Arda-Sinem Ayrıldı İddiası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda-Sinem Ayrıldı İddiası

arda-sinem340.jpg

Arda Turan-Sinem Kobal çifti ayrıldı. İddiaya göre genç futbolcu bir süredir Ceylan Çapa ile görüşüyor.

Düğün beklerken ayrılık

Arda Turan’ın Fatih Terim’le birlikte Sinem Kobal’ı ailesinden istemeye gittiği haberleri asılsız çıktı. Evlilik bir yana, ünlü çift sürpriz bir kararla ilişkilerini noktaladı. Bazıları araya giren mesafe nedeniyle ilişkinin sona erdiğini söylüyor. Ancak ayrılıkla ilgili haberlerde Ceylan Çapa’nın da adı geçiyor.

Şamdan’da yakınlaştılar

İddiaya göre Arda, milli maç için İstanbul’a geldiği günlerde, şamdan’da Ceylan Çapa ile karşılaştı. Koyu Galatasaray taraftarı olduğu bilinen, halen Fashion TV’de sunuculuk yapan ve asıl amacı spor spikerliği olan Çapa ile genç futbolcu, o akşam yakınlaştı. İkili o günden beri BBM üzerinden sık sık mesajlaşıyor.

Ceylan Çapa, Galatasaray’dan Atletico Madrid’e transfer olduğunda Arda Turan için “Arda’nın boşluğunun tam olarak dolması zor” diye yazmıştı.

Kaynak: Hürriyet

Cevap: Arda-Sinem Ayrıldı İddiası

arda-sinem340.jpg

İddiaya göre Arda, milli maç için İstanbul’a geldiği günlerde, şamdan’da Ceylan Çapa ile karşılaştı. Koyu Galatasaray taraftarı olduğu bilinen, halen Fashion TV’de sunuculuk yapan ve asıl amacı spor spikerliği olan Çapa ile genç futbolcu, o akşam yakınlaştı. İkili o günden beri BBM üzerinden sık sık mesajlaşıyor.

Kaynak: Hürriyet

Teknik takipe takilmislar bakinsana.

Ha birde, Neco kardes, bari sen getirme su gazetenin haberini.

Ne anliyorsunuz ercanin gazetesinden anlamadim gitti vallah.

Bence Arda için en hayırlısı olur.O kızın Arda'yı sevdiğini kesinlikle düşünmüyorum.

Sabah aynı haberi bende gördüm ama foruma taşımadım. Adam bu haberler yüzünden gitti halen aynı haberler yapılıyor. Bize ne milletin özel ilişkisinden. Üstelik artık Galatasarayın topçusu bile değil. Beni daha çok TFF MHK ni çarpık ilişkileri ilgilendiriyor.

Akıl var mantık var. Sinem niye bıraksın Ardayı. daha yeni jip aldı Arda ona. Böyle sevgiliyi kim bırakır.

Arda'yı fln görünce gerçekten midem bulanıyor artık.

Keşke forum olarak hiç Arda haberi fln açmasak.

Ceylan Çapa, Hayri'nin çok yakın arkadaşının teyzesi. Neyse yabancıya gitmiyor:asd:

Medya çok şerefsizsin. En sonunda ben bile Arda haberlerinden sıkıldım ya, kesin kusanlar vardır

Üst Alt