Arda Turan A.Madrid'e Transfer Oluyor


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arda Turan'ın 2-0 kazanılan Konyaspor maçının ardından soyunma odasında takım arkadaşlarıyla vedalaştığı ve helallik istediği öğrenildi. Arda önümüzdeki sezon büyük ihtimalle ön anlaşma imzaladığı Atletico Madrid'de forma giyecek. Transferin resmiyet kazanıp kazanmayacağı ise Arda'nın Fatih Terim ve Ünal Aysal'la yapacağı görüşmenin ardından netleşecek.GSC Haber
 
Cevap: Arda Turan A.Madrid'e Transfer OlduYanlış insanları dinledi efsane olmak varken kendi etrafında yeniden yapılanan bir takımın kaptanı, yıldızı olmak varken gitmeyi seçti.Şimdi gitsin bizi yurt dışında temsil etsin geyiklerindnen dolayı çok tepki gelecek biliyorUm gitsin temsil etsin bakalım bize ligde ve eğer seneye gidersek Avrupada onun bizi temsil etmesi kaç puan kazandıracak göreceğiz.

Ha bide gitsin kurtulsun, dışarda temsil etsin diyenler umarım birdaha yerli kalitemiz düşük yea demezler.Hoşçakal Kaptan İnşallah pasaportun sorun olmazda senide Real de, Barça da görürüz.Selametle...Arda Akarrr...
 
Cevap: Arda Turan A.Madrid'e Transfer OlduBize göre kötü oldu bu tabi ama yasi gecmeye basliyordu, gelecek senede akli Avrupa'da olacakti ve iyi performans sergileyebilecegini düsünmüyordum. Umarim basarili olur.
 
Cevap: Arda Turan A.Madrid'e Transfer OlduDoğruyse üzülmem, trip atan insanlarıda sevmem umarım futbolunu geliştirir, her fırsatta gidicem diyen insanların yeri yoktur. hem basın adamı yıprattı, yok bilmem kime nasıl tokalaştı siyasi görüşünü çıkardı sevenlerini üzdü vs. yok sevgilisi ile şöyle yaptı vs adamın sex hayatını bile kurcaladılarÜnal Aysa; Kalması için konuşacağız lakin gitmekte ısrar ederse kendi bilir, kimseyi zorla tutamayız.
 
Cevap: Arda Turan A.Madrid'e Transfer OlduFatih Terim? Unal Aysal? Para? Bonservis? 14 milyon avro?

Fatih Terime ragmen gidiyorsa hoscakal, bir gun bulusuruz elbet.GSC Haber'in kaynagi nedir?
 
Cevap: Arda Turan A.Madrid'e Transfer OlduAllah yolunu açık etsin ne diyelim artık.Umarım orda bizi ve Türk futbolunu en iyi şekilde temsil eder.Ayrıca yaptığı hizmetler içinde kendisine teşekkür ediyoruz.
 
Cevap: Arda Turan A.Madrid'e Transfer OlduBen Galatasaray-Konyaspor topiğinde o atamadığı golden sonra söylemiştim. Arda gitmiştir diye, o kadar bariz belli oluyor ki bazıları sakatlık yüzünden bu şekilde olabilir abartmayın falan diyordu ama, gittiği suratından okunuyor adamın kafaya koymuş.
 
Cevap: Arda Turan A.Madrid'e Transfer Olduİki tarafıda suçlamamak gerekir.

Yolu açık olsun. Umarım en iyi şekilde bizi temsil eder.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt