu dönemde hepten bozulmasını mı beklemelilerdi?

Yönetim benim gözümde bitmiştir. İstersen trilyon dolarlık para kazan önce insan olacaksın paye verdiğin gerektiğinde her başarısızlığında önüne siper ettiğin insanların zor zamanında yanında olacaksın. Ama bunu şimdiki gibi göstermelik değil zamanında yapacaksın.

Bakın Mirgün Cabas denilen insan evladı Arda'nın açıklamalarından önce twitterda "Arda az sonra ntvspor da ağlıycak" diye bir giriş yapmış. Bu ne olacak? Bunun hesabı da sorulmalı. İlla Arda'nın buna da mı tepki göstermesi lazım? Bugün en azından ekşi sözlüğe anasayfasından 5 dakika bakarsanız bile ne olduğunu nasıl olduğunu anlarsınız. Tepki koymadan onlara onların dilinden cevap vermeden olmaz.

Rijkaard'a ten rengi yüzünden yapılanlar, tombalacı diye resmini manşet yapanlar üstüne de bunlar. Artık yeter gerekli yerlerden özürler dilenmeden insanlar kendine çeki düzen vermeden sokmayın kardeşim idmana vemeyin haber ropörtaj yasağı koyun. Kimse bizden büyük değildir önce bunu bir anlasınlar ondan sonra maçaları sıkıyorsa saldırmaya devam ederler.

Galatasaray Türkiye'dir sözünün uygulamasını göstermemiz gerekir artık.. Sonuçta bu şerefsizler hepimizin içinde yaşıyor bunlara gün yüzü göstermemeliyiz..

Şiddetten bahsetmiyorum ama anlayın işte bu insanlar yaşamak için bize muhtaç boykotun haricinde gündelik işlerinde de bunlara ve ailelerine köstek olunmalı ki neyle uğraştıklarını anlasınlar.. Atıyorum benim marketime mi geldi ona birşey satmam benim muayenehaneme mi geldi onu bir şekilde kabul etmem gönderirim hukuk çerçevesinde.. Hepimiz birleşip sivil toplum örgütü gibi hareket etmeliyiz..

ben de günlerdir ermana ana avrat düz gidiyodum ama ermana haksızlık etmişim...baksana GS forumunda bile şu durumda ardayı eleştirenler ardayı suçlu bulanlar var.yazık ulan...sizin aldığınız nefesle kaç tane böcek yaşar şu dünyada kaç hayvan çevreye zarar vermeden yaşar aldığınız nefese yazık sizin...erman ve ermanı savunan insan çakmaları çağırın ulan bütün sevdiklerinizi arda gibi sakatlanmak isteyen milyonlarca GS taraftarı var o zaman!!! yemişim demokrasisini.ezeli rakibinin başkanı ardaya sahip çıkıyosa haklı çocuk diyosa angut dediğin insanlar ardaya destek başlığı açıp gözyaşlarına dayanamıyosa ve sen hala GS lıyım ama arda bunu haketti diyosan sana öyle laflar hazırladım ki aklın durur özürlü seni!..ya erman gibi dikkat çekmek için çırpınan ergensin ya da sende şeye sürülecek akıl yok demektir...

ben de günlerdir ermana ana avrat düz gidiyodum ama ermana haksızlık etmişim...baksana GS forumunda bile şu durumda ardayı eleştirenler ardayı suçlu bulanlar var.yazık ulan...sizin aldığınız nefesle kaç tane böcek yaşar şu dünyada kaç hayvan çevreye zarar vermeden yaşar aldığınız nefese yazık sizin...erman ve ermanı savunan insan çakmaları çağırın ulan bütün sevdiklerinizi arda gibi sakatlanmak isteyen milyonlarca GS taraftarı var o zaman!!! yemişim demokrasisini.ezeli rakibinin başkanı ardaya sahip çıkıyosa haklı çocuk diyosa angut dediğin insanlar ardaya destek başlığı açıp gözyaşlarına dayanamıyosa ve sen hala GS lıyım ama arda bunu haketti diyosan sana öyle laflar hazırladım ki aklın durur özürlü seni!..ya erman gibi dikkat çekmek için çırpınan ergensin ya da sende şeye sürülecek akıl yok demektir...

Sakin ol Champion's :)

Tek suçu Adnan Polat gibi bir başkan varken Galatasaray'da oynamak. Ezeli rakibimizin başkanı bile haklıdır demiş , ne kadar içtendir, ne kadar samimidir bilemem ama demiş, ağzına sağılık demiş ama senin başkanın sadece resmi siteden bi açıklamayla cevap veriyo . Tribünler Adnan Sezgin istifa dediğinde 3 yönetici ayrı ayrı kanallarda açıkalama yapıyodu, konu Arda olunca bi foto bi yazı yeter. Alkışlar bir kez daha Adnan Bey

Arda'yı suçlu bulan dobermana destek çıkan kaç kişi var tek tek göstersene bi, 1-2 renkdaş konu dışı eleştirince hemen genelleme yapmasını çok seviyosunuz.

Demekki angut dediğimiz adamlardan daha angutlarda var Ahmet :D

burda yazılanların orada yazılanlarla farkı ne peki?

Ceza verilecekmiş başım göğe erdi la :D Galatasaraylı değilim ya ondanmı ne :D Kişileri değilde klübü seviyorsanız vay halinize...

Seviniyorum çünki Ardanın bu sayede takımına daha faydalı olacağına inanıyorum.

Üst Alt