Arda: "Suçum Galatasaraylı olmak" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda: "Suçum Galatasaraylı olmak"

Cevap: Arda : Suçum Galatasaraylı olmak

Ardanın en büyük hatası zamansız bir sekilde takımdan ayrılması,Keske 1 sene daha bekleyip öyle gitseydi

Ahmet Cakarin agiz kokusunu ve taraftarin ona uymasini sen 1 sene daha cekebilirmiydin , bence 2 sene evvel gitsedi ,ve Galatasaray taraftarina kirgin olmasaydi aklinda hep destekci taraftar kalsaydi

Arda giderek en doğrusunu yaptı bence de

Ha biraz zamansız ve aniden oldu ama bu yaz ortam zaten çok karışıktı 3 temmuzda bir kalktık ortalık karışmış.

Türkiye gibi bir ligde Arda gibi bir oyuncunun olması kimse kusura bakmasın ama haksızlık olurdu Ardaya.

Eskiden en azından şike oluyo evet falan diyoduk ama bu sadece iddiaydı artık takımların bunu yaptığı açıkca ortaya çıktı , buna rağmen hala herşeye devam ediyoruz hatta alakasız takımlar şikecileri koruyor böyle pislik dolu bir yerde Arda gibi oyuncu olmaz zaten tutamazsın hatta tutmamalısın

Şimdi Atletico Madrid formalı 15 yaşında bir çocuk küfür etse ordan da mı ayrılacaksın :)

Yaşı genç,yetenekli tabii ki gidecek, Avrupa'da boy gösterecek.Hakediyor da...

Sadece zamanlama hatasından kırıldım,üzüldüm Arda'ya o kadar...Ama yapacak bir şey yok şu saatten sonra...

Ben çok başarılı olacağını düşünüyorum Arda'nın.Yolu açık olsun...

Arda gercekten cok iyi bir Galatsaraylı,bunu konusmalarından ,her halinden anlıyabiliriz,birazda duygusal bir cocuk.Benim en gıcık kaptıgım sey Medyanın Arda yı karalaması.Yok Arda Sinemle burada geziyor,Yok sunu tersledi.Ne yapsaydı ya,bazı topcular gibi Alem mi yapsaydı.Bizim Medya cok salak,Avrupada ülke basınları kendi oyuncuları ne pislik yaparsa yapsın her halikarda överler,Ama bizde Ardanın bir hatası olsadaonu kötülesek diye fırsat kolluyorlar.Bunların basında da Kendini bir halt zannneden Cakar geliyor.Sen kimsin ya,Arda ya ögüt veriyorsun!

Yalnız bu haberin doğruluğu kesin mi, Arda'nın böyle her gün Galatasaray hakkında röportaj verdiği hiç inandırıcı değil.

Sanki altyapıdan Xavi'ler İniesta'lar fırlıyorda buna rağmen en cok parayı yabancılara veriyormuşuz gibi olmuş.

Artık Arda röportajları ilgi de cekmiyor, bıraksın artık o da konusmayı.

Ancak açık yüreklilikle şunu da belirtmeliyim. Galatasaray’da en çok parayı öz evlatları almalı. Bu benim düşüncem. Herkes de benim düşünceme saygı duysun...

Bu konunun ben sadece hikayeden ibaret oldugunu sanıyodum. Demek ki dogruymus.

İlerisi ne getirir bilmem ancak önce Atletico ile büyük başarılara imza atmak istiyorum...

Orada basaracagı en büyük sey CL'ye girip elenmek olur. Tez zamanda umuyorum Galatasaray ve Atletico karsılasır ve mac sonrası Sabri'nin galibiyet 3'lüsü ile ezilir kalır.

En çok parayı hak eden almalı. Galatasaray evladı diye diye batıyor zaten bu takım. Aydın Yılmaz hala takımda. :eek:

Arda konuşmaya devam ederse her ortamda euro muamelesi görmeye başlayacak. Antalya'daki tinerciler yüzünden ona en çok ihtiyaç duyduğumuz sezonda bırakıp gittiyse ben bir şey demiyorum.

Biraz az konuşması lazım. Eee ne demişler; Denize Düştüğünde Sarıldığın Yılan, Gün Gelir İçine Kaçar ..

artik bir süre röportaj vermez ise iyi olacak. hergün arda ile ilgili yazi okumaktan bende biktim. bukadar da otu cikarilmaz bir insanin.

Arda sürekli konusma geregi hissediyor. Ama neden? O'da biliyor Galatasaray'a ihanet ettigini. Nedeni bu. Mümkünse kendi isine baksın, Galatasarayı da rahat bıraksın.

Kendi evladıymıs... Evlat kavramını daha kavrayamadıgı maglum. Bir dönem kendisinden cok daha fazla ismini duyuran Hasan Sas'a ve Liverpoolu geri cevirmek gibi yapmadıklarına bakarsa, evlat kavramını cok rahat idrak edecektir.

Arda haklı. Türkiye'de insanlara ve düşüncelere değer verilmiyor, saygı gösterilmiyor. Bunu Türkiye'nin politikasında da, sporunda da görüyoruz. Her alanda, her zaman bu böyle. Arda'nın Türkiye liginden İspanya ligine transfer olması Güntekin Onay'ın telegol ekibinden Ntv'ye geçmesi gibi. Türk zihniyeti tam bir epic fail.

Üst Alt