Arda-Sinem Ayrıldı İddiası


arda-sinem340.jpgArda Turan-Sinem Kobal çifti ayrıldı. İddiaya göre genç futbolcu bir süredir Ceylan Çapa ile görüşüyor.Düğün beklerken ayrılıkArda Turan’ın Fatih Terim’le birlikte Sinem Kobal’ı ailesinden istemeye gittiği haberleri asılsız çıktı. Evlilik bir yana, ünlü çift sürpriz bir kararla ilişkilerini noktaladı. Bazıları araya giren mesafe nedeniyle ilişkinin sona erdiğini söylüyor. Ancak ayrılıkla ilgili haberlerde Ceylan Çapa’nın da adı geçiyor.Şamdan’da yakınlaştılarİddiaya göre Arda, milli maç için İstanbul’a geldiği günlerde, şamdan’da Ceylan Çapa ile karşılaştı. Koyu Galatasaray taraftarı olduğu bilinen, halen Fashion TV’de sunuculuk yapan ve asıl amacı spor spikerliği olan Çapa ile genç futbolcu, o akşam yakınlaştı. İkili o günden beri BBM üzerinden sık sık mesajlaşıyor.Ceylan Çapa, Galatasaray’dan Atletico Madrid’e transfer olduğunda Arda Turan için “Arda’nın boşluğunun tam olarak dolması zor” diye yazmıştı.Kaynak: Hürriyet
 
Cevap: Arda-Sinem Ayrıldı İddiasıarda-sinem340.jpgİddiaya göre Arda, milli maç için İstanbul’a geldiği günlerde, şamdan’da Ceylan Çapa ile karşılaştı. Koyu Galatasaray taraftarı olduğu bilinen, halen Fashion TV’de sunuculuk yapan ve asıl amacı spor spikerliği olan Çapa ile genç futbolcu, o akşam yakınlaştı. İkili o günden beri BBM üzerinden sık sık mesajlaşıyor.Kaynak: HürriyetTeknik takipe takilmislar bakinsana.Ha birde, Neco kardes, bari sen getirme su gazetenin haberini.Ne anliyorsunuz ercanin gazetesinden anlamadim gitti vallah.
 
Cevap: Arda-Sinem Ayrıldı İddiasıBence Arda için en hayırlısı olur.O kızın Arda'yı sevdiğini kesinlikle düşünmüyorum.
 
Cevap: Arda-Sinem Ayrıldı İddiasıSabah aynı haberi bende gördüm ama foruma taşımadım. Adam bu haberler yüzünden gitti halen aynı haberler yapılıyor. Bize ne milletin özel ilişkisinden. Üstelik artık Galatasarayın topçusu bile değil. Beni daha çok TFF MHK ni çarpık ilişkileri ilgilendiriyor.
 
Cevap: Arda-Sinem Ayrıldı İddiasıAkıl var mantık var. Sinem niye bıraksın Ardayı. daha yeni jip aldı Arda ona. Böyle sevgiliyi kim bırakır.
 
Cevap: Arda-Sinem Ayrıldı İddiasıArda'yı fln görünce gerçekten midem bulanıyor artık.Keşke forum olarak hiç Arda haberi fln açmasak.
 
Cevap: Arda-Sinem Ayrıldı İddiasıCeylan Çapa, Hayri'nin çok yakın arkadaşının teyzesi. Neyse yabancıya gitmiyor:asd:
 
Cevap: Arda-Sinem Ayrıldı İddiasıMedya çok şerefsizsin. En sonunda ben bile Arda haberlerinden sıkıldım ya, kesin kusanlar vardır
 
Üst Alt